• ~jadzia
    (2013-06-18 15:33)
    Myślę że to skandal porównywać światowej sławy modelkę władającą kilkoma językami obcymi do odpustowo-jarmarcznej Kozidrak która zawsze wygląda jak dziewiąte dziecko stróża. To skandal!
  • ~Maria 80 lat
    (2013-06-19 13:23)
    zazdrośc przemawia przez Was polacy,A o wokalu nic nie umiecie powiedziec.Beatko twój głos to lek na całe ZLO
  • ~sowa
    (2013-06-18 14:07)
    A ja myślę, że wyuzdanie to żadne nadużycie i żadne chamstwo w tym przypadku. Ubrała się w rajtuzy i krąży po scenach i salonach. Rubik nie tylko, że szczupła jak sarna to przynajmniej buty do pasa. Jest zasadnicza między nimi różnica. I nie chodzi o wiek, ale o stosowność, estetykę i kulturę, której właśnie w tzw. "kulturze" jest najmniej. Nie przeczę, że kobiety w wieku Kozidrak wyglądają statystycznie znacznie gorzej. To jednak nie powód, by podtrzymywać zainteresowanie własnymi wdziękami i uważam, że to powinna zostawić dla bliskich. Zwłaszcza, że ktoś taki jak Kozidrak nie musi się ratować taką formą marketingu, bo jej marka mówi sama za siebie i dotychczas kojarzyła się zgoła z czym innym. Wiadomo na jakie zainteresowanie można takim strojem liczyć (vide komentarz Pirata z 10:34. Przynajmniej szczery.
  • ~Zyga.
    (2013-06-18 22:07)
    Bywa,że na starość coś się dzieje z głowami.
  • ~Anusiak
    (2013-06-18 13:39)
    wg mnie za bardzo jakaś siodłata.Przypomina kwokę .
  • ~fan
    (2013-06-17 12:07)
    hmmmm..zglupialo sie troche???. Zaczynam miec pewnosc ,ze pani Beacie troche odbija!!! Prosily przyhamowac...
  • ~inga
    (2013-06-18 12:25)
    P BEATO KAZDY WIEK TRZEBA PRZYJAC Z GODNOSCIA. ROBI PANI SOBIE NA SILE no wlasnie co? to zenujace
  • ~Xanth
    (2013-06-19 22:48)
    No właśnie wiek to nie wszystko.
    Kiedy w końcu anoreksja przestanie być synonimem urody?
    Widziałem wielu panów którzy mieli większe piersi od Anji...
    Sorry Ale Anja to mogłaby mi najwyżej obciągnąć...resztę wolałbym robić z Beatą i nawet różnica wieku tu nic nie pomoże!
  • ~krzysztof 69
    (2013-06-19 20:54)
    Bidna kobitka, też chciałaby coś tam pokazać... Żałosne!!!
  • ~Jan
    (2013-06-19 20:42)
    Pani Beata piękna, pełna radości życia, bardzo kobieca. Piękne włosy, kształty, dojrzała uroda. To zagłodzone stworzenie po prawej w ogóle nie ma wiele wspólnego z "seksowną stylizacją". Jak może być seksowna osoba bez piersi, bioder, z szyją zapadniętą i wychudzoną twarzą, ogólnie jak świeżo po uwolnieniu z jakiegoś łagru. Każdy normalnie reagujący facet to powie.