• ~jaśka
    (2013-06-11 11:26)
    Za to fotografowanie od góry wsadzałabym do kryminału. Stanie taki cymbał z aparatem i z każdego człowieka zrobi potworka z wielkim łbem i krótkimi nogami.
    Takie same "arcydzieła" sztuki fotograficznej widuję w zachodnich magazynach - jak te kobiety sią godzą na takie oszpecanie???!!!
  • ~Maggie
    (2013-06-11 14:30)
    Co za beznadziejna uwaga, jakby nie było już o czym lub o kim pisać. Pani Ilona jest piękną kobietą i to w dodatku z natury, co w dzisiejszym showbiznesowym świecie zdarza się coraz rzadziej. Poza tym nie róbcie z niej takiej pokrzywdzonej, bo pewnie wcale się tak nie czuje, ja nie chciałabym zatrzymywać przy sobie człowieka, który przestał być ze mną szczęśliwy, byłabym w tym momencie egoistką i sama siebie unieszczęśliwiła.
  • ~ROMA
    (2013-06-17 16:22)
    LUCY JEST SUPER I BASTA
  • ~Fotograf
    (2013-06-11 23:29)
    Te zdjęcia to robił chyba operator koparki. Kompletne beztalencie a der dziennik z jednego kiepskiego ujęcia potrafi zapełnić 4 podstrony,widać legendarną oszczędność niemieckiego zarządcy i właściciela.
  • ~eska
    (2013-06-12 15:41)
    ona ma dupkę w gruszkę
  • ~kora
    (2013-11-06 20:04)
    Komentarz zamieszczony nad zdjęciem jest żenujący! W kość to Pani Ilonie dał mąż, który nie potrafił zachować się jak należy. Naraził ją swoim postępowaniem na omawianie na forum publicznym ich prywatnego życia.
    Wszystkiego najlepszego Pani Ilono i wielu głównych ról.
  • ~marek
    (2014-05-09 05:02)
    Autor tych wypocin błyszczy pełnym blaskiem swojej głupoty, ciesząc się, że jeszcze nikt mu ,,nie dał w kość".
  • ~Awe_Dziennik
    (2013-06-11 22:28)
    Nie rozumiem - nie wygląda źle, może lekko zmęczona albo co? Bardzo ładna kobieta, a na pewno wciąż "w normie" a wg mnie nawet powyżej.
  • ~ewelina
    (2013-11-06 19:36)
    Trzeba być pozbawionym empatii, żeby pisać takie bzdurne teksty, jak ten pożal się Boże ,,artykulik". Pan reżyser, któremu znudziło się życie rodzinne, zafundował swojej skromnej i subtelnej żonie kilka lat chorobliwego wręcz zainteresowania szmatławych pism. Dla osoby strzegącej swojej prywatności, tak jak Pani Ilona, musiało to być niezmiernie stresujące. Teraz, gdy problem został rozwiązany Pani Ilona może odpocząć od tego wszystkiego i nabrać wiatru w żagle, czego jej najserdeczniej życzę. Jest znakomitą aktorką i kobietą pełną uroku a gorszy dzień zdarza się każdemu.
  • ~marekmarek
    (2013-06-11 20:07)
    Szarpałbym jak Reksio boczek