• ~rysio
    (2012-12-27 11:08)
    zdjęcie 8 zostawić dzieci i taką fajną Anetę a iść to pomylony Włodarczyk gdzie ty Krawczyk ma oczy chyba w 4 literach.Ja bym tego nie zrobił
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-26 09:13)
    Zdjęcie numer 8.
    Fajna dziewczyna i totalnie nieodpowiedzialny chłopczyk obnoszący się ze swoją nową miłością w tabloidach a więc w zasadzie na oczach żony.
  • ~CARINKTON
    (2013-01-07 13:08)
    myślałam że MONIKA JEST MADRĄ OSOBA Z TELEWIZJI ALE SIĘ POMYLIŁAM JAK MOŻNA ZABIERAĆ OJCA DZIECIOM DAJE ZŁY PRZYKŁAD INNYM.
  • ~zosienka
    (2013-02-27 19:37)
    "Rżną sie jak dzikie osły" jak powiadał klasyk...
  • ~katolik ze wsi
    (2013-10-18 04:10)
    bo nieso mochery
  • ~gpf
    (2013-04-11 20:40)
    To są środowiska patologiczne więc co się dziwić.
  • ~wiola
    (2013-04-04 22:49)
    Samotna matka z czwórką dzieci nie ma czasu wolnego ani chwili dla siebie ,
    Nie mówić już o pracy bo to nie możliwe .
    Należy ojca obciążyć alimentami takimi żeby matka nie musiała myśleć o pracy zarobkowej a jemu nie chciało się już płodzić dzieci i zwalać na matkę wychowanie tych że nieszczęśliwych dzieci .
  • ~janinaH
    (2013-04-04 22:34)
    Zamachowski dzieciorób , narobił dzieci i już mu nie chce się być ojcem .
    Przywalić mu takie alimenty , ze by odechciało mu się być ptaszkiem wolnym swawolnym , za dużo obowiązków przy czwórce dzieci wolał zwalić obowiązki na matkę .
    takich swawolnych ptaszków należy obłożyć takimi alimentami , żeby poczuł ojcostwo , puścić go w skarpetkach i niech go kocha młoda kochanka , dla żony też należą się alimenty za te lata zrujnowane przez takiego byka zarodowego .
  • ~mr.pen
    (2013-03-23 23:07)
    fajnie
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-03-03 19:04)
    Juz dolaczyl do tego grona najbardziej kochajacy inaczej czyli obnoszacy sie ze swoja miloscia mistrz Janowski, ktory jak sie dowiedzial , ze narzeczona kradla to od razu sie odkochal!!!