• ~madame mrok
    (2013-08-05 14:50)
    wyglada normalnie - nie zaden szal! moja mama ma 79 i tez nie wyglada gorzej a wrecz przeciwnie powiedzialabym ze mniej sztywna od tej tutaj:)
  • ~Frapek
    (2013-08-03 23:33)
    Po drogich operacjach, każda baba by tak wygladała.
  • ~świadek
    (2013-08-06 06:35)
    Cóż, dba kobieta o wygląd bo "jak cię widzą tak ci płacą".Jak zawsze" gwiazdorzy". Wszystko na pokaz. Nie lubię tej kobiety. Pamiętam, jak w czasie strajków była tubą rządową. Swoim skrzeczącym głosem przekazywała z zaangażowaniem nawoływania rządzących: ROBOTNICY, WRACAJCIE DO PRACY. Uosabia stary komunistyczny establishment, nachapała się .Sztuczny, fałszywy uśmiech i blaszana fryzura dawnej brunetki przerobionej na blond.
  • ~POwiślak
    (2013-08-04 09:52)
    Może, prawda może POD WARUNKIEM, ŻE BĘDZIE MIAŁA WSZYSTKO TO CO ONA I JEJ MĄŻ NACHAPALI. Polka, zwykła Polka stara się przeżyć z rodziną OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO!
  • ~STAN
    (2013-08-04 10:22)
    KAŻDA BY TAK WYGLADAŁA JAK MIAŁABY TAKA K A S Ę I WAGONY KOSMETYKOW !!
  • ~ewa koby
    (2013-08-03 23:28)
    szeleszczaca sprzedala swoja corke dla belussio p2
  • ~luk1407
    (2013-08-04 10:49)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~re alik kot jarka
    (2013-08-04 07:57)
    NA MYSZY, NA SZCZURY POluj - Z FORUM WON, BO GOOOWNEM CUCHNIESZ!!

    STARA WYLUZDANA TORBA z tej loski - czym tu sie zachwycac???
  • ~ewa koby
    (2013-08-03 23:26)
    loska laska szeleszczaca po polsku jej corka po komunie przeszla ze wspulpraca z mafia italy
  • ~ewa koby