• ~I am Turecki
    (2013-11-23 09:54)
    Jak miało nie być widać, to po co pokazujecie?
  • ~gość
    (2013-11-23 10:21)
    he, he, pewnie pompka do sylikonu...
  • ~grzeg
    (2013-11-23 10:39)
    To ma być WIADOMOŚĆ? Powariowaliście?!
  • ~nijaka
    (2013-11-23 10:56)
    czym zajmowac sie i podniesac / silikonem i kremen do odbytu oraz pustym mozgiem
  • ~dziadek
    (2013-11-23 11:16)
    "Wśród gości zgromadzonych na imprezie nie było osoby, która nie zawiesiłaby wzroku na jej biuście"

    Odwrotnie toto proporcjonalne do wielkości mózgu
  • ~marko
    (2013-11-23 11:21)
    byłaś fajna a teraz klapa!!!
  • ~Robnad
    (2013-11-23 11:43)
    takich nadmuchanych Barbie na kopy plącze się gdzie się da, byle w kamerę się załapać.
  • ~Ironiamus
    (2013-11-23 12:24)
    Dziennikarze i ich wiadomości z Nocnika.
  • ~CYNIK
    (2013-11-23 14:19)
    A miała być tz. 'matką Polką' z 10 bachorami ?? To sobie przykleiła anyt, tak, żeby było go widać i nie widać. Sprytne. Ale sygnał dany.
  • ~BLAZENADA
    (2013-11-23 15:31)
    JAK PO CZERWONYM DYWANIE STAPALA
    TAK NOGAMI ZAWIJALA
    JAKBY SIE BALA
    ZEBY JEJ Z PODWOZIA
    ******* NIE POLECIALA
  • ~dziadek
    (2013-11-23 15:33)
    Fajne balony, ale głupi mózg - i o tym nie wie bo przecież jest wszak głupi
  • ~STYL RZADZACYCH NIE LEPSZY
    (2013-11-23 16:20)
    NASZA PREZYDENTOWA RZUCA WSZYSTKIE CELEBRYTKI NA KOLANA
    JAK SIE TOCZY W BUCIE NA WZMOCNIONYM OBCASIE
    W ZIELONEJ KIECCE PO CZERWONYM DYWANIE
    A ZA NIA DROBNA PREMIEROWA W ZOLTEJ SUKIENCE
    Z NIEBIESKA PRZEPASKA POMIEDZY PAROMA PIORAMI
    OBIE Z GYMASEM NA TWARZY JAKBY WIATRY PUSZCZALY
    I JAK TO OBSERWUJE TO PO PROSTU DEFEKUJE
  • ~Fruzia
    (2013-11-23 16:42)
    ~dziadek2013-11-23 15:33
    Fajne balony, ale głupi mózg - i o tym nie wie bo przecież jest wszak głupi

    Nie ma głupiego mózgu amebo...Skąd się biorą tacy idioci jak Ty? Nie dosyć, że bełkoczesz jak potłuczony to na dodatek "po polskiemu"...
  • ~twój styl jeszcze gorszy
    (2013-11-23 18:21)
    Z opisu twojej cennej obserwacji pierwszych dam wnioskuję, że ty może nawet tam gdzieś blisko nich przebywasz, jeszcze cię pisiorze lemingi nie namierzyły!!!
  • ~ZbyszekD
    (2013-11-23 18:24)
    ,,Fruzia'' ,,dziadek'' użył przenośni, bo przecież mówi się też: ,,pusta mózgownica''. Ta pani nie jest taka głupia, bo opanowała sztukę lansu do perfekcji, ale jeżeli to jest jej tylko jedna umiejętność, to nie wróżę jej wielkiej przyszłości, bo uroda przemija, a piesi kiedyś zwisną. No ale na razie popatrzeć można.
  • ~1223
    (2013-11-23 18:42)
    to w końcu co pokazała perukę pod pachą?
  • ~prof.B.Gabka
    (2013-11-23 23:36)
    Kazdy orze jak moze"...Koniec cytatu.Jeden kopie doly na chleb,drugi jest urzednikiem,trzeci stolarzem,czwarta nauczycielka,piaty ksiedzem,a pani Siwiec zajmuje sie sprzedaza samej siebie.Duzo wszelkiej masci 'perverts"czytaj odchylonych erotycznie lubi takie panie.I ona robi to dobrze.przy tym troche sama zarobi,zrobi dobrze niejednemu czy niejednej,slowem INSPIRUJE.I to jest najwazniejsze.Niema czego zazdroscic.czas plynie szybko,za plecami juz ustawia sie nowy mlodszy narybek.Niech sie tam wiedzie pani Natalii.
  • ~xxx
    (2013-11-23 23:54)
    Watolina wylazła z... jak z poprutego misia.
  • ~bodzio
    (2013-11-24 04:09)
    moze jeszcze jaki silicon gdzie wylezie ...
  • ~lobe
    (2013-11-25 08:54)
    to tam jej wylazło? kostka zapachowa?