• ~Janek
    (2014-11-10 15:21)
    Rihanna to popieprzona baba.
  • ~iki
    (2014-11-06 12:58)
    pokazała to co chciała i co ma, nie pokaże co ma w głowie co tam mało i nic warte ale dostatecznie dużo, żeby wiedzieć jak na gołych cyckach /i nie tylko/ zrobić karierę.Nasze niby gwiazdki i pożal się Boże- celebrytki też tę sztukę opanowały
  • ~Lena
    (2014-11-24 15:23)
    Czarnym wolno więcej!
  • ~git
    (2014-11-02 15:34)
    no coz jesli ma sie piekne cialo dlaczego go prezetowac tylko ciemniaki katolickie maja jakies obiekcje juz nie mowiac o durniach islamskich
  • ~zoja
    (2014-11-02 09:56)
    Ten pustak z Barbadosu juz nie wie jak zwrocic na siebie uwage!
  • ~I am Turecki
    (2014-11-02 11:50)
    Musi jakoś odwrócić uwagę od małpiego ryja.
  • ~wit
    (2014-11-02 18:00)
    do starego ciemniaka okresliles sie tak jak zasuluguje twoj komentarz madrosci nie za wiele
  • ~nunulek
    (2014-11-02 13:37)
    Pawłowicz się nie rozbiera,a zwraca uwagę.Można? Można!
  • ~bebo
    (2014-11-02 13:51)
    Już co niektóre "celebrytki" pokazują się bez bielizny. Wkrótce rozchylą kiecki i pokażą krocze bez majtek. Gdy to już będzie powszechne, rozłożą nogi. Na koniec pozostanie chodzenie na czterech, żeby jeszcze bardziej obnażyć narządy płciowe. Obrzydliwość!
  • ~wit
    (2014-11-02 15:43)
    ze tez ciemniaki katolickiew te islamskie nie maja pretensji do boga ze czlowieka stworzyl nagiego oni by chcieli aby czlowiek rodzil sie w ubranku idioci
  • ~GROCKA ANIA
    (2014-11-02 15:02)
    CO NA TO APOSTOŁ TUSKA - ŚMIEĆ NIESIOŁOWSKI ?
  • ~Cy Tata Cyta Cytaty z Tacyta?
    (2014-11-02 15:16)
    Mimo potężnego cielska
    była bardzo marzycielska!

    /Boy-Żeleński/

    Marzyła jej się mianowicie królewna-żabcia z nogami na pagonach!
  • ~fujara
    (2014-11-02 16:02)
    Takiego cos miec w domu.Po co pieniadze,po co samochody.Gdyby takie anioly nawracaly nas grzesznikow,koscioly pekaly by w szwach
  • ~Kielczanin
    (2014-11-03 22:17)
    Re: ~postepkroczy
    Połozenie się na ulicy i pookazanie krocza to dziś pewniejsza dorga do sukcesu niż jakieś tam ćwiczenia z muzyki, wielogodzinne szlifowanie umiejętności czy choćby talent. Żyjemy w XXI wieku! Dziś muzyka jest o kroczu, na scenie pokazuje się krocze, a taki Zorro, u którego krocze zlasowało się w mózgiem w jedno - cieszy się i płaci.