• ~Fog
    (2012-08-23 08:00)
    Cóż z tego jak jest gruba jak bak i na dodatek nie ma kobiecego wcięcia tylko wyglada jak elegancka beczka.
  • ~krakowianka
    (2012-09-01 22:29)
    ktos zrobil jej przykrosc publikujac te zdjecia
    nie wierze zeby sama wymyslila taka sesje
    jezeli nie to katastrofa i cos sie jej pogorszylo z dobrym smakiem
  • ~olmaria7
    (2012-11-14 18:23)
    pani Elzbieto - ło jej !!
  • ~Krzysiek
    (2012-08-27 13:04)
    Mam 19 lat i dla mnie to prześliczna kobieta :D mniam... ahhh Pani Elżbietko <3<3 buziaczki ! :*:*:*:*
    Przy Pani 20 latki mogą się schować. Kobieta jest jak wino im starsza tym piękniejsza. Prawdziwe piękno to dojrzała kobieta a nie dziewuchy. Kobiety do 70 roku życia potrafią być jeszcze bardzo, bardzo, bardzo seksowne i tego przykładem jest Pani Elżbieta. Śliczne nóżki i słodko wygląda ! <3 W zasadzie to Pani Elżbieta jest z roku na rok piękniejsza. Na dodatek ta sylwetka ! ani za szczupła ani zbyt puszysta. Po prostu w sam raz...Pani Elżbieto ! Jak Pani mi się podoba...całuski !!!
  • ~Emeryt
    (2012-09-07 13:58)
    żydostwu bez przerwy mało pochwał -tylko czy jest co chwalić ?
  • ~hahahaha
    (2012-08-23 01:49)
    pani Jaworowicz, mala rada:TO sie nie wietrzy, TO sie myje!
  • ~adel
    (2013-02-26 15:51)
    Oj śliczna ta Pani Elżunia śliczna We wszystkich kolorach jej pięknie Widziałam zdjęcie Pani z warkoczami jak miała pani 20 lat Cudo... cudo... Niech je Pani gdzieś opublikuje wszystkie celebrytki dostaną histerii .Teraz stare czerwone mendy chcą Panią ośmieszyć . Stare esbeckie metody .Jakim trzeba być debilem żeby do tego użyć zdjęć tak OCZYWIŚCIE Pięknej ciałem i duchem kobiety
  • ~el
    (2012-08-23 09:00)
    Co na takie niepoważne pozy ludzie których ta pani < uzyła > w swoim ponoć powaznym programie. Zastanawiam się czy te wszystkie kobiety maja lustra? A to wina wszechobecnego zachwalania i braku uczciwej krytyki , dlategom.in. ta pani się tak osmiesza.
  • ~milfhunter
    (2012-10-04 23:21)
    Pani Ela to najlepsza kanapa. Przez tydzień bym z niej nie schodził.
  • ~lolo
    (2013-01-13 09:18)
    Dżizas k...a ja pie...le