• ~wiola
    (2014-04-03 17:21)
    Chcesz napić mleka od czerwonej czy czarnej krowy to nie kupuj odrazu krowy ale kup obie szklankę mleka .
  • ~wiola
    (2014-04-03 17:17)
    Izabel i Kazio już nie są razem , Kazio wykopał z domu Izabel , to jest reguła wszystkie tak się kończą te związki po czterdziestce , mężczyzna nigdy się nie zmieni .
  • ~gośc
    (2014-04-03 14:43)
    każdy ma prawo do szczęścia tylko trzeba uważać by nie przysparzać tym nieszczęścia...
    a wyzwiska świadczą o autorach...
  • ~Roman
    (2013-08-25 15:22)
    Ciekawe,że niektórzy jak zaczną zmieniac partnerki to nie mogą przestac .W kolejce do tych starych wiagrowców ustawiają się głupie dziewczyny młodsze nawet o 30 lat .
  • ~J23
    (2013-02-23 21:45)
    Nie czyn blizniemuco tobie niemile! - 90% tych zwiazkow rozpatnie sie predzej czy pozniej. I wtedy niektorzy /re/ budza sie z reka w nocniku. Jeszcze nikt nie zbudowal swojego szczescia na cudzym nieszczesciu. I to jest sprawiedliwe.
  • ~Leszek
    (2012-10-13 12:36)
    Codziennie na ulicy mijam dziesiątki piękniejszych i przede wszystkim normalnych kobiet,które są dobrymi żonami ,matkami a nie dziwkami.Miejsce dziwek jest w burdelu.Lis Hanka MOŻE CZYŚCIĆ BUTY KINDZE RUSIN. Hanka Lis tak się ma do Kingi Rusin jak perz do róży.
  • ~zoz
    (2012-09-05 22:38)
    czy widzicie że Hanna Lis zrobiła sobie usta, szczególnie widać to po górnej wardze, Co ona z siebie zrobiła i tak nie będzie nigdy ładniejsza od pierwszej żony Tamasza Lisa.
  • ~Ana
    (2012-09-05 20:06)
    Ale do tanga trzeba dwojga więc dlaczego pokazujemy jedną stronę związku?
  • ~Jane z Warwick
    (2012-09-02 20:06)
    Maciek Maleńczuk zaprezentował strategiczny sposób na wolność w związku:nie opowiadać/nikomu/nie zadawać pytań,pilnować mądrej strategii i super higieny.
    Mam za sobą i przed sobą doskonałe przeżycia ,których istotą jest seks.Życie stwarza wspaniałe sytuacje
    i to jest moje dobro.Małżeństwo nie jest niewolą.
  • ~Jane z Droghedy
    (2012-09-02 19:38)
    Maciej Maleńczuk świetny facet.aktor,wokalista i i rwacz jakich mało wypowiedział
    się kiedyś na antenie,że facet zostawiający żonę i dzieci dla innej to dno i łachudra.
    Uważam,że cudnie mieć przygody,romanse i poetyckie sytuacje.Jesteśmy w małżeństwach,bo trzeba dać dzieciom stabilny dom.Jesteśmy wolni i wchodzimy
    w super tango,trójkąt,esej ,poezję w śpiworze pod Rycerzową.Wyć w krzakach
    na skraju Hali Cudzichowej.Jego głowa na tle jesiennego nieba.Przwżywam cuda,domu nie rujnuję
  • ~janinaH
    (2012-09-02 17:17)
    Ten facet to erotoman i karzeł taki mały człowieczek . kiedyś w mym życiu miałam takiego karmazyna i nic nie wyszło z tej znajomości , miałam wrażenie że zacznę kochać się z nastolatkiem nie dorośniętym , czułam się obrzydliwie . Niebawem ta pani tak samo się poczuje i plunie na takiego faceta .
  • ~janinaH
    (2012-09-02 17:06)
    A co tak naprawdę trzyma te związki bez ślubu ? Panie zastanówcie się każdy men to takie stworzenie że dla niego nic się nie liczy tylko sex a sex może mieć wszędzie , więc zabiera manatki i odchodzi dla młodej dupy tak było zawsze . Nie ma ślubu to niema żadnych trudności , dzieci ? nie zatrzymają tatusia . Żaden pies nie liczy ile ma szczeniąt suka .a mężczyzna to pies .
  • ~arsi
    (2012-09-02 12:00)
    Niech lepiej dziennikarzyny zajma sie stanem polskiej gospodarki, stanem państwa a nie plotami o tym kto z kim sypia , to sa serwowane społeczeństwu tematy zastepcze. Niech dziennikarzyny zadaja niewygodne pytania politykom partii rzadzacej ,nie traktuja ludzi jak debili. .
  • ~Rocho
    (2012-09-02 10:58)
    A mnie naprawdę g...o obchodzi kto aktualnie z kim sypia.Mierzi mnie jednak obnoszenie się pań i panów ze swoimi nowymi związkami partnerskimi. Kolejny czwarty bądź piaty związek - to chyba - jeśli nie patologia, to prostytucja. Prostytucja salonowa , nie ta plebejska, uliczna. Miejmy odwagę nazywać to zjawisko tak jak na to zasługuje. A jeśli patologia , podpowiadajmy naszym bohaterom aby się leczyli. I tyle.
  • ~Ambrozja
    (2012-08-31 21:09)
    szczegonie zona Marcinkiewicza jest znana jak nie wiem co, pusty smiech mnie ogarnia, najsmutniejsze jest to, ze ze swoim watpliwym uczuciem obnazali sie w glupiej prasie, nie baczac na rodzine marcinkiewicza te pirewsza i wlasciawa, czworo dziecie, feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • ~iska
    (2012-08-31 03:11)
    felek pacanie ty jole w duuupe pocaluj
  • ~ZZZZZZ:))))))))
    (2012-08-30 11:18)
    Właśnie JAK MOŻNA ZAKOCHAĆ SIĘ W Borcuchu ? brzydkie to że NIE !!! Ale ta panienka jest warta borcucha bo jest jak on brzydka i PRAWIE NIE MA WŁOSÓW. JEST O KROK OD WYŁYSIENIA. TO KARA ? :)))))))))))))))))
  • ~Marek
    (2012-08-28 10:38)
    Byłem kiedyś,parę lat wstecz,w SPA,w Solcu,gdzie byli również aktorzy,a wśród nich A.Włodarczyk. Tak antypatycznej i ordynarnej kobiety dawno nie widziałem i nie słyszałem. Przeklinała jak pijany furman. Cały urok Jej młodości i urody pękł,a zostało obrzydzenie.
  • ~Gabriela D.
    (2012-08-28 09:36)
    to nie zawsze tak jest, że ONE odbijały żonatych, bo często się zdarza, że to ONI je podrywają skutecznie, bo wielce umiejętnie i do skutku. Nie zwalajcie winy tylko na kobiety, choc jedna z nich mnie wyjątkowo mierzi - była "przyjaciółka" p. Rusin...
  • ~zetta
    (2012-08-28 08:04)
    w nie tak dawnej polszcze te miały swoje nazwy, słowo to zaliczane obecnie do roli przecinka mówionego. oni także byli określani tym samym słowem tylko rodzaj męski.
    I jest to jedyne słowo oddające amorale tychże!