• ~KKK
    (2013-11-16 20:58)
    Nogi ok poniżej kolan, reszta wiele do życzenia niedosadnie mowiąc!
  • ~Janusz N
    (2013-10-16 08:05)
    Moja córka w jej wieku od czterech lat jest babcią. Tej "Kasi" nie wziąłbym za darmo.
  • ~TEMAT ZASTEPCZY
    (2013-10-13 16:43)
    MA SPRAWE O DEFRAUDACJE KASY W TOKU
    A WY PISZECIE O JEJ KROKU
  • ~TO CO JEJ SIE STALO BO NIE KUMAM?
    (2013-10-13 16:12)
    WATROBA WYWALONA
    OCZY WYRZESZCZONE
    PODGARDLE WISZCZACE
    GLOWA WROSNIETA W RAMIONA
    PLASKA PODKASANA DOOOPA
    SPRAWA O ZAGARNIECIE KASY W TOKU
    A WY MI MOWICIE
    ZE KASIA PIEKNIE WYGLADA
    BO RAJSTOP NIE WLOZYLA
    WIEC SIE ODCHODZILA
    RESUMUJAC
    OD DOLU LICEUM
    OD GORY CHLEWNIA I MUZEUM
  • ~krzych
    (2013-09-21 10:25)
    Kasi w biodrach ubędzie, gdy partnerowi w ch... przybędzie, a przecież to NIEMOŻLIWOŚĆ!!!
  • ~złośliwiec
    (2013-09-20 20:06)
    Już od kilku lat piszecie, że chudnie, a skutków do tej pory nie widać!
  • ~żyd
    (2013-09-19 20:48)
    dwie ludzkie karykatury
  • ~brr
    (2013-09-19 07:18)
    Kim jest ta wielorybica,że piszecie o niej tak słodko. Stara baba jest Kasią?Wszyscy plują,jakie to paskudztwo,do tego krętaczka,która wyprowadziła z banku miliony na własne konto,a gazety wytrwale ją promują.Musi mieć niezła powiązania.
  • ~Lena
    (2013-09-19 02:48)
    Ale Wy jestescie chorzy szkoda Was.
  • ~moniek z peło
    (2013-09-19 00:27)
    a ja myślałem że to Walec Gronkowiec...
  • ~Ela
    (2013-09-18 23:47)
    To chyba nie prawda, ze nie ma brzydkich kobiet!
  • ~Ela
    (2013-09-18 23:46)
    Czemu nie pokazać wszystkiego jak tak schudła w kostkach!
    Ja wiem, ze ,,kaszaloty,, tez mają prawo żyć ale reprezentować modę w ten spoób, to trzeba być ograniczonym. Zapasiona matrona nie jest modna!!!
    Gdzie ta kobieta ma biodra, ponieważ widac tylko brzuch, czy ona w ogóle się rusza???
  • ~Ramonka
    (2013-09-18 23:27)
    Czy autorzy tego tekstu naprawdę taką Kasię Niezg. lubią? Czy u Was w Dzienniku Gazeta Prawna nie ma ładnych dziewczyn? Jeśli nie w DGP to rozejrzyjcie się może w innych spółkach Inforu coś znajdziecie. Pozdrawiam serdecznie
  • ~jest po prostu chorobliwie zapasiona
    (2013-09-18 21:56)
    Widać wyraznie za duże buty no i ostatnie zdjęcie , rewelacja , mogłaby równie dobrze z wychudzonym Rubikiem stanąć.
  • ~Juozas
    (2013-09-18 21:33)
    To straszne - nie pokazujcie takich zdjęć, bo można sie z krzykiem obudzić w nocy !
  • ~niko
    (2013-09-18 20:35)
    atrakcyjna to ona nigdy nie była i nie będzie.Bebech ściśnięty gorsetem ,aż Slepia jej wyłażą,przyklejony uśmiech i cieknąca łojem cera . Krokodyl może jakoś by ją przełknął. A tfu,
  • ~zatroskany
    (2013-09-18 20:08)
    Jak ona wyglada nago ???
  • ~adam MICHNIK
    (2013-09-18 17:09)
    PO - twór zawsze PO - zostanie PO -tworem
  • ~WIELKANOCNA RABANKA
    (2013-09-18 15:20)
    NA WIELKANOC BEDZIE W SAM RAZ. ZAMOWIE U NIEJ PODGARDLE, BOCZEK, KARKOWKE I GOLONKE. ZAZNACZAM ZE RYJA NIE KUPIE.
  • ~śmiech na sali
    (2013-09-18 09:57)
    a kogo to?...

Może zainteresować Cię też: