• ~zoja
    (2014-11-02 09:56)
    Ten pustak z Barbadosu juz nie wie jak zwrocic na siebie uwage!
  • ~ja ja
    (2014-11-02 11:31)
    Tylko czekać jak nasze ściankowe pustaki będą ją naśladować.
  • ~I am Turecki
    (2014-11-02 11:50)
    Musi jakoś odwrócić uwagę od małpiego ryja.
  • ~nunulek
    (2014-11-02 13:37)
    Pawłowicz się nie rozbiera,a zwraca uwagę.Można? Można!
  • ~bebo
    (2014-11-02 13:51)
    Już co niektóre "celebrytki" pokazują się bez bielizny. Wkrótce rozchylą kiecki i pokażą krocze bez majtek. Gdy to już będzie powszechne, rozłożą nogi. Na koniec pozostanie chodzenie na czterech, żeby jeszcze bardziej obnażyć narządy płciowe. Obrzydliwość!
  • ~GROCKA ANIA
    (2014-11-02 15:02)
    CO NA TO APOSTOŁ TUSKA - ŚMIEĆ NIESIOŁOWSKI ?
  • ~Cy Tata Cyta Cytaty z Tacyta?
    (2014-11-02 15:16)
    Mimo potężnego cielska
    była bardzo marzycielska!

    /Boy-Żeleński/

    Marzyła jej się mianowicie królewna-żabcia z nogami na pagonach!
  • ~max
    (2014-11-02 15:23)
    zwyczaje kolorowych
  • ~git
    (2014-11-02 15:34)
    no coz jesli ma sie piekne cialo dlaczego go prezetowac tylko ciemniaki katolickie maja jakies obiekcje juz nie mowiac o durniach islamskich
  • ~wit
    (2014-11-02 15:43)
    ze tez ciemniaki katolickiew te islamskie nie maja pretensji do boga ze czlowieka stworzyl nagiego oni by chcieli aby czlowiek rodzil sie w ubranku idioci
  • ~fujara
    (2014-11-02 16:02)
    Takiego cos miec w domu.Po co pieniadze,po co samochody.Gdyby takie anioly nawracaly nas grzesznikow,koscioly pekaly by w szwach
  • ~asdfghjkl;aSAWS
    (2014-11-02 16:37)
    Czysta bardacha .
  • ~Fruzia
    (2014-11-02 17:12)
    ~asdfghjkl;aSAWS2014-11-02 16:37
    Czysta bardacha .

    A to niby co ma znaczyć i w jakim języku?...ukraiński ćwoku...
  • ~wit
    (2014-11-02 18:00)
    do starego ciemniaka okresliles sie tak jak zasuluguje twoj komentarz madrosci nie za wiele
  • ~x
    (2014-11-02 19:11)
    Qrevka i to tania.
  • ~ala22
    (2014-11-03 00:55)
    ło jezu, no i co z tego że ma cycki, no co...
  • ~postepkroczy
    (2014-11-03 06:11)
    Jjak sie ma cialo , to trzeba je prezentowac? Znaczy polozyc sie na ulic I pokazac krocze? Wtedy sie nie jest katolickim zacofancem , tylko postepowym czlowiekiem zachodu? Bog stworzyl krocza, to dalejze , prezentujmy je, nie badzmy zacofanymi katolikami. Bog rowniez dal ludziom mozliwosc wyprozniania sie. Moze bys tak pokazal publicize, np na srodku rynku, jak to robisz? Przeciez dostales, taki dar, to pokaz swoja niezaleznosc. Katolickie zacofanie, chodzic specjalnie do toalety, jak jakis zacofaniec.
  • ~Ewa
    (2014-11-03 07:49)
    Piękna dziewczyna, piękna kreacja!
    Jedynie tą mufkę wokół szyi założyłabym nieco delikatniejszą. Ale i tak mi się podoba.
  • ~Ryśka zajefajnie....
    (2014-11-03 07:51)
    masz co pokazać a ja i nie tylko chętnie polukamy :)
  • ~32
    (2014-11-03 10:00)
    co to jest "poważna gala"? i czym się różni "poważna", od "niepoważnej"? a wogóle, to jast zasada, że (piękna) kobieta pokazuje tym więcej, im gala jest "poważniejsza". rozumiesz, buraku?!