• ~Sabina
    (2012-12-17 19:24)
    Jaki seksapil? Seks-wstręt!
  • ~ana
    (2012-10-07 20:26)
    to jest najgorsze scierwo
  • ~lili
    (2012-10-26 09:05)
    Rutowicz wygląda jak wielka kura co znosi jajka,sztuczy uśmiech,usta wydymane jak do dmuchania gumowych akcesoriów względnie obgryzania kości.Postawa w rozkroku,te pozy ach,ach,patrzcie i podziwiajcie .A przecież to głupie COS.czego nigdy nie uznam za celebryte.To COS może uwolnić nas od swojego jestestwa raz na zawsze.
  • ~NO TO JA
    (2012-10-04 12:23)
    o rany znowu koniojolka !!!
  • ~Jane
    (2012-10-05 10:42)
    Polski Zaścianku.Odważne stroje są w cenie.Liczy się pomysł.Podziwiam .Skoda,że Polacy dezaprobatę wyrażają w ohydnej formie .Ci co prezentują
    wulgaryzmy mają problemy nawet z higieną.Hej Dakoner ! Rozbierz się !Kiedy ostatnio poważnie coś trenowałeś?
  • ~Gosc23
    (2012-11-16 20:08)
    Jak zwykle wiekszosc komentatorow to ludzie o nadzwyczajnej urodzie i oszlamiajacej inteligencji. Jak sie wam pani Rutowicz nie podoba to zajmijcie sie rozancem lub fizyka nuklearna a nie wyladowujcie swoich kompleksow piszac chamskie komentarze.
  • ~cyckofan
    (2012-10-05 10:46)
    brałbym w słuchawkach
  • ~mati
    (2013-09-29 19:22)
    Jola masz buzke jak Tatar dupe twoja kadecja sie skonczyla mozesz zablysnac jeszcze z Panem Zoomo Rutkowskim on szuka sparingpartnera na gale bokserska oboje macie siano w glowie
  • ~123
    (2012-10-09 12:01)
    ostra sunia
  • ~pac
    (2012-10-09 00:37)
    Marian a Ty wygladasz jak wygasly ogier.
  • ~pac
    (2012-10-09 00:37)
    Marian a Ty wygladasz jak wygasly ogier.
  • ~Wwa
    (2012-10-04 15:04)
    Trzeba odróżnić bycie seksowną od bycia wulgarną. Tego na pewno nie można nazwać seksownym...
  • ~vh
    (2012-10-04 14:35)
    Krotka sonda - kogo chcialbys bzyknac - Jola Rutowicz czy Anna Grodzka?
  • ~Dakoner
    (2012-10-04 14:26)
    bylismy przypadkiem w poblizu i moge tylko napisac, ze nam brakowalo slow,
    zeby to COS opisac. To COS mialo glos jak kura, wygladalo jak kura i
    zachowywalo sie tak samo. Piskliwe i strasznie sie zachowywujace COS,
    himery i wyglad poprostu WSTYD, ze biegano za tym CZYMS i robiono
    zdjecia prasowe. Nawet moi znajomi, z ktorymi poprostu spacer robilem,
    byli zszokowani zachowaniem i wygladem, sztuczna fryzura i pozowanie do kamer z szeroko rozstawionymi nogami - co za szok i wstyd !!! To COS nie
    poznalem, dopiero teraz czytam , ze to COS jako VIP widziane ma byc.
    Nawet w cyrku by tego COS nikt nie chcial. Co za zwariowany swiat
    w tej Polsce, skoro takie COS juz jako VIP ma byc. Koszmar!
  • ~Godne pozalowania ,
    (2012-10-04 13:30)
    Ciekawe gdzie ten niby slub sie odbedzie ?
    KTO udzieli ?...
    mlody pan spali sie ze wstydu .
  • ~NO TO JA !
    (2012-10-04 12:25)
    no tak co ona z seks szopa wylazła
  • ~kedi
    (2012-10-07 22:16)
    A kto to?
  • ~jan
    (2012-10-07 17:53)
    a gdzie tu seksapil .tepa rozebrana krowa z dupa na wierzchu nie gwarantuje seksapilu .rozebrane kobyly pokazujace juz wszystko mysla ze sa seksowne .wiecej seksapilu maja te ubrane ,eleganckie z gracja .
  • ~marko
    (2012-10-04 10:39)
    ŁEB KONIA NOGI JAK DWA PATYKI
  • ~ABC
    (2012-10-04 10:10)
    To jest seksowny strój ? To ubranie taniej panienki z klubów go-go.