• ~soltys kierdziolek
    (2012-08-29 09:13)
    CZY OLEK WAM ¨PLACI ZA REKLAME SWOJEJ RODZINY??? ZENADA
  • ~Mark II
    (2012-08-29 09:28)
    Nogi ma średnie a mini nie jest ekstremalna , czyli bezpłatna reklama Oli K.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-08-29 09:39)
    Okropne nogi, nieproporcjonalne, krzywe, powyginane z wystającymi kolanami. Czy Wy nie widzieliście nigdy zgrabnych nóg? Przeciętna dziewucha. Mam 62 lata, ale Oli bym nawet nie dotknął.
  • ~sonek
    (2012-08-29 09:45)
    udana reklama Pani O.K.
    zdjęcia przeciętne
  • ~Drzazga 101
    (2012-08-29 09:47)
    O Matko, nawet SPOSTRZEGAWCZY dziadek z 9.39 to zauważył, że Oleńka Kwaśniewska nie POWINNA nosić minispódniczek, a raczej nie wyplątywać się z burnusów, czy inszych chlamid do kostek, bo ma pałąki jakby na beczce prostowane.
    Hej !-
  • ~kedi
    (2012-08-29 10:14)
    Skoro upieracie się żeby reklamować Ole K., to przynajmnij dajcie foto na którym jej nogi wyglądają jako -tako...

    Nota bene - to troche obciach ze córka ex prezydenta może być reklamowana tylko dzięki swoim nogom...Panna ma już trochę lat, mogłaby coś osiągnąć poza wygibasami w Tańcu z Gwiazdami i nieudanym progremem z Mamusią...
  • ~Statystyczny_Kowalski
    (2012-08-29 10:23)
    Bez głowy całkiem niezła ;-)
  • ~czek
    (2012-08-29 10:50)
    Nogi ma jakkabłąk .A łep KOBYLASTY
  • ~elemeledudek
    (2012-08-29 10:53)
    Jezu, jaka ona brzydka, męski typ, ugh nie mogę patrzeć wychodzę...
  • ~bb
    (2012-08-29 10:59)
    jak sztachety w zeschłym płocie...
  • ~Bwana Kubwa
    (2012-08-29 11:07)
    A dlaczego nie piszecie o dzieciach pana prezydenta Komorowskiego? Takie brzydkie? czy może kolejne tabu
  • ~życzliwy
    (2012-08-29 11:22)
    Olcia - nałóż se jakieś kalesony , przynajmniej bedzie sie z czego pośmiać
  • ~multi
    (2012-08-29 11:45)
    Polska multikulti !

    Trzy miesiące temu Arabia Saudyjska ogłosiła, że dziewczynki w wieku dziesięciu lat mają przyzwolenie na zawieranie małżeństw. Iran postanowił pójść za ciosem i przesunął granicę jeszcze niżej.

    Uważamy, że wiek dziewięciu lat to wiek, w którym dziewczynka osiąga dojrzałość płciową i jest gotowa do wyjścia za mąż – poinformował Mohammad Ali Isfenani, członek irańskiego parlamentu (Mahiles
  • ~J-23
    (2012-08-29 13:32)
    oj udała się tacie -żałosne
  • ~miś
    (2012-08-29 13:37)
    no niestety...zwymiotowałem ..
  • ~mimi
    (2012-08-29 14:31)
    Spodniczka mini a nóżki jak u świni !!!
  • ~Anusia
    (2012-08-29 14:32)
    na krzywych nozkach
  • ~Edward Sopot
    (2012-08-29 15:19)
    nóżki ma lekko koślawe

    A pochodzenie wręcz paskudne !
  • ~B.58
    (2012-08-29 15:27)
    Tyle pieknych nog na ulicach.
    Dlaczego mamy zachwycac sie krzywymi nogami prezydentowny?
  • ~andree
    (2012-08-29 16:07)
    autorze tego tekstu, chyna nie widzialeś ładnych nóg, skoro te nogi uważasz za dostatek. No ale gusta nie podlegają dyskusji, ale nie na tym forum, bo to jest Twoja prywata.