• ~jato
    (2013-06-19 09:05)
    skróciła sobie swoje niezłe nogi, takie buty są fajne, ale niestety nie na taką imprezę dla p. Laury. A piękna jest i i owszem.
  • ~Jaga
    (2013-06-18 12:24)
    Wtej chwili szkoda mi pani Laury.
  • ~Al-pać
    (2013-06-18 11:28)
    Pani Laura wygląda pięknie i całe życie była i jest elegancka.
  • ~kowalski
    (2013-06-18 09:05)
    Słuchajcie młoty! Gów..o macie do roboty? A kto wam każe oglądać? Stańcie przed lustrem i popatrzcie na siebie,buraki.
  • ~Bożena
    (2013-06-17 08:36)
    Kiedy skończy się emisja tego Klanu ,bo te gwiazdy odgrzebane z popiołu odkurzone i przebrane za Lady Ga ge po prostu są żałosne,nie zrobi się z 60 cio latki nastolatkę jak to kiedyś śpiewali Skaldowie.
  • ~ojej
    (2013-06-13 05:23)
    Może jeszcze ta laska wykona taniec na rurze ;-)
  • ~Kora
    (2013-06-13 05:05)
    bardzo pięknie, swobodnie, zgodnie z gustem. Pięknemu wolno jak się chce
  • ~Laura
    (2013-06-13 02:46)
    Wystarczy ze ja lubi przyjaciel Wy nie musicie jak by chciala zakryc to by zalozyla rajstopy i nic byscie niw widzieli . A po drugie nogi ida na bok.
  • ~POlskaKrainaDzieci
    (2013-06-13 02:04)
    Bardzo Miła Pani i Wybitna Aktorka - Artystka Kochająca i Kochana przede wszystkim przez Dzieci - i z tond ten odważny młodzieżowy ubiór zapewne :) Serdecznie życzymy Pani Laurze Łącz 100 Lat !!! w Zdrowiu i POmyślności w
    życiu prywatnym i zawodowym :) : ) :)

    a Prześmiewcom z tego nibyModowegoForum życzymy - Kropelki Oleum POd Pustym ???
    Czerepem ???!!!
  • ~TadF
    (2013-06-12 23:39)
    Egipcjanie odkopali mumie. Zaczeli ja badac, az w pewnym momencie mumia odzyla. Wielka konsternacja, az tu nagle mumia przemowila; klan, klan, klan ... jeszcze jest w telewizji ???
  • ~TadF
    (2013-06-12 23:35)
    58-letnia gwiazda "Klanu" Laura Łącz,...

    Ten "Klan" to nazwisko? , a "Laura Łącz." to zacheta do Łączenia mody z ... no wlasnie z czym... Z mlodosci pamietam przyslowie: raz da i gwiazda... Pasuje?
    Ocencie sami.
    P.s. czy jeszcze dzis ktos oglada ten serial o niczym???
  • ~scorpion
    (2013-06-12 23:28)
    To jeszcze pestka, w POrównaniu z bolszewicką madonną PRL niejaką
    M. Rodowicz ! Wystarczy POpatrzeć...
  • ~iza
    (2013-06-12 21:07)
    Nogi, faktycznie tylko do ukrycia !
  • ~iga
    (2013-06-12 21:06)
    No nieee, juz nieee..
  • ~marta
    (2013-06-12 21:04)
    Lacz ma piekne mieszkanie, ona juz mniej...
  • ~esteta
    (2013-06-12 20:42)
    Mam nadzieje, że już się nie rozbiera?
  • ~Artur
    (2013-06-12 20:27)
    Przesadzila
  • ~Tofik
    (2013-06-12 19:01)
    Robnad brałbyś ją ?
  • ~ewita
    (2013-06-12 18:37)
    Jakiś idiota to napisał !!! Ale z drugiej strony niestety celebryta musi być świadomy . że nie da sie uniknąć ludziej podłości będąc sławnym i sprzedając swój wizerunek ciemnym masom .
  • ~gej z kosmosu
    (2013-06-12 17:26)
    Ach jakie piękne nogi godne Roberta Biedronia!

Może zainteresować Cię też: