• ~Anna
    (2014-11-26 22:53)
    żenada
  • ~Hahaha
    (2014-11-24 13:34)
    na pewno ona głosowała na PSL albo na PO!
  • ~Zorro.
    (2014-11-18 14:25)
    Ale super kobieta jak chce tak wygląda i wszyscy jej zazdroszczą ma co pokazać i się nie wstydzi , a klechy i tak się onanizują pod wpływem takiej super babki . Jest tak atrakcyjna że normalnemu człowiekowi dech zapiera jest tak powabna .
  • ~Gorszka
    (2014-11-08 19:20)
    Rihanna jako piosenkarka się skończyła. "I ona o tym wie" bubki jedne, którym tylko jedno w głowie. Żenada - i wy i ona...
  • ~jerry m
    (2014-11-04 18:22)
    Jak taka super piosenkarka to powinna tez pokazac przeponę. Reszta niezła, ale za szybką,niestety...
  • ~no jest piękną kobietą ale...
    (2014-11-03 18:59)
    ma naprawdę jakieś kretyńskie tatuaże no i pięknego czarnego boberka.
  • ~Daniel
    (2014-11-03 16:28)
    Myśli że wszyscy szaleją tylko na świecie na punkcie KOLOROWYCH KOBIET ! potomków niewolników przywiezionych do USA z szerokimi nosdrzami i wielkimi wargami , roznegliżowanych .Na ostatnim zdięciu to wyraźnie widać jak tylko murzyni z muszką oglądają za nią jak stado afrykańskich dzikusów za samicą.
  • ~gość
    (2014-11-03 16:13)
    Tak się przechwala wymodelowanym biustem i że ma całe idealne , boskie ciało a nawet ZASŁONIŁA nie ogoloną pachwinę gdzie napewno aż roztocza , pluskwy , drożdżaki i wszy znalazły sobie idealne miejsce na rozmnażanie i trzeba zasłonić.Gdyby NIE MIAŁA NIC DO UKRYCIA TO BEZ MAJTEK wystąpiłaby UBRANA w koszulę aby zasłonić ten szpetny tatuaż nad prawą piersią gdzie jakiekieś bazgroły ma typu : " Własność Alfonsa Andyego "
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-03 12:32)
    wylizałbym jej myszkę , aż do kości :-)
  • ~AdamS.
    (2014-11-03 10:52)
    złe komentarze umieszczają - blyrwy i zwiślaki czyli ochydna część społeczeństwa !
  • ~AdamS.
    (2014-11-03 10:49)
    SUPER ! - Przepięknie !
  • ~Alterian
    (2014-11-02 21:40)
    Trochę ma podobne walory do naszych europejskich laboratoriów rozrodowych .
  • ~dana
    (2014-11-02 12:56)
    trzeba przyznac ma co pokazywac i ona o tym wie
  • ~ZbyszekD
    (2014-06-29 15:30)
    Nie która ,,murzyńskość'' jak to mówił nasz minister, jest wręcz oszołamiająca, jak by to było na papierze to bym wyciął i powiesił na ścianie. Jak się ma takie piersi to bezwzględni należy je udostępnić społeczeństwu - piękne!!!
  • ~laska z lasu pod radzyminem
    (2014-06-27 21:20)
    Fajny cyc ale nie widac PIC
  • ~zig
    (2014-06-17 10:06)
    to nie odwaga ale świadectwo braku wartości
  • ~o jej
    (2014-06-07 17:25)
    Alez ona jest przecież prawie naga ! to straszne !
  • ~xxx
    (2014-06-05 15:55)
    Dno! a najgorsze że ma na sobie futro z biednych zwierząt.
  • ~brrr
    (2014-06-05 07:41)
    zenada
  • ~profesor