• ~adam
    (2014-05-09 16:31)
    A to Polska właśnie - nie umiemy pogratulować z uśmiechem i serdecznie, nie wolno być naturalnym zestarzeć si e z godnością bez operacji plastycznych i drakońskich diet nie wolno nikomu mieć swoich poglądów innych niż komentujący a czy można oddychać panie Turecki?
  • ~hle
    (2014-05-02 14:08)
    PELOWIEC .. szkoda slow..
  • ~Janusz Normalny
    (2014-05-03 09:57)
    Marko. Czyś ty oszalał? Przecież to zwykły platfus.
  • ~I am Turecki
    (2014-05-03 10:12)
    Widać dobrze mu daje, skoro jest ciągle z tą zapuszczoną lochą, ale z drugiej strony co jej zostało innego, jak spełniać seksualne zachcianki starego. Niedowarościowani faceci z niskim ego trzymają sie właśnie takich zakompleksionych, brzydali. Z resztą sama mówi, że wszysko na jej głowie apo całym dniu harówki jesczce pewnie mósi się przebrać w pończochy i brać na ryj albo spust do od bytu.
  • ~ładny
    (2014-05-08 19:50)
    szok całkowita klapa jaki aktor taka i kobieta mecher nic dodać nic ująć
  • ~mloda 25tka
    (2014-05-02 21:46)
    on jeszcze wyglada jako tako ale ją to juz by wymienil na mlodszą np. na mnie 90 58 88 - paskudna jest
  • ~ecres
    (2014-05-09 08:59)
    extra facet i wspaniały aktor,
  • ~erte
    (2014-05-08 15:19)
    Wypłynął w stanie wojennym. Inni bojkotowali TV to nie było kogo pokazywać więc skorzystał z okazji. Ale trochę go lubię.
  • ~t.runo
    (2014-05-08 14:59)
    Nosi za duże i niemodne garnitury
  • ~filipe
    (2014-05-04 14:53)
    Dobry aktor,szkoda,że nie mają dla niego więcej ról.
  • ~ergo
    (2014-05-02 21:38)
    Żałosny nagradzany za kurs z wiatrem. Pamiętam jak chowali szklanki po poczęstunku na jakiejś premierze w Relaxie, byli na dorobku, a był to czas, kiedy role dostawali za talent, nie za oportunizm.
  • ~marko
    (2014-05-02 16:45)
    Lubię tego człowieka ale szkoda że przeszedł na stronę pisiorów ale w pewnym wieku można zwariować zresztą u pisiorów to tylko emeryci renciści i mohery !!!
  • ~opinia
    (2014-05-02 15:29)
    Nie lubię go bardzo, bo zawsze chce sie przypodobać tym, co to 95 % społeczeństwa nienawidzi tego szemranego towarzystwa.
  • ~akeo
    (2014-05-02 15:08)
    .;
    Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest
    tr.im/58qlw wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)
  • ~pisówka
    (2014-05-02 13:09)
    Niezły aktor, szkoda, że jego poglądy polityczne są mi bardzo dalekie i obce, ale trudno, może kiedyś się będzie tego wstydził jak choroby francuskiej.
    Ale stabilnego życia małżeńskiego gratuluję - to duża wartość!
  • ~hehe
    (2014-05-02 11:54)
    Te, "lemingoza parszywa" nie nadymaj się tak, bo ci żyłka pierdząca pęknie.
  • ~lemingoza parszywa
    (2014-05-02 11:44)
    Platformerski , sprzedajny , bezwstydny klakier
  • ~POdode
    (2014-05-02 11:34)
    Niezły aktor. Przekonujące granie roli cwanego, sprzedajnego urzędasa takiego typowego POmatoła w "Ranczu" utożsamiło jego myślenie z POmuną. Szkoda.
  • ~Sesja
    (2014-05-02 14:01)
    Jak ja im zazdroszcze to prawdziwie piekny zwiazek pani Beato panie Arturze
    serdeczne pozdrowienia
  • ~marko