• ~Kiptek
    (2015-03-11 09:26)
    Czekałem na te kły które się na Nią wyszczrzą. No i proszę. Czasy balzakowskie na szczęście minęły, jest śliczna, zgrabna i łebska, a to, boli!!!
  • ~starszy pan
    (2015-03-11 10:59)
    Mnie zię podoba ! TRZEBA MIEĆ DUŻO ZŁEJ WOLI BY OPOWIADAĆ O BRZYDOĆIE W TYM PRZYPADKU.!
  • ~Sese
    (2015-03-17 12:36)
    moje też takie są, 57 lat mają, to nie jest problem, wystarczy się nie zatuczyć
  • ~nie zwala z nóg figurą
    (2015-03-11 21:15)
    tylko starczym wychudzeniem. Gdyby miała poziom społeczny we krwi nigdy by się tak nie ubrała.
  • ~Jarek
    (2015-03-11 23:11)
    Biust na pępku, nogi w żylakach i ciemne rajtuzy chowające "naczynka". Pięknie...
  • ~Jak Lenin wiecznie żywy
    (2015-03-12 00:17)
    Na prywatnym oddziale chirurgi plastycznej muszą ją obracać pół roku żeby mogła raz pokazać się na takim wieczorze. A potem znów pod namiot
  • ~a w domu oddział chirurgi plastycznej,
    (2015-03-12 00:13)
    No jak to się mówi: z tyłu liceum z przodu muzeum.
  • ~max
    (2015-03-12 10:01)
    kasa to nie klasa .przebrana stara kobieta zbyt sucha
  • ~Kasa jak najbardziej robi swoje !
    (2015-03-12 14:17)
    Ludzie co wy tu mowicie ?
    toz jak najbardziej KASA ROBI SWOJE !
    kobietka nie musi martwic sie o NIC - bo jest kasa i ja stac na wymyslne roznosci , o ktorych nam sie nawet nie sni ! ( bo trzeba pracowac ( jesli sie oczywiscie ma jakas prace), po ktorej czlowiek jest''wypruty''
    - trzeba miec czas by dniami siedziec przed lusterkiem i z nudow rozczulac sie nad soba i swoim wygladem ,

    pozatym zdrowe jedzenie jest rowniez bardzo kosztowne .
    !
  • ~Aleksandro posłuchaj teraz dziadziusia
    (2015-03-12 18:33)
    kobiety to co najwyżej mogą być zgrabne a przystojnym to jest mężczyzna, jeśli jest, oczywiście.
  • ~Marti
    (2015-03-30 15:41)
    TRUCH Ło
  • ~34
    (2015-03-11 18:17)
    jeśli chce być poważnie traktowana nie powinna sie tak ubierać
  • ~normalny
    (2015-03-31 01:05)
    wstyd dla niej i dla tych co organizują te spędy
  • ~normalny
    (2015-03-31 01:09)
    widać przerażenie tego faceta co stoi obok a ona sie podpiera jakby zaraz miała walnąć o podłogę
  • ~A:-)
    (2016-02-17 01:30)
    -NIE tylko jak na swój wiek: PIĘKNA, Zjawiskowa i Czarująca, Bardzo Atrakcyjna, Elegancka i Myśląca, Towarzyska i Elokwentna ( i niestety) raczej na pewno już zajęta . . . -szkoda.
  • ~Hehshs
    (2016-06-23 23:09)
    Ale sie odwalila , laska jak cholera mimo wieku sweet
  • ~Bartek
    (2018-06-19 02:32)
    Ale nogi idealne i tecrajstopy mmm
  • ~bebo
    (2015-03-11 11:22)
    Ona jest po prostu chuda, a że nie miała nic innego do roboty, tylko dbać o siebie, to ma nie pomarszczoną skórę twarzy i przez to wygląda młodo. jak już ktoś wcześniej napisał: z tyłu liceum, z przodu muzeum.
  • ~Pokaz noge. Ja ci nogi pokazac nie moge
    (2015-03-11 13:56)
    Chude kosciste nogi, ponaciagane kolana, uda w zaniku
    Mini taka krotka, e tylko warki zaslania
    I pomyslec ze ta kobieta z kasa niewiadomego pochodzenia
    Robi z siebie okazje do narodowego smiechu, pogardy i obrzydzenia.
  • ~celt
    (2015-03-11 20:19)
    Oj zawistnicy .Ma kasę i potrafi ja wykorzystać ,Brawo Pani Grazyno --tak Trzymać
    Pozdrowienia dla córki -- Jest Tą , dla której zrobiłbym wszystko