• ~jdae
    (2015-03-02 09:39)
    Boże jaki jest piękny ten BABO - CHŁOP ...
  • ~madame
    (2015-03-02 11:11)
    a co ta klępa robi dla biednych i głodnych dzieci w tym przeklętym kraju??? wór pokutny wdziać grule kopać, kozy doić i dzieci karmić!!! wraz z tę 2 klępą lisem
  • ~kobieta
    (2015-03-02 13:17)
    NO DROGIE PANIE,KTORE WPISALY SIE PRZEDE MNA WIDAC JAK NA DLONI,ZE ZAZDROSC WAS POZERA,BO TO NAPRAWDE WSPANIALA KOBIETA I BARDZO LADNA I UTALENTOWANA,A SKAD WIECIE,CZY NIE POMAGA JAKIEJS FUNDACJI DLA DZIECI NIEPELNOSPRAWNYCH CZY BIEDNYCH?? A Z LISEM ONA NIE MA JUZ NIC WSPOLNEGO, ZONA LISA JEST OBECNIE HANNA LIS.
  • ~Kabaret dojazdowy
    (2015-03-02 16:39)
    Starczy już przedstawień typ Rusin, Marcinkiewicz, Izebel itd. , nirlrpirj jakiejś innej rozrywki , już lepiej pisać o kocie Kaczyńskiego nie tego co ma we łbie ale to co ma w mieszkaniu Alik czy jak mu tam...
  • ~chromosom xy
    (2015-03-02 16:45)
    skoro taka to siła to kobiety do łopaty, a faceci nareszcie odpoczną !!!
  • ~tele-wic
    (2015-03-02 17:54)
    Czy straszydło może być piękne? Może! Ale tylko dla faceta, który w życiu baby nie widział na własne oczy.
    Czy pod nickiem KOBIETA ukrywa się sam karampuk pod imieniem Kinga primo voto Lis?
  • ~mary
    (2015-03-02 18:02)
    komentarze dotyczące p.Rusin podłe. a biżuteria to nic nadzwyczajnego ,może ten otwierany sygnet to coś nowego /w wisiorkach to już było/ ale może cel uświęca środki ? jeśli tak to ok
  • ~jacoo
    (2015-03-02 21:39)
    Siła jest kobietą? Jakoś dziwne, że w żadnym sporcie siłowym kobiety nie dorównują mężczyznom. W sportach umysłowych np. szachy czy brydż jest tak samo. Feminazi stop! :)
  • ~koko
    (2015-03-02 23:01)
    Jak taka super kobietka mogła kiedyś tak oślepnąć i Liza poślubić a chrzestna ją ostrzegała ta co śpiewa gdzie te chłopy.
  • ~Widz
    (2015-03-03 00:38)
    A czy to nie jest King Rusin? Tak to mi wyglada.
  • ~Andrzej
    (2015-03-03 10:18)
    Piękna Kinga, jak zawsze.
  • ~kjg
    (2015-03-03 10:58)
    brzydkie babsko
  • ~lisa
    (2015-03-09 15:41)
    Mogłaby podejrzeć jak to zrobiła Anja Rubik, może by się czegoś nauczyła, bo tutaj ani modelka ani biżuteria, a tam lśniła i Anja i świecidełka !!!
  • ~Kina parawan pejsów
    (2015-03-23 10:14)
    To za piękną Kingą stją tchórzliwa podstępna lichwa żydowska
  • ~Kazimierz
    (2015-03-31 21:01)
    "piękna Kinga Rusin" = oksymoron roku. Drugiej tak głupiej i zapatrzonej w siebie baby nie ma chyba w tym kraju, a przecież piękno to dusza. Nie promujcie tego bezmózgowia, bo żal doopę ściska.

Może zainteresować Cię też: