• ~mamoniowa303
    (2013-08-22 09:42)
    Richardson jest tak urocza jak Grodzka seksowna !
  • ~Szczęśliwie rozwiedziony
    (2013-08-22 09:43)
    Za wyjątkiem Wiśniewskiego wszystkie zmiany na plus. Co zresztą nie dziwi biorąc pod uwagę wiek nowych partnerek...
  • ~Janek
    (2013-08-22 11:18)
    stare bzdziągwy ale Rusin wciąż reklamuje telewizja dlaczego ?
  • ~mkk
    (2013-08-22 11:36)
    A kto to jest niejaki Mikołaj Krawczyk?

    Kobitki całkiem cąłkeim, ale tego gentlemena - przepraszam bardzo - z niczym nie kojarzę... Moze to ejden z tych, co są podobni "zupełnie do nikogo"?
  • ~degust
    (2013-08-22 11:37)
    Zamachowskiego nie zatrzymało przy żonie nawet czworo dzieci.

    I to jest wlaśnie hańba!
  • ~prostak ale POLAK
    (2013-08-22 14:11)
    tOMASZ lis ,jeden z najbardziej znienawidzonych,zaraz po j u rbanie w telewizji uczy Polakow praworzadnosci ?To plucie w twarz prawdziwym POLAKOM. HANBA ! ! !
  • ~Prostak
    (2013-08-22 14:23)
    Panie zamachowski ,byles dlamnie idolem, dzisiaj jestes ty dla mnie zwyklym scierwem!!! Splodzic czworo dzieci to kazde bydle potrafi.Ojciec ma byc autorytetem ,a ty co?
  • ~mysianora
    (2013-08-22 16:38)
    Cezary Pazura odszedl od Weroniki,do duzo mlodszej Edyty!!!Tak to powinno byc po polsku.
  • ~bolek
    (2013-08-22 17:44)
    Panie zamachowski mój pies spłodził za jednym razem sześć piesków opiekował się nimi czule dwa miesiące a zapomniał po dwóch dniach od oddania w dobre ręce i co tu się dziwić my też jesteśmy ssaki
  • ~uchatka
    (2013-08-22 18:13)
    Mam to tam gdzie wy wszyscy wiecie a ja przez wrodzoną grzeczność nie mówię. Pozdrawiam
  • ~przezylem juz to.
    (2013-08-23 01:56)
    I co z tego ze zmienili pozyja z 5 lat i tam bedzie monotone zycie beda sie ogladac za innym towarem.tak juz jest w zyciu sielanka mija a po rozum za pozno. chcialoby sie wrocic do pierwszej zony ale nie ma wyjscia.
  • ~media głównego ścieku
    (2013-08-23 08:00)
    Czemu promujecie postawy życiowe CHŁOPCZYKÓW i DZIEWCZYNEK zamiast - MĘŻCZYZN i KOBIET ? Dla wyjaśnienia - chłopczykiem i dziewczynką można być i po 60-tce, a mężczyzną i kobietą - nawet przed 20-tką.
  • ~Roman
    (2013-08-25 15:29)
    Ludzie ,którzy kierują się rują długo potem się kurują .
  • ~zuz
    (2013-08-27 03:26)
    Bardzo trafny tytuł.Albo gróbokościste,albo pazernice.
  • ~nieudacznik
    (2013-08-27 12:17)
    Jak oni sie poznali ; moja tesciowa ociera oczy chusteczka i patrzy z politowaniem na swego ziecia , ze on niema tak jak Pan Lis Godnego zajecia .
  • ~POLAN
    (2013-08-27 20:37)
    OBYDWIE BYM Z PRZYJEMNOŚCIO??? BYŁY PIĘKNE I DALEJ SĄ
  • ~OLO
    (2013-12-29 21:14)
    Halo, oceniamy "kąski" nie charakter .
  • ~angol
    (2014-08-17 05:01)
    Jest kasa, są kobiety :-)