• ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-11-25 13:22)
    B L A C H A R A
  • ~SZECHTERiadaORG
    (2013-11-25 13:49)
    kostka zapachowa spod pachy?! do czego to dochodzi w tym PSL?
    A propos - czy ta siwiec to jakaś lalka tego kumpla kwachowego, tego czerwonego kacyka od przedrzeźniania powitania polskiej ziemii przez bł. Jana Pawła II (który ucałował ziemię po wylądowani, a siwiec robił SoBie z tego jaja, gdy państwowym/budżetowym helikopterem wracali z jakiegoś rautu za budżetowe pieniądze)
  • ~xxx
    (2013-11-23 23:54)
    Watolina wylazła z... jak z poprutego misia.
  • ~bodzio
    (2013-11-24 04:09)
    moze jeszcze jaki silicon gdzie wylezie ...
  • ~III
    (2013-11-26 08:10)
    naprawdę ładna dziewczyna, nie szczekajcie kundelki.A co na jednym ze zdjęć robi ręka jakiegoś najwyrażniej erotomana-erotumana ?
  • ~lobe
    (2013-11-25 08:54)
    to tam jej wylazło? kostka zapachowa?
  • ~Miecio
    (2013-11-25 12:36)
    Powinni jej wszczepić rzepy pod pachami i nie byłoby kłopotu. Szkoda że mózgu nie wszczepiają.
  • ~Lekka przesada z ta panienka....
    (2013-11-25 13:36)
    Pozatym ta buzia... juz zaczyna wygladac jak maska ...
  • ~Ona
    (2013-11-25 14:41)
    Żałosne komentarze niektórych pisarczyków: I wam też kiedyś wszystko opadnie ...taka kolej rzeczy a niektórzy zanim to nastąpi to sobie użyją a wy tylko poszczekacie z zawiści... Tak trzymać Pani Natalio !
  • ~1223
    (2013-11-23 18:42)
    to w końcu co pokazała perukę pod pachą?
  • ~surgery
    (2013-11-25 15:48)
    czas na promocję tej celebrytki gdzieś pod rurkami homotENczy - tak dla kontrastu z chudymi iednymi rurkami zwieszone worki cementu...
  • ~WIELBICIEL
    (2013-11-25 19:25)
    To, co wystaje z biusthaltera Siwcowej Natalii jest najnowszym specyfikiem, opracowanym przez uczonych z Harvardu.
    Przyklejenie jego do ciała, pod pachą, pomaga podobno w ciągu kilku miesięcy na podniesienie ilorazu inteligencji o 30-40 punktów.
    W przypadku Siwiec (stan obecny IQ50) oznacza wysiłek osiągnięcia pułapu 90, co odpowiada poziomowi bardzo prostego człowieka, który nie jest w stanie przejść przez szkołę podstawową...
  • ~czesiek
    (2013-11-25 20:18)
    Pokazała dodatek do swojego ciała .
  • ~witaj
    (2013-11-26 00:59)
    Sprzedaję na Allegro trochę kolekcjonerskich komputerowych unikatów (stare konsole, gry video, gry PC, pady, aparaty), generalnie sprzedaż kolekcjonerska, ale nie tylko.

    (Użytkownik: krzysztofm30 - zapraszam)

    jakie macie pomysły na podwyższenie popularności odsłon aukcji ?
  • ~Polak
    (2013-11-25 15:57)
    Co za sensacja. Jedna z nich pokazała nam to czego sami bysmy nie zobaczyli, a ona przyszła i pokazała, be jako kobieta też to ma. One j takie są, dla jednego zdjęcia w mediach na kraj, pokażą wszystko: od zewnatrz i od środka, bo to jest nowe otwarcie na świat do którego nas namawiają celebryci. Dla nich Polskość i polska kultura to zaścianek, mam nadzieje, że wiedza co to "zascianek". Chciał bym równiez aby zechcieli sprecyzowac dokładnie co według nich oznacza bycie Europejczykiem lub Światowcem. Zakładam sie, że nie potrafią sprecyzować. Dla nich wystarczy powiedzieć, że oni sa Europejczykami i już sa w niebie i chodza napuszeni jak durnie. Ja osobiscie wolę Polskę nawet słomianą i zasciankową byle nasza stara kulture Polską. A teraz dowiaduje sie że w krakowie wystawiaja sztukę, podobno teatralna gdzie Polakom rezyser każe mówić , do publiczności, że ci co graja w tej sztuce to nie polacy tylko Żydzi. A sztuka ta jest wystawiana w teatrze Narodowym Polskim.
  • ~ela
    (2013-11-26 10:51)
    Nati podobno tylko biciem można było zmusić do opanowania podstawowych dwóch działań matematycznych.
  • ~prof.B.Gabka
    (2013-11-23 23:36)
    Kazdy orze jak moze"...Koniec cytatu.Jeden kopie doly na chleb,drugi jest urzednikiem,trzeci stolarzem,czwarta nauczycielka,piaty ksiedzem,a pani Siwiec zajmuje sie sprzedaza samej siebie.Duzo wszelkiej masci 'perverts"czytaj odchylonych erotycznie lubi takie panie.I ona robi to dobrze.przy tym troche sama zarobi,zrobi dobrze niejednemu czy niejednej,slowem INSPIRUJE.I to jest najwazniejsze.Niema czego zazdroscic.czas plynie szybko,za plecami juz ustawia sie nowy mlodszy narybek.Niech sie tam wiedzie pani Natalii.
  • ~ZbyszekD
    (2013-11-23 18:24)
    ,,Fruzia'' ,,dziadek'' użył przenośni, bo przecież mówi się też: ,,pusta mózgownica''. Ta pani nie jest taka głupia, bo opanowała sztukę lansu do perfekcji, ale jeżeli to jest jej tylko jedna umiejętność, to nie wróżę jej wielkiej przyszłości, bo uroda przemija, a piesi kiedyś zwisną. No ale na razie popatrzeć można.
  • ~tele-wic
    (2013-11-25 22:22)
    Zawsze to była fleja.
  • ~marko
    (2013-11-23 11:21)
    byłaś fajna a teraz klapa!!!