• ~żołnierz
    (2013-07-26 09:39)
    Dlatego, że w przeciwieństwie do tej aktoreczki, muszą pracować.
  • ~wygladajacy na swoje lata, bez botoxu
    (2013-07-26 10:05)
    Czym wieksza bieda, czyli dziadostwo i nierownosc spoleczna ( jak to zwykliscie mowic, bogaci sie bogaca a biedni staja jeszcze biedniejsi) tym glupsze i mniej wywazone uwagi w prasie. Tzw. redaktorzy ( tzw. bo pisza z bledami roznego rodzaju, bez znajomosci tematu, celowa dezinformacja itd.) przescigaja sie w nonsensie . Byle zaimponowac. A moze maksymalnie wkurzyc czytelnika, zeby juz w ogole nic nie czytal?
  • ~ewak
    (2013-07-26 10:10)
    Jeżeli celem życia jest tylko dbanie o siebie włącznie z botoksem i operacjami plastycznymi, to to jest żałosne.
  • ~Zorro
    (2013-07-26 10:15)
    Wygląda świetnie Choć sama z siebie jest brzydka, no może nie aż tak brzydka jak jak jej sposób bycia jest odpychający seksualnie.
  • ~Be.Ru
    (2013-07-26 10:23)
    Widocznie nie uprawia seksu i przez to dobrze się trzyma.
  • ~slowianka
    (2013-07-26 10:46)
    CO ZA DEBILNE PYTANIE .
  • ~kinga
    (2013-07-26 10:49)
    Bo nie mają takiej kasy! to oczywiste. Jak się ma pieniądze to i z "miotły" można zrobić modelkę. Ot i cała prawda.
  • ~szade
    (2013-07-26 11:04)
    ale brednie
  • ~załamany
    (2013-07-26 11:18)
    BO NIE MAJĄ TAKIEJ KASY. TO ZAŁAMKA. NAWET DZIENNIK KRETYNIEJE, ZAMIESZCZAJĄC TAKIE INFA.
  • ~mamoniowa303
    (2013-07-26 11:22)
    dziennikarska miernoto pokaż zdjęcie 55 letniej amerykańskiej gospodyni domowej, ubranej w legginsy, z przelewającymi się pośladami, wpier.alającej hamburgera na ulicy ! !
  • ~pisze Chicago
    (2013-07-26 12:01)
    Moja żona ma figurę podobna do tej Andie MacDowell i ten samej jest urody a ma już 61 lat i urodziła troje dzieci.Dalej pracuje, gotuje, uprawia seks.
    Jest Polka od zarania polskiego narodu.
    Polki sa ładne ale nie wszystkie stać by o siebie zadbać.
    W USA maja i dolary i dobrobyt a wyglądają jak potwory, jak hipopotamy.
  • ~sokular
    (2013-07-26 12:14)
    Andie też w realu tak nie wyglada(tylko po fotoshopie).Polki nie mają "drobnych" na liftingi,siłownie,zdrowe-drogie produkcty żywnościowe i kremy...Zasoby finansowe dają poczucie komfortu i luzu=dobrego wyglądu.To ma tylko wąska grupa ludzi w naszym systemie...
  • ~DinX
    (2013-07-26 12:18)
    Baba od dwudziestu lat jest zakontraktowana z największymi koncernami kosmetycznymi świata - ty dziennikarski debilu. Jeszcze chcesz coś wiedzieć?
  • ~2
    (2013-07-26 12:28)
    BZDURA !! W kazdym ciescie znajdziesz rodzymek. Naprawde sezon ogorkowy nie macie leoszych tematow. Spolecznstwo amerykanskie a szczegolnie kobiety w swej przecietnosci , wizualnie tragedja, to juz nie nadwaga to otluszczenie na etapie hipopotamow.
  • ~Zosia
    (2013-07-26 13:04)
    Mam 57 lat i wygladam dobrze. Dbam o siebie , nie ma u mnie kotletow, schabowych i innych tlustych posilkow.
    Nie spaslam sie, uprawiam sport i sex.
    Bardzo sie roznie od moich polskich , bezzebnych i grubych rowniesniczek,
    ktore zajete sa tylko modlitwa i odbieraniem wnukow z przedszkola.
  • ~do.pisze Chicago
    (2013-07-26 13:15)
    Pozdowienia dla Ciebie i malzonki.
    Polskie kobiety (zyjace w Polsce) w srednim wieku to tez niezadbane hipopotamy,
    kolyszace sie z lewej strony na prawa.
  • ~genetyk
    (2013-07-26 13:42)
    To wynika z roznic genetycznych.
  • ~Polak
    (2013-07-26 14:45)
    Nie pic, nie palić, jest dużo owoców i warzyw. Unikać słodyczy i tłuszczów zwierzęcych.
  • ~Alfons
    (2013-07-26 16:05)
    Koszerne szwaby,
    odp-pie-rdo-lcie sie od kobiet polskich.
    A co wy wiecie o kobietach..., bzykacie przez mala dziurke w przescieradle, a to za malo zeby sie madrzyc na temat kobiet. ;)
  • ~akra
    (2013-07-26 16:22)
    Geny, Geny... 80 %, a 20 % to Ty, i twój sposób na życie doczesne,

Może zainteresować Cię też: