• ~mati
    (2013-09-29 19:22)
    Jola masz buzke jak Tatar dupe twoja kadecja sie skonczyla mozesz zablysnac jeszcze z Panem Zoomo Rutkowskim on szuka sparingpartnera na gale bokserska oboje macie siano w glowie
  • ~Sabina
    (2012-12-17 19:24)
    Jaki seksapil? Seks-wstręt!
  • ~Gosc23
    (2012-11-16 20:08)
    Jak zwykle wiekszosc komentatorow to ludzie o nadzwyczajnej urodzie i oszlamiajacej inteligencji. Jak sie wam pani Rutowicz nie podoba to zajmijcie sie rozancem lub fizyka nuklearna a nie wyladowujcie swoich kompleksow piszac chamskie komentarze.
  • ~lili
    (2012-10-26 09:05)
    Rutowicz wygląda jak wielka kura co znosi jajka,sztuczy uśmiech,usta wydymane jak do dmuchania gumowych akcesoriów względnie obgryzania kości.Postawa w rozkroku,te pozy ach,ach,patrzcie i podziwiajcie .A przecież to głupie COS.czego nigdy nie uznam za celebryte.To COS może uwolnić nas od swojego jestestwa raz na zawsze.
  • ~123
    (2012-10-09 12:01)
    ostra sunia
  • ~pac
    (2012-10-09 00:37)
    Marian a Ty wygladasz jak wygasly ogier.
  • ~pac
    (2012-10-09 00:37)
    Marian a Ty wygladasz jak wygasly ogier.
  • ~lekarz sokołowski
    (2012-10-08 10:50)
    lekarz bogdan sokołowski nowy tomyśl ogrodowa 16 szukam partnerki chcę potomka de gustibus non disputandum każdy ma prawo być sobą zapraszam polecam www antypsychiatria miliony ofiar to zbrodnia ludobójstwa sekta
  • ~aksamitka
    (2012-10-08 07:46)
    Beznadzieja.
  • ~sottas
    (2012-10-08 06:00)
    Nie ważne jak się ubierze... wiadro kalarepy jest zdecydwanie bardziej inteligetne...
  • ~ll
    (2012-10-08 01:31)
    przecież to pysk klaczy
  • ~kedi
    (2012-10-07 22:16)
    A kto to?
  • ~ana
    (2012-10-07 20:26)
    to jest najgorsze scierwo
  • ~jan
    (2012-10-07 17:53)
    a gdzie tu seksapil .tepa rozebrana krowa z dupa na wierzchu nie gwarantuje seksapilu .rozebrane kobyly pokazujace juz wszystko mysla ze sa seksowne .wiecej seksapilu maja te ubrane ,eleganckie z gracja .
  • ~~ Marian
    (2012-10-07 17:33)
    WOLAŁBYM KOBYŁĘ W STAJNI POCAŁOWAĆ W PYSK NIŻ JĄ !!! I chociaż Jolanta Rutowicz z powodu braku urody twarz ma do kobyły podobną WOLAŁBYM W SIODLE Z KOBYŁĄ spędzać wolne chwile NIŻ Z Jolantą Rutowicz.
  • ~~ Sylwia
    (2012-10-07 17:23)
    Występowała w reality show typu Big Brader , chwaliła się że mieszkała w Londynie . W reality show robiła wszystko aby przyciągnąć uwagę swoim zachowaniem , strojami ekstrawaganckimi czy też rozmowami w języku angielskim. Ale czy ona jest sexowna , piękna i atrakcyjna ? TWARZ podobna do SZCZURA wędrownego . DŁUGI i brzydki NOS . NIESYMETRYCZNE USTA ! z nierównym zgryzem dolnej rzuchwy a uważa się za coś więcej niż Miss Świata i bardziej atrakcyjna że niby jest . CHce nam w Polsce CELEBROWAĆ BRZYDOTĘ ! jakiś gadów podobnych do niej.
  • ~cyckofan
    (2012-10-05 10:46)
    brałbym w słuchawkach
  • ~Jane
    (2012-10-05 10:42)
    Polski Zaścianku.Odważne stroje są w cenie.Liczy się pomysł.Podziwiam .Skoda,że Polacy dezaprobatę wyrażają w ohydnej formie .Ci co prezentują
    wulgaryzmy mają problemy nawet z higieną.Hej Dakoner ! Rozbierz się !Kiedy ostatnio poważnie coś trenowałeś?
  • ~Wojtek
    (2012-10-04 15:05)
    Dlaczego o niej sie pisze??? Kogo to interesuje???
  • ~Wwa
    (2012-10-04 15:04)
    Trzeba odróżnić bycie seksowną od bycia wulgarną. Tego na pewno nie można nazwać seksownym...

Może zainteresować Cię też: