• ~listek figowy
    (2015-03-17 19:45)
    ZMANIEROWANA PANNICA i nic wiecej. Tak to jest ,jak OD URODZENIA dziecko WBIJA sie w dume.
  • ~Jola
    (2015-03-17 22:44)
    Na pokazie mody? Ze wzrostem 150cm...?
  • ~Iwona
    (2015-03-17 15:36)
    mina córki jest ok adekwatna do sytuacji
  • ~lis łże
    (2015-03-17 16:18)
    brzydulka o krótkich nogam ma normalna mina dla tej rasy
  • ~Pani B.
    (2015-04-27 14:54)
    nic nas to nie obchodzi
  • ~wspolczuje dziecku
    (2015-03-23 22:22)
    JAKBYM MIAL TAKIEGO OJCA JAK ONA TO TEZ BYM MIAL TAKA TWARZ,PRZECIEZ ONA JEST W TYM WIEKU,ZE DOBRZE ROZUMIE CO SIE WOKOL NIEJ DZIEJE.
  • ~motek
    (2015-03-27 15:02)
    takie same badziewie jak matka
  • ~toffi
    (2015-03-20 10:09)
    Współczuję dzieciom celebrytów!! U nich pieniądze są najważniejsze, nawet za cenę zrobienia z własnego dziecka wieszaka na ciuchy! nie dziwie się, że to może człowieka nudzić, bo cóż jest w tym ciekawego?
  • ~gośc
    (2015-03-19 08:51)
    jest ładna ale głupiutka w zachowaniu się powinna jeszcze w szkole się uczyć natomiast tomasz lis to człowiek który nie ma żądnej urody
  • ~Szkoda slow...
    (2015-03-17 22:39)
    Ludzie, co mnie obchodzi jakas malolata , corka marnego dziennikarza Lisa, ktory lize d... rzadowi? Nie macie innych powazniejszych tematow?
  • ~Irena
    (2015-03-17 22:24)
    Jak nudno, to trudno. Po co zabierać ******** na jakiekolwiek imprezy, To jest czas na naukę, nie na imprezowanie i pokazy Zamiast się nudzić powinna czytać lektury obowiązkowe lub rozwiązywać setkę zadań z matmy,żeby za 3 lata nie było problemów na maturze.
  • ~UBekistan
    (2015-03-17 18:45)
    żałosny lans dziecka, którego tatuś aktywnie służy rządzącemu reżymowi ...
  • ~k0rnik
    (2015-03-17 18:03)
    Że niby co w niej pieknego? zapytam, bo jak patrze to nieszczególna - nijaka.
  • ~krajanka
    (2015-03-17 17:31)
    Widac,ze nadeta jak tatus,a z ta uroda to chyba przesada. Duzo ladniejszych i zgrabniejszych jest mnostwo,tylko ze nie z lisiej nory.
  • ~Prąciek
    (2015-03-17 16:32)
    Lisy to prowincjusze, które zrobiły karierę w solycy. Teraz na siłę pchają za niedomyty zad swojego płoda do kopalni pieniędzy :D
  • ~ech
    (2015-03-17 14:22)
    zaraz jej zaproponują wycieczkę na arabski jacht...brawo mama
  • ~Samcio
    (2015-03-17 13:53)
    Co was obchodzi mina dziewczyny! Zajmijcie się jakąś pożyteczną robotą a nie obgadywaniem bliźnich!
  • ~Spędy
    (2015-03-17 12:18)
    Tandeta. W szkolnych ławkach siedzi tysiące dużo ładniejszych i zgrabniejszych dziewcząt. A ta - zamiast w ławce, szwenda sie po zmanierowanych końskich spędach.
  • ~tele-wic
    (2015-03-17 10:30)
    Poszły oglądać wzwody u ogierów. Dla starej podniecenie, dla młodej nuda - pewnie nie zna jeszcze zalet wymiarów geometrycznych.
  • ~ja (i) ja
    (2015-03-17 09:53)
    nadęta purchawa. Czy również pusta?