• ~madame mrok
    (2013-08-05 14:57)
    przeciez ona jest aktorka i wiec musi dbac o siebie bo inaczej kto chcialby zatrudniac albo ogladac zaniedbana babcie? ale ja widze wiele kobiet w jej wieku i nie wygladaja gorzej. co tu mowic kazda w tym wieku chcialaby tak wygladac wiec nie ma co zazdroscic tylko dbac o siebie babki:)
  • ~ewa koby
    (2013-08-02 00:48)
    szary kamien to nic w ponownaniu z jane fonda ta powiedziala ze kazdy maz to wrog nawet dla twoich dzieci
  • ~endstone
    (2013-08-02 16:50)
    jestem od niej od groma lat młodszy a i tak bym nie pogardził :)
  • ~zadecznik
    (2013-08-02 16:43)
    Do Adama N "Ja od przodu coś zagadam,ty od tyłu bierz ją Adam..."
  • ~do góry nogami
    (2013-08-02 15:08)
    nagi instynkt 2 i grodzkie pomyje w roli ******
  • ~Adam N.
    (2013-08-02 13:57)
    Jej nie potrzebne wasze (cenne!!!) uwagi. Ona robi swoje a wy możecie tylko zazdrościć (jakież cudowne uczucie, prawda?). A kto wam powiedział że nie możecie wyglądać jak ta pani, albo mieć więcej kasy ? - jeśli nikt wam tego nie powiedział to ja wam to mówię że nie możecie ... i koniec. Zajmujcie się dalej komentowaniem ...
  • ~antykwariusz&muzealnik
    (2013-08-02 13:42)
    Z oddali liceum,z bliska muzeum,ciekawe jak tam wyglądają organy wewnętrzne tj:serce,płuca wątroba,pochwa itp...
  • ~dzik na baby
    (2013-08-02 10:27)
    tylko już sucho niestety, trzeba do apteki po lubrykanty :)
  • ~czesiek
    (2013-08-02 05:28)
    Dbanie o zdrowie i figurę to jedno , pomogło wiele osób w utrzymaniu i osięgnięciu takiego wyglądu gwiażdzie. Skąd ta pewność że gwiazda ma 55 lat a może dopiero 55 lat . Wygląd robi wrażenie , ale ciało ocenia się bardziej szczegółowo . Nie ukryje się okazów natury , co piękne powinno się promować a nie chować w patałaszki . Wiek robi swoje a w sypialni można ocenić naturę i w kuchni zalety ... i ocenić .
  • ~ala
    (2013-08-02 03:17)
    Wyglada slicznie chcialabym tak wygladac.