• ~gość
    (2013-08-27 09:48)
    Doda też ma klasę!
  • ~JaCuś AssNotSee
    (2013-08-27 14:22)
    A co to za książulik wyłuskał ten temacik. Na ile się znam na damskiej bieliżnie to majtki to nie są , a on już dupsko tu widzi
  • ~Kryty Krytycz
    (2013-10-11 20:30)
    Idioci, Edyta jest jedną z najlepszych wokalistek/ów w Polsce... 5 oktaw to jest jak bóg wśród wokalistów, RHCP, Coma wokaliści z 2 oktawami...
  • ~moma
    (2013-09-01 11:04)
    OJEJ,JESTEŚCIE MAŁOSTKOWI.Ale nie w stringach,z dupą na wierzchu.
  • ~Irena
    (2013-08-31 09:02)
    czy nie widzicie, ze to były spódnico majtki, są w takim samym kolorze i dobrze zabudowane, tak miało być, tenisistki też nieraz majtki pokazują, co maja majtki do tak cudownego występu, do takiego głosu a ta zgrabność, cud miód
  • ~maks
    (2013-08-28 12:16)
    Co to za sensacja-inne śpiewaczki i tancerki więcej pokazały-i świat się nie zawalił - nie szukajmy dziury w całym- ja tu nie widzę nic strasznego.Wydaje mi się że media przesadzają z szukaniem na siłę sensacji tam gdzie jej niema.Pozdrawiam Panią Edytę. maks
  • ~m.m.
    (2013-08-28 08:25)
    szczególnie, gdy 'publiczność' wykopie sobie dołek i leży u jej pięt:-D
  • ~MELANIA
    (2013-08-28 08:24)
    PROPONUJĘ WPISAĆ PUPSKO PANI GÓRNIAK NA LISTĘ SYMBOLI NARODOWYCH !
    JAKO NASTĘPNY ZOSTANIE ZAPEWNE POKAZANY PIEROŻEK, KTÓRY PROPONUJĘ JUŻ OKRZYKNĄĆ "PIEROŻKIEM NARODOWYM" POMIMO DEKLARACJI PANI GÓRNIAK ŻE NIE JEST POLSKĄ PATRIOTKĄ !!!"
  • ~viki
    (2013-08-28 07:47)
    ile ta trzpiotka ma lat? raaar
  • ~eros
    (2013-08-28 01:50)
    eeee,tam mi to wyglada jak pas cnoty,,,
  • ~N Y U S A
    (2013-08-28 01:04)
    Edyto wygladasz slicznie nie zwracaj na moherowe berety co mowia. Przyjezdzaj do U S A
  • ~niezależny
    (2013-08-27 23:09)
    Może sie tak zdarzyc, że któremus fotografowi modelka niechcacy stanie na twarz. A jeśli będzie w szpilkach?
  • ~Jarosław Kotek
    (2013-08-27 21:58)
    Niech mi ktoś podpowie Czy to są delikatne majtki kobiety czy jakieś pantalony... Jestem starszym gościem, ale swojej starszej żonie nie pozwoliłbym na takie galoty i tak niefortunnie nałaozone. Czy ona ma rajstopy czy co powoduje te zmarszczki?
  • ~fan
    (2013-08-27 21:19)
    Jacie ... ale pokazała ...
  • ~Genitaliusz
    (2013-08-27 19:54)
    Posadziłbym ją i lizała bobra przez całą noc.
  • ~ela
    (2013-08-27 18:47)
    Miała przyzwoite majteczki i miała co pokazywać. Wyglądała ślicznie !!
  • ~pinio
    (2013-08-30 14:52)
    każda cyganka ma taki tyłek !
  • ~Jeśli chodzi o wokalistki w Polsce.....
    (2013-08-27 17:36)
    ...jest Edyta Górniak i potem...długo, długo, długo NIC!!! Żadna kayah, żaden inny badziew.
  • ~Bader
    (2013-08-27 16:13)
    ~lolo2013-08-27 10:35
    Pani Górniak jest z najwyższej półki.

    W wykonaniu niektórych ludzi milczenie jest prawdziwym skarbem. W tym przypadku nie do przecenienia.
  • ~Stiff
    (2013-08-27 16:01)
    Majteczki winny byc w kropeczki

Może zainteresować Cię też: