• ~INGA
    (2013-06-10 22:31)
    INWAZJA BOTOKSU
  • ~lisica
    (2013-06-18 10:03)
    No niech p. Joanna uważa z tą przyjaźnią z p.Lis. Już jednej ze swoich przyjaciółek odbiła obecnego męża.
  • ~ZMICHNICZONA POLSKA
    (2013-06-13 07:31)
    TAK SIĘ BAWI POSTKOMUNA PO SKRADZIONEJ REWOLUCJI SOLIDARNOŚCI.
  • ~Bendzi.
    (2013-06-14 08:43)
    Byc moze zrobione z luksusowych materialow ale nie tak luksusowo uszytych.AleTe modnisie jesli taka miedzy nimi zapanuje moda to i worek uznaja za luksusowy,co ich dziadek mial w piwnicy kartofle.
  • ~JuKo
    (2013-06-14 23:26)
    Nie musza zadnego slowa powiedziec, zeby zaraz ich jako VIP ze wschodu
    rozpoznac. Taka moda to byla kiedys, takie buty nosi sie w teraz w cyrku.
    Ani gust ani wyglad ani zachowanie... Na codzien spotyka sie na ulicy tyle
    pan , ktore poprostu naturalnosc w sobie maja. A tu takie COS stoi jak
    na jarmarku w jakiejs wiosce i nawet mimiki nie ma, bo Pan Dr. jej twarzezabalsamowal. W Moskwie na Placu Czerwonym lezy tez taki eksperyment szalonych lekarzy, a tutaj jeszcze stoja nawet dwa eksperymenty
    Dlaczego takie COS tylko w POLSCE moze za VIP uwazane byc???
  • ~Genitaliusz
    (2013-06-15 20:40)
    sztuczne babidła
  • ~Bożena
    (2013-06-17 08:30)
    Ja bym na miejscu Przetakiewicz nie zapraszała Lisowej o 3 lata młodsza i sprytna jak lis,może Kulczyka tak zauroczyć swoimi policzkami silikonowymi,że on zostawi ukochaną dla niej.Lis wróci do Kingi i będzie gicioro.
  • ~molo
    (2013-06-17 14:27)
    Lisica umie sie zakręcić koło męża koleżanki.Szuka widać kasy!
  • ~WRÓŻKA AMELIA
    (2013-06-18 00:15)
    CO TO ZA BUCIORY ŻE TAK JĄ GNIOTĄ AŻ BABINA
    NA BOSAKA KOŃCZYĆ MUSI CELEBRE, ODCISKI NA PALUCHACH JAK BRYLANTY U KRÓLOWEJ ELŻBIETY,
    PAMIĘTAJĄ CHUDE CZASY, ALE STARY KULCZYK JUŻ TAK DALEKO NIE WIDZI, JA ŻLE TO WIDZĘ ...DŁUGO NIE POCIĄGNĄ ...
  • ~alfoąs
    (2013-06-21 14:50)
    qlwa qlwy warta.