• ~ana
    (2013-02-04 10:51)
    dobrze ale co to jest za potworek?
  • ~stary telewidz
    (2013-02-04 10:36)
    To takie proste - wiocha po przeprowadzce do miasta , za cholerę nie może się połapać w niuansach kanonów mody, obowiązujących "miastowych".
  • ~bawełniane skarpetki
    (2013-02-04 11:56)
    a kiedyś w programie TV Lidię Popiel pokazano obutą w szpilki i bawełniane, poskręcane w okolicach kostek podkolanówki. wyglądała... pożal się Boże! znana komentatorka mody niejaka Joanna Horodyńska stwierdziła że Lidia wygląda świetnie i potrafi "bawić się modą". NO TO CZEGO SIĘ CZEPIACIE? po prostu się nie znacie
  • ~Moda Polska
    (2013-02-04 19:30)
    Może Jacyków będzie dyktował jak ma się nosić pani Lidia Popiel.
    Ubiera się tak jak chce!To jest jej sprawa.
    A ten od sensacji niech popatrzy jak w krajach zachodnich się chodzi i nikt na to nie zwraca uwagi.
    Dziennikarzu, odejdź od klawiatury i wyrusz w miasto .
  • ~kedi
    (2013-02-04 20:09)
    "Dziennikarzyna" znowu próbuje opisywać modę...

    Komuś się tu myli czerwony dywan z teatrem, Siwiec i Herbuś z kobietą, która coś sobą reprezentuje, silikon i botox a inteligencją i wykstałceniem ...

    A gdzie jest cotygodniowa rozkładówka super stylu Prezydentowej? Brakuje mi czegoś z problematyki National Geografic...
  • ~bella
    (2013-02-04 21:01)
    Mnie się podoba, sama tak bym się ubrała. Jeśli tak ubrała się LIdia Popiel to znaczy że jest super!
  • ~stach
    (2013-02-05 00:44)
    Po prostu nie ma gustu i smaku,mąż powinie zafundować jej stylistkę.
  • ~Emeryt
    (2013-02-05 05:42)
    bo to prosta baba i słoma z butów wylazła
  • ~przywalmi