• ~kalinka
    (2017-06-25 09:32)
    Weszla na drabine POkazala mandoline.
  • ~EMES
    (2014-01-09 15:40)
    Kolejny przykład na to, że jeśli nie znasz osoby lepiej zamknij gębę. Basia jest spontaniczną, ciepłą i wesołą dziewczyną pełną pozytywnej energii i ŚWIETNĄ AKTORKĄ. Znaną ze swojego talentu jeszcze w trakcie studiów, ktoś kto pisze takie bzdury dba o to, żeby prawdziwe i rzetelne dziennikarstwo znowu było mieszane ze szmirą a osoba warta uznania zmieszana z szambem. Autorowi tekstu gratuluję głupoty i braku znajomości etyki dziennikarskiej.
  • ~Karolek
    (2013-11-12 22:15)
    Krocze a majtki to chyba różnica???/

    Zresztą nie ma się czego wstydzić.
  • ~Kwadri
    (2013-10-29 11:04)
    durny autor, durny temat...
  • ~adelaide
    (2013-10-05 13:34)
    Wystąpił niezamierzony błąd za co przepraszam a poprawiony wpis powtarzam.


    Durny tytuł, durnego artykułu, durnego pismaka.

    Dziewczyna jest piękna i ma co pokazać. Jest na co popatrzeć.

    Ale to nie tyle Ona specjalnie pokazała, co durni fotoreporterzy podglądają Jej krocze a durny pismak napisał durny artykuł, dając mu durny tytuł tylko z chęci zysku, tylko po to aby sklecić newsa !

    Aktorka ma co pokazać i nie musi się tego wstydzić.

    Wstydzić mogą się wścibscy i chamscy reporterzy brukowców, udający paparazzich
    i autor tego artykułu !

    Oni pewnie nie mają co pokazać... to podglądają i krytykują innych;
    z zazdrości, z zawiści i chęci zysku a więc z najniższych pobudek !
  • ~adelaide
    (2013-10-05 13:27)
    Durny tytuł, durnego artykułu, durnego pismaka.
    Dziewczyna jest piękna i ma co pokazać. Jest na co popn durny atrzeć.

    Ale to nie tyle Ona specjalnie pokazała, co durni fotoreporterzy podglądają Jej krocze a durny pismak napisał durny artykuł, dając mu durny tytuł tylko z chęci zysku, tylko po to aby sklecić newsa !

    Aktorka ma co pokazać i nie musi się tego wstyudzić.

    Wstydzić mogą się wścibscy i chamscy reporterzy brukowców udający paparazzich i autor tego artykułu !

    On pewnie nie ma co pokazać... to podgląda i krytykuje innych,
    z zazdrości, z zawiści i chęci zysku, a więc z najniższych pobudek !
  • ~Kutso
    (2013-10-02 16:06)
    Piekna Kobieta Zazdrosne pismaki czyli nic nowego w Kraju rad...
    Coz gratuluje Aktorce zdjecia sa naprawde super a pismakom glupoty he he
  • ~stan.france
    (2013-10-02 12:41)
    Pokazala majtki a nie krocze.! Czyzby wszyscy mezczyzni i kobiety chodzacy na codzien w spodniach pokazywali krocze? Na pohybel debilnym pismakom !!!
  • ~Wagen
    (2013-09-28 15:28)
    ale ona śliczna
  • ~VenatorStultitia
    (2013-09-26 14:10)
    przypadkiem się zdarzyło, że podciągnęła ubrania trochę za dużo do góry i od razu jest linczowana, że "artystka za wszelką cenę", pokazała krocze.. dziennikarz, który to napisał powinien się wstydzić, bo być może właśnie teraz zniszczył dziewczynie życie. media plotkarskie są beznadziejne.
    hejt.
  • ~dorobek "twórczy" tej pani istotnie
    (2013-09-20 07:57)
    przyprawia o zawrót głowy.To "wielka aktorka" z wielkim kroczem.
  • ~pokaz filmów stał się pokazem
    (2013-09-20 07:54)
    krocza... Brawo gdynia !!!
  • ~a to nowa polska właśnie w pełnej
    (2013-09-20 07:52)
    (o)krasie...
  • ~Amigo
    (2013-09-20 06:45)
    No cóż, jedni śpiewają głosem inni kroczem. A zatem towarzysze "kroczem" w przyszłość, koniecznie świetlaną, jaką nam zapowiedział były prezydęt stutysiącleczia Lech Wałęsa. Kroczem, towarzysze kroczem!
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-09-17 21:03)
    coraz bardziej się zastanawiam czy jest sens wchodzić na tą strone bo artykuły jakie tu bywają załamują poziom dziennikarstwa w polsce !!!
  • ~olmaria7
    (2013-09-16 19:01)
    coraz gorszy program. Oglądalnośż bazuje na goliźnie ! Cóż nadzwyczajnego ? Każdy ma w zyciu jej czsami dość . A to " fantastyczne krocze" to pustego śmiechu warte !
  • ~Rozsadny
    (2013-09-14 22:54)
    Ale sensacja!Zgrabne nogi i skrawek bielizny.Ten
    redaktor to z glowa ma na bakier jak pisze o sensacji.
    Jak nigdy nie widział zgranych nog to niech przejdzie
    sie na basen albo na plaże.Ludzie nie dajcie sie
    zwarjowac.
  • ~zapinaka
    (2013-09-14 21:14)
    cinka ale na pal by szła migusiem
  • ~bodzio