• ~SDF
    (2013-02-12 16:37)
    Z BOZĘJ ŁASKI GWIAZDKI !!
  • ~wit
    (2013-02-17 20:14)
    Pani Anna Mucha zagrała w filmie Andrzeja Trzos Rastawieckiego"Marszałek Piłsudski"(8 odcinków)w którymś z pierwszych odcinków,miała chyba 17 lat wtedy,bardzo nam się podobała.bardzo dobry film, obsada aktorska m.in.Zbigniew Zapasiewicz,Marek Kodrat,młodziuteńka utalentowana Ania Mucha,warto zobaczyć ten film.
  • ~jan
    (2013-02-13 08:59)
    a kto tu gwiazda meska do bolu doda czy kreatura kobiety mucha czy karzel z wielkim lbem cichopek .zero dbo .kreatury kobiet
  • ~mmw
    (2013-02-13 12:34)
    dlaczego na zdjęciach brakuje ani grodzkiej.
  • ~mix
    (2013-02-13 16:21)
    no gwiazda doda mucha czy karzel cichopek .co zagrali kreatury w`serialach .piesniarka doda .mozna pasc
  • ~ciekawy
    (2013-02-15 11:24)
    Żonka Żebrowskiego to córka Fernandela ?
  • ~Krytykantka obiektywna
    (2013-02-16 20:49)
    Dla mnie ani Doda,ani Mucha i Cichopek - żadne"artystki"! Ot takie kobietki od których niczego wymagać nie można,ale tylko by jak najszybciej zniknęły z ekranu i tandetnych "gazetek"! Mam mdłości oglądając je!!
  • ~jan
    (2013-02-16 21:03)
    trzy karly .najgorzej meska doda twarz i figura pozniej meska mucha no i kobieca karlowata cichopek .malo kobiecosci i seksapilu .kicz
  • ~Zdegustowana
    (2013-02-16 23:39)
    Nie lubię "ordynarnej" krytyki,ale również uważam,że te trzy panie już nam się "przejadły",bo nic sobą nie reprezentują poza stałym ich reprezentowaniem w TVP i i innych kolorowych pisemkach.Jest tyle mlodych i utalentowanych aktorek,które nie mają siły "przebicia się" w naszych mediach.Pora z tym skończyć!Mam nadzieję,że TVP weźmie to pod uwagę i uwolni nas od oglądania tych "szmirowatych" seriali z Muchą i Cichopek! Z poważaniem.
  • ~stan.france
    (2013-02-17 14:25)
    Przy takim wzroscie,kazda z tych pan, moze doskonale zrobic mi laske na stojaco. Przydalaby sie jeszcze plaska glowa,zebym mogl podczas obciagania postawic sobie na niej kufel piwa.