• ~natalia
    (2013-02-19 11:37)
    KASIA Z MARCINEM piekna para,a KASIA zjawiskowa
  • ~man
    (2013-02-20 13:58)
    a ania drodzka z kim była na tej gali.
  • ~Gosc
    (2013-02-21 08:17)
    A czemu pisane sa atykuly nowa "polszczyzna",poniewaz zatrudniani sa ludzie wg lini politycznej.Bol mam w sercu jak pomysle jak polszczyzna i sposob wyrazania mysli schodzi na psy.
  • ~kucharka Danuta
    (2013-02-21 03:28)
    wyglądają w najwyższym stopniu obrzydliwie i nienaturalnie!!!
  • ~madame de Pardieu
    (2013-02-21 03:28)
    jeszcze sie doigrają!!!
  • ~madame koniecpoldka
    (2013-02-21 03:26)
    chyba spreparowani!!! dziwne pajace co oni robią dla głodnych dzieci w tym zasr...nym kraju???
  • ~Te-wi
    (2013-02-23 15:36)
    co to znaczy: PIĘKNIE SPAROWANI ?!?! sprawdzić w słowniku jak nie wiecie,
    a nie pisać TAKIE BZDURY !!!
  • ~krytyk
    (2013-02-20 11:34)
    sparowani czy spreparowani? Dalibyscie spokoj z tym pokazywaniem celebrytow. ludzie jak miliony na swiecie. Ze p. Zielinska za lizanie lodow zagarnela kase to moze pozwolic sobie nawet na suknie za iles tam ,a suknia jednak zdobi czlowieka,nie czlowiek suknie. Kasia Cichpek przereklamowana.a ten jej chlop przystojny tylko nie powinien sie usmiechac bo ma krotkie z przodu zeby.
  • ~AJWAJ
    (2013-02-20 13:37)
    Słownik języka polskiego:
    ► sparować:
    1. odeprzeć, odparować uderzenie przeciwnika;
    2. połączyć, skojarzyć zwierzęta w pary w celach rozrodczych.
    A może chodziło raczej o użycie zwrotu "parzyć się"?
    Synonimami są określenia: kopulować, gzić się, mieć stosunek, ciupciać, spółkować, pieprzyć się, itp...
    Co jest o wiele bardziej wlaściwe do opisania wzajemnych układów przedstawionych wyżej celebrytów!
  • ~Warszawiak
    (2013-02-19 18:07)
    Ja tam oprócz Lewego ze swoją panną nie widze pieknie sparowanych co jedynie super obciachowców...typu cichochłopek o wzroście krasnalk hehe czy starego pazure no ten to już by mógł sie przestać pokazywac ...jednym słowem te nosze gwiozdeczki jakieś takie obciachowe sum