• ~tees
    (2012-08-26 13:07)
    no cóż, czasem czlowieka natchnie jakaś wena twórcza:)
  • ~Paweł
    (2012-08-26 14:58)
    wybitna aktorka jej cały dorobek artystyczny to rola grażynki w klanie ha ha ha ha benefis jej zróbcie czy cóś
  • ~kaktus
    (2012-08-26 16:54)
    Aktorka to z niej żadna a tym bardziej wybitna, to jest żenujące!!! A przypięła sobie ruską chustkę do jednego boku sukienki. Jak dobrze się w tym czuje to jej sprawa. Takie samo antytalencie jak obleśny syneczek.
  • ~bubba
    (2012-08-26 18:57)
    Przeciez to szal zapiety na jedna strone,kreacja jak wszystkie,inni nosza sie gorzej,ta jest niezla.
  • ~146
    (2012-08-26 22:03)
    Od kiedy WP jest wyrocznią w sprawie ubioru? Ciągle zajmujecie się czyimiś "wpadkami", majtkami, nieodpowiednimi zestawieniami ubrań Staje się to irytujące.Chyba przestanę tu zaglądać .Robi się nudno.
  • ~lusterko
    (2012-08-27 00:54)
    serwete sciagnela ze stolu. tyko co robila pod stolem?
  • ~Gość
    (2012-08-27 07:15)
    "nieodgadniona", co to jest za słowo, chyba miało byś nie do odgadnięcia
  • ~k
    (2012-08-27 08:20)
    Niebanalnie...jest ok:)
  • ~ciotka serialka.
    (2012-08-27 08:38)
    Ona, chłop, dzieciaki. Jeszcze niech kot występuje, może pies jak mają. Teraz jesień to może myszy mają więc też do serialu. W łóżku z Tymem jeszcze jakoś, ale teraz lekkie obrzydzenie. Trzeba mieć godność.
  • ~Kry.
    (2012-08-27 10:38)
    Przecież to jest szal, ktory niekoniecznie trzeba nosic okręcony wokol szyi. Jest bardzo ladnie udrapowany i upięty.
  • ~anabelle
    (2012-08-28 00:09)
    jeśli już się czepiać szczegółów - jest dzianina a nie tkanina droga redakcjo
  • ~Gabriela D.
    (2012-08-28 09:32)
    wydaje mi się, że przy okazji chciała ukryć przrost tłuszczowy ramion. Wg mnie ten szaliczek, czy okrycie jest ni w pięć ni w dziewięć w stosunku do jej proporcji ciała.
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-28 14:20)
    Jak tam wpychany wszędzie synek który nie uniknął już konfliktu z prawem ?
    Aktor z niego żaden ale rozrabiać lubi, ale tatulo pewnie POmógł.