• ~eee
    (2013-02-19 13:17)
    Buda psa sie miesci co wy pokazujecie jej mama to prawdziwa kobieta .
  • ~Irena12
    (2013-01-12 01:59)
    Naprawdę ładne nogi ma jej mama, i nie wiem jak teraz, ale kiedys nosiła klasyczne szpilki, bez wariackich koturnów, które dzisiaj ubierają wszystkie panie celebrytki i nie tylko, żeby optycznie nogi wydłużyć.
    Olśniewajaco w tej szmatce nie wyglądała, wręcz przeciwnie, kiepściutka szmatka pożyczona od "mocno ciężarnej siostry".
    Kiepski styl - to ma byc wyrocznia dla młodych kobiet?!
  • ~miłośnik celebrytów
    (2013-01-04 10:54)
    Jaki 'showbiznes' :-0 takie nogi... i jaki ciekawy artykuł.. .
  • ~hahahaha
    (2012-11-23 04:27)
    Ludzie , nie dziwcie, sie kazda panienka (a pani Ola jest wnuczka zbrodniarza Stolzmana) z czerwonym rodowodem - to szamot!
  • ~Obwiesio13
    (2012-11-23 04:25)
    Jezeli te nogi sa ladne.. to ja jestem ksionc!
  • ~karol
    (2012-11-22 07:46)
    brzydko
  • ~ORTOPEDA
    (2012-11-12 12:30)
    Kolana Olgi do wymiany!!! DO WYMIANY!!!
  • ~nie masz talerza albo masz talerz
    (2012-11-10 16:08)
    Jak się ma takie krzywe nogi - to trzeba więcej jeździć konno!!!
  • ~XXX
    (2012-11-05 07:58)
    MIŁOŚĆ W NAWIASACH
  • ~jjapol
    (2012-10-23 17:32)
    Ja rozumiem, że taką intelektualistkę to można tylko w sklepie ze szmatami dorwać.
    Przecież nie w bibliotece uniwersyteckiej. He he he
  • ~kolas
    (2012-10-23 17:30)
    Łomatko, chude, krzywe, kolana jak dwie bulwy- zgroza! I ten rozbieżny zez, jedno oko na Maroko, a drugie na Zgierz.
    Udała się córcia i do tego taka yntelygientna. I pracowita! I ambitna! powiedziała, że chce mieć wypasione wesele i miała.
  • ~BABCIA
    (2012-09-14 13:19)
    A ZGADNIJCIE CO MNIE TO OBCHODZI?
  • ~stylistka
    (2012-09-09 22:32)
    Nózki od kolana w dół prostowane na beczce. Zakimi pałąkami ,to tylko spodnie i wyłacznie długie !
  • ~genetyk
    (2012-09-08 16:28)
    Boze - ale FATALNE NOGI a to tego ...do kogo ona wlasciwie POdobna??

    Ani do 'bezy', ani do 'filipinczyka'!
  • ~łakomyseksu....
    (2012-09-07 18:33)
    ...Olka zacznij jeść ,wyglądasz nieciekawie ...
  • ~Krytyk żle pochodzących
    (2012-09-05 13:56)
    My nie chcemy Oli K. My chcemy oglądać i podziwiać Martę K. Ten wybryk natury
    jakże słusznego pochodzenia powinien reprezentować wszystkie brzydactwa
    na terenie całej Najjaśniejszej.
  • ~znawca słusznie pochodzących
    (2012-09-05 13:43)
    Pochodzenie paskudne,ale jest na to rada.
    Pobierać co kilka dni spermę od Jarosława i zapylać wszystkie panny.
    Za kilka lat będą ładne dzieci i śliczna młodzież.
    Dziewczynom usunie się włosy z nosa i sukces w wyborach miss gwarantowany.
  • ~mi
    (2012-09-05 10:33)
    komentarze urocze
  • ~zak
    (2012-09-05 07:05)
    Brzydal.
  • ~Zofia
    (2012-09-03 00:26)
    Te stopy DO SRODKA to tzw,NIEDZWIEDZI CHOD.Faktycznie SUPER ZGRABNA!!!