• ~ja
    (2012-08-25 13:46)
    Paskudne egoistyczne babsztyle . Na pewno życie odpłaci im z nawiązką.
  • ~hel61
    (2012-08-25 15:27)
    wszystkie podobne do siebie i co ważne blondynki!...żal mi tylko dzieci!
  • ~hanka
    (2012-08-25 16:26)
    zakochac to sie moze 15-latka-dorosla kobieta wie doskonale co robi,nikt mi nie wmowi,ze mozna sie zakochac w Marcinkiewiczu,Katoliku-dzieciorobie,ale los jest sprawiedliwy i pokaze im swoje...
  • ~SSS
    (2012-08-25 16:41)
    zwisa mi to...
  • ~Romek
    (2012-08-25 17:52)
    Jak mozna sie zakochac w kims takim jak Borcuch?
  • ~natan
    (2012-08-25 19:47)
    Samiczki ***********
  • ~korale
    (2012-08-25 20:50)
    Szczęści się nie buduje na cudzej krzywdzie
  • ~dojrzaly
    (2012-08-25 20:50)
    Jedni warci drugich. Żyją jak psy, bez krzty przyzwoitości i odpowiedzialności. Ale cóż - jak się nie ma go w głowie a w d..ie??? Jak s..rma bije do glowy...
  • ~Matka
    (2012-08-25 21:20)
    Wredne dziw...i, które zabierają dzieciom ojców. Dostaną za to "nagrodę" z nawiązką, jak nie teraz, to w niedalekiej przyszłości. To tak działa!!!
    A mało to chodzi po tym świecie "wolnych" facetów? Żeby zaraz zabierać dzieciom ojców (bo niestety to dzieci cierpią najbardziej)?
    Dewiza tych pań to - pfuj, pfuj ale lepszy cudzy h...
  • ~valentine
    (2012-08-26 01:44)
    Wiecie co, a ja widzę w oczach Zamachowskiego, że on już żałuje, że odszedł od żony, już pomijam żonę, ale do kogo odszedł, Riczardson (;p) to taka wredota z oczu, a Zamachowski to porządny człowiek. Może mu się nie układało z żoną, ale żałuje się tego co się straciło, jak się tak z boku popatrzy i już tego nie ma...Sama mam czworo dzieci i super męża, należy dbać o siebie nawzajem, bez pretensji, szanować się, pomagać, rozumieć, kochać...dojrzała miłość i przyjaźń - to mam i uwierzcie,że nie zawsze była sielanka, ale kocham męża ponad życie i on kocha mnie. Więc Zbychu, zostaw tę wredną pindę i wracaj do rodziny.
  • ~Jurek
    (2012-08-26 05:44)
    Krótki romans w związku dwojga ludzi jest czasami lekarstwem. Potrafi docenić to co się ma stabilnie. Jest, lub może być terapią na codzienność. Ale po to mamy umysł aby on decydował. Nie ma nic za darmo.
  • ~irene
    (2012-08-26 06:57)
    lubie Zamachowskiego i
  • ~Babcia Renia
    (2012-08-26 08:04)
    Pies nie weźmie, jak suka nie da.
  • ~mm
    (2012-08-26 10:49)
    Adekwatny tytuł to: podstarzałe i stare chłopy wymienili swoje żony na nowszy i młodszy model.
    Problemem poważnym może być miejętość obsługi nowego modelu, ukryte wady oraz fakt że stary model na śmietnik wyrzucić się nie da.
  • ~agata
    (2012-08-26 17:38)
    Zbudowalas swoje szczescie na lzach dzieci i Pani KINGI ale pamietaj w zyciu za wszystko trzeba zaplacic jaka matka takie corki masz je one to samo kiedys zrobia dajesz im przyklad ich tez ktos bedzie przeklinal KOBIETO czy ty masz jakie kolwiek uczucie jako matka jak ty sie czujesz oblana szambem pewno otrzachnelas sie jak s ka idalej swoje robisz galareta wpustej glowie nie to zloto co sie swieci
  • ~jola
    (2012-08-26 17:53)
    DOSTALAS wscieklizny MACICY zalatw sobie ogiera nie zabieraj ojca od dwojki bidnych malutkich dzieci dziwko na malenstwach budujesz swoje szczescie jak sie czujesz CO MASZ W GLOWIE SIECZKE napewno nie rozum czym imponujesz
  • ~wiola
    (2012-08-26 18:04)
    poprostu zalosne ze Pan zostawil po tylu latach zone i dzieci uwazalam pana malzenstwo za przyklad dla innych czlowieku zastanow sie czy warto bylo przekreslic kawal zycia dla zuzytej MACICY jak spluwaczki
  • ~ojciec trójki dorosłych dzieci
    (2012-08-26 19:45)
    Jestem w tym wieku że zaczynam żałować "grzeszkow" których nie popełniłem, jednak porzucenie żony z malymi dziećmi uważam za wielki "grzech".
    Kontrowersyja jest sytuacja tego kurdupla z podwójną rozwódką, wstyd i żenada panie wołodyjowski, reszta to smiecie nie warte cytowania i pokazywania w mediach.
  • ~Alka
    (2012-08-26 23:44)
    Już ta lampucera Smoktunowicz pobiła wszelkie rekordy.Od takich "przyjaciółek"uchowaj nas Boże.Zostawić taką super dziewczynę jak Kinga dla takiego czegoś to się po prostu nie mieści w głowie.Ci faceci też są niewiele warci.Jak przyjdzie starość to się dopiero wszystko zemściDzieci powinny się odwrócić od takich tatusiów amantów.To nie tylko wina tych kobiet ale głównie mężczyzn, którzy bez skrupułów, celem odmłodzenia zostawiają "stare"żony i małe dzieci dla jakichś chwilowych zauroczeń i fundują sobie nowe gniazdka kosztem porzuconej rodzin.To jest obrzydliwe i nie powinno być na to akceptacji otoczenia..Nie buduje się swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu.To się niestety kiedyś zemści, to tylko kwestia czasu.
  • ~Jola ma w glowie kota
    (2012-08-27 03:00)
    Do "jola"!
    Ty Jola przyhamuj troche! Z tonu twego wynika ze sama niezła jestes paskudnica i nie uwierzę ze jak stanie na twoje drodze "kochaś" który cie zauroczy to wyrzeczesz sie go dla jego poprzedniej. Chamski ton twoj mówi o tobie kim ty jesteś! Po zatem co cie moga obchodzic sprawy innych ludzi. Pilnuj lepiej swego nosa. Richardson przez wiele lat byla męzatka i nie jej "macica" zadecydowała o tym zwiazku. Są kobiety ktore specjalnie w ciąże zachodza zeby usidlić cudzego kochasia. Jak narazie nic takiego sie nie stalo!