• ~Genitaliusz
    (2013-10-20 13:37)
    do Biedronki
  • ~dobra rada
    (2013-10-21 01:04)
    Pani Danusiu , prosze skorzystac z uslug Wojtka Fibaka! Albo, jeszcze lepiej - Romka Polanskiego. On je wylansuje, zajmie mu to .. circa 2 razy 1 godz!!
  • ~mojra
    (2013-11-19 19:08)
    i gdzie tu normalnosc??? gdzie miejsce dla prawdziwych talentow skoro "etaty" na zawsze obsadzone sa beztalenciami i potomnymi. na amen. czy chcesz czy nie musisz zaakceptowac te brzydoty. a jak nie to w morde, laski bez,oni i tak gora.
    sa kraje gdzie to jednak widz decyduje, uwierczcie.
  • ~olmaria7
    (2013-11-17 19:29)
    no dzieci jak dzieci, niczegosobie, ale mamusie ! Popatrzecie wpierw na nóżki swoich córeczek, one moga nie mieć rozeznania, ale ty ??? No i patrzący ... nóżki może pokazać nieliczne ilość dziewcząt czy kobiet. Nie piszę złośliwie, ale nie róbcie krzywdy swoim dziewczętom. Nogi muszą być b. zgrabne, jakby "ulane" proste no i kolana, to główba bolączka kobiet.
  • ~ja tez mam dzieci
    (2013-10-22 09:28)
    Miejmy nadzieję, że nie zamierza mieć już więcej dzieci. Ale trzeba równiez przyznać, że dziewczyny nie sa brzydkie.
  • ~obyty
    (2013-10-22 00:37)
    Mamusia oswoiła już z francuzem i hiszpanem?
  • ~brekon
    (2013-10-21 06:35)
    już dobre do bzykania, więc mama je pokazuje, może się Polański lub inny dziadek -reżyser skusi
  • ~kejt z
    (2013-10-21 01:12)
    Czy Wojtek Fibak już sprawdził towar?
  • ~aż żal pokazywać
    (2013-10-20 23:41)
    taka młoda i już ma haluksy!!??
  • ~tele-wic
    (2013-10-20 14:47)
    Do aurelii - zdecydowanie TAK!
  • ~SALONOWE WYCHOWANIE
    (2013-10-20 21:08)
    JAK ONA TE CORKI WYCHOWUJE
    ICH MIEJSCE JEST W SZKOLE
    A NIE NA SALONACH
    GDZIE CO DRUGA BEZ MAJTEK
    ALE WYGOLONA
  • ~OSWAJA Z ZAPACHAMI SPOD PACHY
    (2013-10-20 15:56)
    MAMA OSWAJA ZIENSKIE POTOOOMSTWO Z PRZYSZYLYMI DAWCAMI NASIENIA. A TAK NA MARGINESIE, TO TE KOBIETY Z DZIECMI WYPRAWIAJA. TO SKANDAL ZEBY RODZICIE POZWALALI NA JAKIES OSWAJANIE. RZYGAC SIE CHCE.
  • ~starszy pan
    (2013-10-20 13:43)
    MYŚLĘ ,ŻE CAŁA TRÓJKA JEST DUMĄ TATUSIA, bo ja bym był
  • ~BGM
    (2013-10-20 13:14)
    Jestescie pomyleni, wszystkie trzy wygladaja slicznie zazdrosnicy a raczej nie udacznicy.
  • ~mesjasz
    (2013-10-20 11:49)
    a co, do uczciwej pracy w fabryce tumany się nie nadają? jak inne małpie pomioty trzeba na silę do koryta dla nieudolnych chamów wepchać
  • ~aurelia
    (2013-10-20 11:05)
    no cóż ...matka wygląda najlepiej !!
  • ~Jerzy
    (2014-10-11 13:50)
    Co ona na siebie włożyła? KOSZMAR!

Może zainteresować Cię też: