• ~Koneser
    (2015-03-11 08:36)
    Nogi jak patyki, po prostu brzydkie.
  • ~max
    (2015-03-11 08:49)
    tragicznie brzydko bez klasy .skorupa 100 letnia .
  • ~gość
    (2015-03-11 08:52)
    Nie pomoże : puder , róż , kiedy d...a stara już 8-)
  • ~Kiptek
    (2015-03-11 09:26)
    Czekałem na te kły które się na Nią wyszczrzą. No i proszę. Czasy balzakowskie na szczęście minęły, jest śliczna, zgrabna i łebska, a to, boli!!!
  • ~aja
    (2015-03-11 10:22)
    Gdyby inne panie miały podobne warunki finansowe to miałyby też i te inne "warunki"..
  • ~czytacz
    (2015-03-11 10:53)
    To dość znane zjawisko - z tyłu liceum z przodu muzeum.
  • ~starszy pan
    (2015-03-11 10:59)
    Mnie zię podoba ! TRZEBA MIEĆ DUŻO ZŁEJ WOLI BY OPOWIADAĆ O BRZYDOĆIE W TYM PRZYPADKU.!
  • ~hej
    (2015-03-11 11:01)
    Każda kobieta po trzydziestce może być atrakcyjna, z tym, ze dla dzięcioła.
  • ~czesiek
    (2015-03-11 11:12)
    Figury nie do się kupić , można tylko poprawiać przez normalne odrzywianie . Nie należy w niczym przesadzać a przedewszystkim w jedzeniu . Informacja o wieku jest lekkim nietaktem , liczą się inne ważne zalety kobiety . Stwierdzam że Polska jest krajem europejskim z zacofaniem środkowej afryki . Nie do się tego zauważyć osobie naładowanej propagandzie polityków dążących do żłobu po świeże bułeczki z masłem . W Polsce jest bardzo dużo ludzi uczonych a mała pozostałość to mądrzy ludzie tłumionych zazdrością . Niestosowne uwagi do ludzi z mądrością życiową świadczą o ubogiej kulturze dnia codziennego .
  • ~bebo
    (2015-03-11 11:22)
    Ona jest po prostu chuda, a że nie miała nic innego do roboty, tylko dbać o siebie, to ma nie pomarszczoną skórę twarzy i przez to wygląda młodo. jak już ktoś wcześniej napisał: z tyłu liceum, z przodu muzeum.
  • ~set
    (2015-03-11 12:16)
    Ona ma twarz pokireszowana operacjami i innymi zabiegami wygląda jak Frankenstain n z bliska
  • ~mkk
    (2015-03-11 12:27)
    Szanowni Państwo Dziennikarze,
    o eleganckich kobietach nie mówi się "chude nogi", a
    "smukłe nogi"...

    Nie wiem, czy rozumiecie różnicę znaczeniową?

    P.S. Moze powinnam raczej zapytac: czy rozumieta róznice?
  • ~Pokaz noge. Ja ci nogi pokazac nie moge
    (2015-03-11 13:56)
    Chude kosciste nogi, ponaciagane kolana, uda w zaniku
    Mini taka krotka, e tylko warki zaslania
    I pomyslec ze ta kobieta z kasa niewiadomego pochodzenia
    Robi z siebie okazje do narodowego smiechu, pogardy i obrzydzenia.
  • ~Hmm,..
    (2015-03-11 14:33)
    ciekawe czy Grażynka naciągnęła sobie tez obwisły srom?
  • ~Schluessel
    (2015-03-11 14:48)
    Ano Rexia International :)
  • ~Sandra
    (2015-03-11 15:58)
    Ile ta obrosnieta UBcka małpa kulczyk płaci żeby ludzie ogladali jeszcze byłą kulczykowską POczwarę
  • ~efeger
    (2015-03-11 16:20)
    Może ma dobre geny lub dba o siebie.
  • ~mietek
    (2015-03-11 16:28)
    Czesiek!! Gdybyś się odżywiał a nie odrzywiał normalnie, to nie pisałbyś takich głupot. Jedz więcej jajek i warzyw.
  • ~ikka
    (2015-03-11 18:03)
    jeszcze jest medycyna estetyczna - trochę boli i kosztuje, ale można być superwymodelowanym, ją na to stać, jest ambitna i silna dlatego jest tym kim jest.
    Aczkolwiek takie mini to przesada jeśli mówimy o elegancji, ja bym jej elegancką nie nazwała, nie ma kultury ubioru i smaku z tego co widuję na zdjęciach, nie każdy może reprezentować wyższą warstwę społeczną, z tym się trzeba urodzić niestety
  • ~34
    (2015-03-11 18:17)
    jeśli chce być poważnie traktowana nie powinna sie tak ubierać