• ~jazu
    (2013-02-05 12:06)
    mozna nosic plecak, wtedy srodek ciezkosci bedzie tam gdzie trzeba...
  • ~halinka
    (2013-02-05 13:22)
    przecież to atut , zamiast na operację plastyczną kasę wydaj na dobrą
    podróż po świecie .
  • ~windy_city
    (2013-02-05 13:43)
    Nie widzę żadnego "przerostu formy nad treścią"... co za idiota/tka wbiła tej miłej dziewczynie do głowy ten kretyński pomysł!!??
  • ~ekspert
    (2013-02-05 14:00)
    Proszę o umożliwienie mi sprawdzenia, czy faktycznie ten biust wymaga dopieszczenia.
  • ~carlos
    (2013-02-05 14:04)
    Ładna ,biust w porządku na pewno też ładnie pachnie chętnie bym Panią powąchał Pani Marto!
  • ~ocipianieludu
    (2013-02-05 14:26)
    Moze chce isc w slady Grodzkiej tylko w druga strone.
    Na to pieniadze sie zawsze znajda
  • ~1
    (2013-02-05 15:00)
    co za baran wmówił jej, że ma za duży biust??? To jest C najwyżej małe D.
  • ~j.jan
    (2013-02-05 15:02)
    Pani Marto.
    Niech Pani nic nie robi. Naprawdę ma Pani wspaniały biust. Każda ingerencja "noża"pogorszy sprawe a i jeszcze nie wiadomo co z rakiem piersi. Proszę nie "cudować" jest pani naprawdę piękna i zgrabna. Wiele "bab" dało by wszystko aby wyglądać tak jak Pani. Pozdrawiam.
  • ~Pawel
    (2013-02-05 15:51)
    niech zdejmie push up i ***** zostanie
  • ~Zoska
    (2013-02-05 16:10)
    A co ja mam powiedziec 75/E,F-mam dosyc!
  • ~lena
    (2013-02-05 16:24)
    ta pseudo aktorka powinna zmiejszyć sobie mózg.Tą wypowiedza szuka by ktoś nia się zainteresował nBoże nastepnie bezmózgowie.
  • ~gość
    (2013-02-05 21:07)
    ona ma duże piersi ,chyba sobie żarty stroicie,moje npięści są większe,to jakieś dwa pryszcze a nie piersi
  • ~killer
    (2013-02-05 21:33)
    toć to badziewie jest, czym tu się zachwycać !
  • ~Barbara
    (2013-02-05 21:37)
    Babka by jej dała trochę maści do posmarowania i zejdzie wszystko..
  • ~lokatorka
    (2013-02-05 23:59)
    a ja mam 79 / HGVV
  • ~numer jeden
    (2013-02-06 00:01)
    22 lata to ja miałam 10 lat temu
  • ~ale durna baba
    (2013-02-06 01:22)
    ci co sobie w dzieciństwie z niej żarty stroili teraz też by chętnie z nią pożartowali :)
    Niektóre babole to już nie wiedzą jaką głupotą zabłysnąć aby zaistnieć.
  • ~jeszcze coś poradzę ..
    (2013-02-06 01:28)
    wytatuuj sobie laska jedną rękę, jedną nogę , pół doopy i jeden cycek a potem załóż kolczyk w nosie, na języku, po jednym w biuście, kolejny w pempku i jeszcze na dzyndzlu abyś miała gdzie choinkę zapachową powiesić.
    Będziesz na czasie, modna i cool
  • ~co się stało ?
    (2013-02-06 01:31)
    czyżby się jej drożdże pod wisiorkami zalęgły ?
  • ~kolo
    (2013-02-06 03:23)
    zmiana geometrii moze byc rydzykowna

    Spojrz jak powinna wygladac kobieta:

    3 x w.atlantspace.de/marianna7/
    i wczesnijsze fotki:
    3 x w.atlantspace.de/marianna/

Może zainteresować Cię też: