• ~Zu
  (2013-10-29 21:38)
  Co za kretyński artykuł!!!
  Po pierwsze: te kobiety mają pieniądze, stac je na diety, osobistych trenerów, i niańki, które zajmują się dziecmi, gdy one "rzeźbią" swe ciala! Ich ciało po części jest ich narzędziem pracy, służącym do zarabiania pieniędzy. Dziwne wcale, że są zmuszone wrócic do formy.
  Po drugie: skąd przekonanie, że są " mistrzyniami odnajdywania się w roli mamy i godzenia obowiązków zawodowych z życiem prywatnym..." Po czym wnosi autor tekstu? Po zdjęciu, figurze, kreacji? Nie rozumiem! A może tylko wróciły do formy, ale w życiu prywatnym im się nie układa? Cierpią na depresję poporodową? Wcale nie odnajdują się w roli matki? Jak można pisac takie bzdury na podstawie zdjęcia czy wyglądu? Nie rozumiem co autor tekstu chce osiągnac. Wpędzic kobiety w kompleksy? Proklamowac chore przekonanie, że każda kobieta musi byc idealnie wyglądającą matką Polką? Że kobiety spoza szołbiznesu są gorsze?
  Bardzo bardzo głupi "artykuł". Bezpodstawny, bezzasadny i uwłaczający kobietom z krwi i kości. The End.
 • ~Klara
  (2013-10-30 09:00)
  Nic do dać nic ująć Zu!
 • ~darekk
  (2013-11-28 00:17)
  naprawde dobrze powiedziane ktoś tu sie piwinien zamenić się miejscami z autorem pierwszego tekstu.
 • ~demograf
  (2013-12-16 12:01)
  Ona jest chlubnym wyjatkien w wymierajacej POlsce Tuska.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.