• ~Lena
    (2013-09-19 02:48)
    Ale Wy jestescie chorzy szkoda Was.
  • ~Juozas
    (2013-09-18 21:33)
    To straszne - nie pokazujcie takich zdjęć, bo można sie z krzykiem obudzić w nocy !
  • ~zgoda
    (2013-09-17 20:43)
    Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. Módlcie się Moi ukochani wyznawcy, aby wasi bracia i siostry mogli się cieszyć, gdy także im pokazany zostanie Dowód Mojego Istnienia. Módlcie się, aby zaakceptowali, że jest to ich szansa rehabilitacji w Moich oczach; że ten Wielki Akt Miłosierdzia będzie ratować ich dusze, jeżeli pozwolą Mi sobie pomóc. Pokazane wam zostanie jak to jest – umrzeć w stanie grzechu śmiertelnego Ostrzeżenie będzie OCZYSZCZAJĄCYM doświadczeniem dla was wszystkich. Zwłaszcza dla tych w stanie grzechu ciężkiego może być w części nieprzyjemne, ponieważ po raz pierwszy pokazane zostanie wam, jakie to uczucie, kiedy Boże Światło znika z waszego życia. (...) Jezus Chrystus
  • ~Genitaliusz
    (2013-09-17 22:07)
    Koniowata strasznie. Redaktor ma kiepski gust albo problemy ze wzrokiem lub i jedno i drugie.
  • ~Stif
    (2013-09-18 07:30)
    Jak ktoś "dobrze spojrzy"...to widać...że Kasia ma ciut za duże buciki...
  • ~gusio
    (2013-09-18 09:10)
    bikini jeszcze bys szoku doznal urazu na cale zycie mysl o swoim zdrowiu takie poczwary w horrorach obejrzyj
  • ~gość
    (2013-09-18 09:55)
    Po prostu gruba baba...
  • ~śmiech na sali
    (2013-09-18 09:57)
    a kogo to?...
  • ~WIELKANOCNA RABANKA
    (2013-09-18 15:20)
    NA WIELKANOC BEDZIE W SAM RAZ. ZAMOWIE U NIEJ PODGARDLE, BOCZEK, KARKOWKE I GOLONKE. ZAZNACZAM ZE RYJA NIE KUPIE.
  • ~adam MICHNIK
    (2013-09-18 17:09)
    PO - twór zawsze PO - zostanie PO -tworem
  • ~niko
    (2013-09-18 20:35)
    atrakcyjna to ona nigdy nie była i nie będzie.Bebech ściśnięty gorsetem ,aż Slepia jej wyłażą,przyklejony uśmiech i cieknąca łojem cera . Krokodyl może jakoś by ją przełknął. A tfu,
  • ~jest po prostu chorobliwie zapasiona
    (2013-09-18 21:56)
    Widać wyraznie za duże buty no i ostatnie zdjęcie , rewelacja , mogłaby równie dobrze z wychudzonym Rubikiem stanąć.
  • ~nastolatka
    (2013-09-17 18:30)
    gruba krowa
    a podobno macie kształtować estetykę
    jak tu brać przykład
    a tyle dzieci jest grubych
  • ~Ramonka
    (2013-09-18 23:27)
    Czy autorzy tego tekstu naprawdę taką Kasię Niezg. lubią? Czy u Was w Dzienniku Gazeta Prawna nie ma ładnych dziewczyn? Jeśli nie w DGP to rozejrzyjcie się może w innych spółkach Inforu coś znajdziecie. Pozdrawiam serdecznie
  • ~Ela
    (2013-09-18 23:46)
    Czemu nie pokazać wszystkiego jak tak schudła w kostkach!
    Ja wiem, ze ,,kaszaloty,, tez mają prawo żyć ale reprezentować modę w ten spoób, to trzeba być ograniczonym. Zapasiona matrona nie jest modna!!!
    Gdzie ta kobieta ma biodra, ponieważ widac tylko brzuch, czy ona w ogóle się rusza???
  • ~Ela
    (2013-09-18 23:47)
    To chyba nie prawda, ze nie ma brzydkich kobiet!
  • ~moniek z peło
    (2013-09-19 00:27)
    a ja myślałem że to Walec Gronkowiec...
  • ~brr
    (2013-09-19 07:18)
    Kim jest ta wielorybica,że piszecie o niej tak słodko. Stara baba jest Kasią?Wszyscy plują,jakie to paskudztwo,do tego krętaczka,która wyprowadziła z banku miliony na własne konto,a gazety wytrwale ją promują.Musi mieć niezła powiązania.
  • ~złośliwiec
    (2013-09-20 20:06)
    Już od kilku lat piszecie, że chudnie, a skutków do tej pory nie widać!
  • ~krzych
    (2013-09-21 10:25)
    Kasi w biodrach ubędzie, gdy partnerowi w ch... przybędzie, a przecież to NIEMOŻLIWOŚĆ!!!

Może zainteresować Cię też: