• ~Adler
    (2013-11-27 19:54)
    Odwalcie się kochani, od niej. Jest z niej zdrowa dziołcha, a nie każda musi doktorat.
  • ~ela
    (2013-11-26 10:51)
    Nati podobno tylko biciem można było zmusić do opanowania podstawowych dwóch działań matematycznych.
  • ~III
    (2013-11-26 08:10)
    naprawdę ładna dziewczyna, nie szczekajcie kundelki.A co na jednym ze zdjęć robi ręka jakiegoś najwyrażniej erotomana-erotumana ?
  • ~witaj
    (2013-11-26 00:59)
    Sprzedaję na Allegro trochę kolekcjonerskich komputerowych unikatów (stare konsole, gry video, gry PC, pady, aparaty), generalnie sprzedaż kolekcjonerska, ale nie tylko.

    (Użytkownik: krzysztofm30 - zapraszam)

    jakie macie pomysły na podwyższenie popularności odsłon aukcji ?
  • ~canada
    (2013-11-25 23:43)
    Sliczna kobieta nie wiele jest tak ladnych Polek.
  • ~tele-wic
    (2013-11-25 22:22)
    Zawsze to była fleja.
  • ~czesiek
    (2013-11-25 20:18)
    Pokazała dodatek do swojego ciała .
  • ~WIELBICIEL
    (2013-11-25 19:25)
    To, co wystaje z biusthaltera Siwcowej Natalii jest najnowszym specyfikiem, opracowanym przez uczonych z Harvardu.
    Przyklejenie jego do ciała, pod pachą, pomaga podobno w ciągu kilku miesięcy na podniesienie ilorazu inteligencji o 30-40 punktów.
    W przypadku Siwiec (stan obecny IQ50) oznacza wysiłek osiągnięcia pułapu 90, co odpowiada poziomowi bardzo prostego człowieka, który nie jest w stanie przejść przez szkołę podstawową...
  • ~Polak
    (2013-11-25 15:57)
    Co za sensacja. Jedna z nich pokazała nam to czego sami bysmy nie zobaczyli, a ona przyszła i pokazała, be jako kobieta też to ma. One j takie są, dla jednego zdjęcia w mediach na kraj, pokażą wszystko: od zewnatrz i od środka, bo to jest nowe otwarcie na świat do którego nas namawiają celebryci. Dla nich Polskość i polska kultura to zaścianek, mam nadzieje, że wiedza co to "zascianek". Chciał bym równiez aby zechcieli sprecyzowac dokładnie co według nich oznacza bycie Europejczykiem lub Światowcem. Zakładam sie, że nie potrafią sprecyzować. Dla nich wystarczy powiedzieć, że oni sa Europejczykami i już sa w niebie i chodza napuszeni jak durnie. Ja osobiscie wolę Polskę nawet słomianą i zasciankową byle nasza stara kulture Polską. A teraz dowiaduje sie że w krakowie wystawiaja sztukę, podobno teatralna gdzie Polakom rezyser każe mówić , do publiczności, że ci co graja w tej sztuce to nie polacy tylko Żydzi. A sztuka ta jest wystawiana w teatrze Narodowym Polskim.
  • ~surgery
    (2013-11-25 15:48)
    czas na promocję tej celebrytki gdzieś pod rurkami homotENczy - tak dla kontrastu z chudymi iednymi rurkami zwieszone worki cementu...
  • ~Ona
    (2013-11-25 14:41)
    Żałosne komentarze niektórych pisarczyków: I wam też kiedyś wszystko opadnie ...taka kolej rzeczy a niektórzy zanim to nastąpi to sobie użyją a wy tylko poszczekacie z zawiści... Tak trzymać Pani Natalio !
  • ~SZECHTERiadaORG
    (2013-11-25 13:49)
    kostka zapachowa spod pachy?! do czego to dochodzi w tym PSL?
    A propos - czy ta siwiec to jakaś lalka tego kumpla kwachowego, tego czerwonego kacyka od przedrzeźniania powitania polskiej ziemii przez bł. Jana Pawła II (który ucałował ziemię po wylądowani, a siwiec robił SoBie z tego jaja, gdy państwowym/budżetowym helikopterem wracali z jakiegoś rautu za budżetowe pieniądze)
  • ~Lekka przesada z ta panienka....
    (2013-11-25 13:36)
    Pozatym ta buzia... juz zaczyna wygladac jak maska ...
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-11-25 13:22)
    B L A C H A R A
  • ~Miecio
    (2013-11-25 12:36)
    Powinni jej wszczepić rzepy pod pachami i nie byłoby kłopotu. Szkoda że mózgu nie wszczepiają.
  • ~lobe
    (2013-11-25 08:54)
    to tam jej wylazło? kostka zapachowa?
  • ~bodzio
    (2013-11-24 04:09)
    moze jeszcze jaki silicon gdzie wylezie ...
  • ~xxx
    (2013-11-23 23:54)
    Watolina wylazła z... jak z poprutego misia.
  • ~prof.B.Gabka
    (2013-11-23 23:36)
    Kazdy orze jak moze"...Koniec cytatu.Jeden kopie doly na chleb,drugi jest urzednikiem,trzeci stolarzem,czwarta nauczycielka,piaty ksiedzem,a pani Siwiec zajmuje sie sprzedaza samej siebie.Duzo wszelkiej masci 'perverts"czytaj odchylonych erotycznie lubi takie panie.I ona robi to dobrze.przy tym troche sama zarobi,zrobi dobrze niejednemu czy niejednej,slowem INSPIRUJE.I to jest najwazniejsze.Niema czego zazdroscic.czas plynie szybko,za plecami juz ustawia sie nowy mlodszy narybek.Niech sie tam wiedzie pani Natalii.
  • ~1223
    (2013-11-23 18:42)
    to w końcu co pokazała perukę pod pachą?