• ~x
    (2012-08-18 12:01)
    PO rujnuje artystow
  • ~hahahaha
    (2012-08-18 21:21)
    ta pani ma duze szanse na sukces. albowiem im wieksza q.r.e.w.k.a tym wiekszy sukces
  • ~hahahaha
    (2012-08-20 17:04)
    ludzie! wy nic nie rozumiecie. Czlowiek madry idzie na studia, potem pracuje i jest ok. Czlowiek glupi - nie zrobi tak jak ten madry, musi uruchomic inne czesci ciala.. no i to wlasnie robi pan Rosati.
  • ~SER
    (2012-08-19 11:08)
    PODBIJA HOLLY WOOD W JAKIEJ SPELUNIE ?
  • ~hra47
    (2012-08-19 09:49)
    Typowa demonstracja genetycznego jewrejskiego braku wstydu : Weroniczka postanowila zrobic kariere filmowa najstarsza metoda, t.j. przy pomocy swojej pussy, ale takich cwanych panienek i to lepiej wygladajacych sa tysiace, wiec stare, spasione hollywoodzkie jewrejskie wieprze wykorzystaly Weroniczke ale zadnej kariery jej nie zapewnili. Coz, widac przeszlosc i desperacje na tej starzejacej sie szybko buzi...Ostatnia nadzieja, ze byc moze jakis bogaty 80-cio letni Zyd z Nowego Yorku wezmie ja za zone i zapisze jej czesc majatku, czego jej z calego serca zycze.
  • ~emerytka lat 68
    (2012-08-19 09:30)
    a nasi znawcy mody i show biznesu są najmądrzejsi.Dobrze że znajduje się ktoś co im przyciera nosa.Brawo Weronika
  • ~m
    (2012-08-19 08:38)
    żydówka won z nią
  • ~k
    (2012-08-19 08:45)
    żydówki zawsze były rozwiązłe bez wstydu ,Mojżesz oddawał swoje żony innym za dobra
  • ~zygowinka
    (2012-08-19 07:42)
    psizda POdmyta? sukienki nie daje!
  • ~Kaja
    (2012-08-19 07:26)
    BRAWO, przecież jest kryzys! Pozdrawiam i życzę powodzenia wszędzie na świecie.
  • ~Leonardo
    (2012-08-19 03:24)
    Mała ona jak na gwiazde holywodzką! Rosati to ruscy zydzi ktorzy wyjechali z rosji do włoch a potem przyjechali do Polski ale juz z włoskim nazwiskiem!
  • ~bodzio
    (2012-08-19 02:05)
    no moze nie ma kobita nic innego ...zalozyla to co znalazla w ...garderobie :))
  • ~Emeryt
    (2012-08-18 23:22)
    z kołka gwiazdy nie zrobisz
  • ~lik
    (2012-08-18 20:40)
    Szybko się starzeje panna Weronka. Za parę lat będzie z niej stare pudło.
  • ~Alaska
    (2012-08-20 02:01)
    i co z tego szkoda Wam
  • ~sp
    (2012-08-18 17:43)
    To jest wpadka mediów. Czy to jest warte uwagi?. Pierdoły kultury Hollywood.
  • ~K
    (2012-08-18 17:22)
    Podbija Hollywood??? Przecież o tej dziewusze nikt w USA nie słyszał..
  • ~Zouza
    (2012-08-18 16:51)
    Z podobnego materiału babcia mieli kapę i poduszki ozdobne : Weronika jest ok zazdrosnicy, dajcie jej spokój!
  • ~cyryldrab
    (2012-08-18 14:07)
    ps a minister kultury i sztuki zdrojewski,powinien muzeum otworzyc galerie narodowa,na czesc rodziny rosati.mieszkanie sprzedam na ulicy bede mieszkal,ale sie doloze,bo ja patriota jestem i kulture filmowo kinowa popieram w calej rozciaglosci.
  • ~cyryldrab
    (2012-08-18 14:03)
    ps minister kultury powinien muzeum otworzyc,poswiecone rodzinie rosati.mieszkanie sprzedam,na ulicy bede mieszkal.ale sie doloze na ten zbozny cel.bo polskim patriota jestem i kinowa sztuke filmowa popieram.

Może zainteresować Cię też: