• ~mmm
    (2013-06-12 07:49)
    Gratuluję pomysłu, wszyscy zwrócili uwagę , nawet w gazetach o niej piszą.
  • ~Jasiek
    (2013-06-12 07:54)
    Tylko w małomiasteczkowej Polsce zwracają nuwagę na takie detale
  • ~olo
    (2013-06-12 08:02)
    Super
    Przecież aktorzy powinni rozśmieszać ludzi.
    Dla mnie bomba!
  • ~muszka
    (2013-06-12 08:04)
    Takie komentarze , są od zazdrośników, babka wyglada rewelacyjnie , tak trzymac Pani Lauro,
  • ~Polak
    (2013-06-12 08:09)
    Szanowałem panią Laurę ale ta zapomniała widocznie ile ma lat.Lata lecą a ta pani pewnie gdzieś zapodział lustro.Proponuję przed każdym wyjściem spojrzeć w lustro.
  • ~tybek6969
    (2013-06-12 09:59)
    Jedna z tych co w czasie stanu wojennego nie przyłączyła się do strajku aktorów i grała dla komunistycznego reżimu. Hańba i wstyd ! i takie cuś teraz łazi na salony . Hańba !
  • ~hehe
    (2013-06-12 12:57)
    To nie dzidzia piernik a stara malutka.
  • ~Anusia
    (2013-06-12 12:57)
    nogi juz nie te, buty kuriozalne
  • ~kucharka Danuta
    (2013-06-12 12:57)
    pamiętajcie że to żona tego k. Chamca co był we WRONIE!!!
  • ~CYNIK
    (2013-06-12 14:28)
    No i co ? Mnie sie podoba, a skoro Jej też, to nie ma problemu.
  • ~Tofik
    (2013-06-12 14:31)
    Nawet jej ojciec Marian Łącz się jej wyrzekł po ślubie z Chamcem.
  • ~mm
    (2013-06-12 15:12)
    Opanujcie sie! Wciaz macie XIX-wieczne poglady, gdy trzdziestolata byla juz matrona, a 40-to laltka stala nad grobem!

    W dzisiejszych czasach kobiety zyja ok 80 lat, do 18-tki sa dziecmi, a od 40-tki maja sie ubrac we wlosnice i czekac na smierc?! Czyli w Polsce wolno cieszyc sie zyciem i ubierac jak sie chce przez gora dwadziescia lat, pozostale prawie pol wieku zycia to czekanie na smierc, moze najlepiej od razu w stosownym w stroju do trumy?!

    Cudownie, ze pani Lacz sie tak ubrala. Jest ladna, zgrabna, a w swojej kategorii wiekowej jest pieknoscia! Nawiasem mowiac mnie to ubranie sie nie podoba, ale to JEJ PRAWO i JEJ SPRAWA, zeby mogla sie ubierac jak chce i jest super, chce wygladac mlodo i ladnie!
  • ~widz
    (2013-06-12 16:15)
    Pani Lauro nie kucać przed młodszymi zazdrośnicami, brawo.
  • ~antykwariusz,muzealnik
    (2013-06-12 16:56)
    Muszka ty nie podpuszczaj bo jeszcze uwierzy...
  • ~gej z kosmosu
    (2013-06-12 17:26)
    Ach jakie piękne nogi godne Roberta Biedronia!
  • ~ewita
    (2013-06-12 18:37)
    Jakiś idiota to napisał !!! Ale z drugiej strony niestety celebryta musi być świadomy . że nie da sie uniknąć ludziej podłości będąc sławnym i sprzedając swój wizerunek ciemnym masom .
  • ~Tofik
    (2013-06-12 19:01)
    Robnad brałbyś ją ?
  • ~Artur
    (2013-06-12 20:27)
    Przesadzila
  • ~esteta
    (2013-06-12 20:42)
    Mam nadzieje, że już się nie rozbiera?
  • ~marta
    (2013-06-12 21:04)
    Lacz ma piekne mieszkanie, ona juz mniej...

Może zainteresować Cię też: