• ~Glupawe artykuły
    (2013-08-23 21:34)
    Niestety Polki nie mają tyle kasy.
  • ~do mm
    (2013-08-21 11:06)
    Andie, Nicole, Julia albo Jarek. No nie?
  • ~mm
    (2013-08-09 21:46)
    Kazda kobieta majaca takie srodki finansowe i organizacyjne jak MacDowell (i dowolna inna gwiazda) bedzie tak wlasnie wygladala.
    Wystarczy, ze bedzie miala miesiac gora dwa pracy na planie filmowym, a reszta roku to czas na:
    1. dbanie o swoj wyglad
    2. cwiczenia z osobistym trenerem na najlepszym sprzecie jaki istnieje na tej planecie
    3.wyspianie sie (codziennie przez 10-11 miesiecy w roku)
    4. stale regulaene spotkania z kosmetyczka i fryzjerem na najwyszym poziomie, ktorzy w dodatku staja na uszach, zeby byla piekna i zadowolona
    5. nieograniczone wydatki na ubrania, obuwie i kosmetyki
    6. najlepsze jakosciowo jedzenie jakie jest na tej planecie (tylko ekologiczne, tylko bez chemii, bez hormonow, bez polepszaczy, bez wstrzykiwanej woy i bez soli drogowej); dodatkowo: dieta ulozona przez wybitnych dietetykow
    7. jesli jednak pojawia sie jakies oznaki starzenia - do uslug, natychmiastowo najlepsi chirurdzy estetyczni w najlepszych klinikach swiata

    Zapewniam, ze wtedy KAZDA 55-latka bedzie wygladala jak Andie czy inna Nicole Kidman albo Julia Roberts.
  • ~burek
    (2013-08-08 18:54)
    bo polskie 55-latki zarabiają 1800 złotych, a za to tylko można sobie krem z ziai kupić który urody nie doda jak sauna, siłownia, spa, basen lasery i kremy za 3 tysiaki od sztuki. ot cała odpowiedź.
  • ~serafin36
    (2013-08-07 11:42)
    ...bo muszą zapier...od rana do wieczora aby przeżyc w tym rozgrabionym kraju!, ...i dlatego że ich zmartwieniem jest spłata kolejnego kredytu, a nie złamany paznokiec , czy kolejna zmarszczka na czole.
  • ~bulba
    (2013-08-04 01:01)
    pytanie powinno brzmieć ,dlaczego polskie 55 latki wyglądaja jakby nie były aktorkami,celebrytkami itd
  • ~55 latka
    (2013-08-01 17:46)
    ale bzdury,ja tak wygladam i nie jestem aktorka lecz ciezko pracuje..zreszta po co ja sie wysilam ,ale mam na to dowody moge przyslac zdjecia
  • ~SISSI1313
    (2013-08-01 14:16)
    ODPOWIEDŻ JEST PROSTA:
    PONIEWAŻ NIE MAJA KASY NA DZIESIĄTKI OPERACJI PLASTYCZNYCH...
    JA SAMA, CHETNIE BYM SIĘ IM PODDAŁA, BY WYGLADAĆ NA 20 LAT MNIEJ...
  • ~kred
    (2013-07-29 18:44)
    Odpowiedź; bo zjadają za dużo mięsa,piją alkohole zamiast wodę mineralną ,są wiecznie ponure z wydłużonymi do kieszeni twarzami,palą i palą nawet na ulicach ,są grubokościste co by nadmienic.A przede wszystkim brak im własnej osobowości.
  • ~GG
    (2013-07-29 00:13)
    dziwię się,że się dziwicie.po co są pieniądze?
  • ~maika
    (2013-07-28 23:34)
    A dlaczego pozostałe amerykańskie 55-latki tak nie wyglądają? Co za debilny artykuł.
  • ~wiktoria
    (2013-07-27 16:59)
    PRZECIEZ ZOPEROWALA - WYPROSTPWALA NOS, POZBAWILA SIE tez ZMARSZCZEK - wyglada lepiej niz 20 lat temu.
    Bardzo DROGIE ZABIEGI i, KOSMETYKI, na cale naprawde robia cuda. Przykladem miej 65lletnia ciocia - wydaje fortune na kometyki, zabiegi w spa, masaze, mikrodermabrazje botoxy, kwasy hialuronowe 9 MA OGROMNAA KASE 0 czasem nie cos kapnie) etc etc - wyglada o niebo lepie, niz jak miala 40 lat ! Tak mowie jej byly maz i widza to wszyscy!! To zaden CUD, dobre jedzenie, sport, SPA, i te zabiegi naprawde pomagaja!!
  • ~hanka
    (2013-07-27 10:05)
    Nie wygladaja, bo po pierwsze niemaja do tego zadnej predyspozycji. Poza tym angazuja sie w role babc i materk polek poswiecajac sie bez reszty dla rodziny. I takie meczennistwo, zreszta niepotrzebne, odbija sie na wygladzie.
  • ~Naparstek
    (2013-07-27 09:02)
    Nie znalazłem autora tytułu. Chyba powinien się ten ktoś podpisać publikując za Newspix te zdjęcia Moja znajoma ma 60 lat - pięknie wygląda. (Wszyscy: sąsiadki i sąsiedzi ja podziwiamy). zdecydowanie dla nas jest fajniejsza, bo czasem się do nas uśmiecha (indywidualnie).
  • ~po.
    (2013-07-27 08:09)
    nie wyglądają, bo nie mają klasy na pielęgnację urody, zdrowy styl życia i sztab specjalistów
  • ~człowiek
    (2013-07-27 05:56)
    To jest cyborg nie kobieta!
  • ~siekiera
    (2013-07-26 21:48)
    Jeżeli Andie tak wygląda bez skalpela to super. W przeciwnym razie pan red powinien nas poinformować, jaka jest prawdziwa przyczyna jej wyglądu. Z drugiej strony podzielam opinie niektórych opinii, że w wieku 55 lat kobieta może wyglądać atrakcyjni. Żeby to osiągnąć, musi o tym pamiętać przez cały rok, nie tylko na tydzień przed wyjazdem na wczasy. Wtedy super dieta nie pomoże, nawet zaszkodzi. Moja rada - aktywny tryb życia, dobra dieta i pogodny stosunek do otoczenia. Szanowne panie. Więcej uśmiechu!
  • ~Zosia
    (2013-07-26 21:39)
    re:Tofik

    Na mozg ci padlo , idioto? Moze mi powiesz co ma piernik do wiatraka, a co odbieranie dzieci z przedszkola do kosciola i moich grzechow ???
    Alkohol, czy prochy?
  • ~Jk
    (2013-07-26 20:32)
    ..moja zona ma 56 lat i wyglada jak nastolatka...jej babcia zyla 102 lata, mama ma 84 lata i wyglada na 60 lat.Wszystko zalezy od genow.
  • ~Tofik
    (2013-07-26 19:12)
    re~Zosia2013-07-26 13:04
    A co ty masz pusta torbo do odbierania wnuków z przedszkola. Chcesz się pieprzyć twoja sprawa, widocznie tyle nagrzeszyłaś, że boisz się kościoła jak diabeł święconej wody.

Może zainteresować Cię też: