• ~koko44
    (2012-08-15 14:24)
    Ona jest po prostu pijana nic dodać nic ując.Dodać urody ? nie da się,ująć nie ma z czego .A straszy na ekranie swoją fizjonomią.
  • ~zdruzgotany widz
    (2012-10-18 17:44)
    To jest jedyna osoba z tych "śniadaniowych bajań", na którą nie da się patrzeć. Niedługo powieki opadną jej ...na buty.Czy naprawdę w TV nie ma pięknych i zdolnych??!!Jeśli nie, to może czas się pozbyć tych podstarzałych singielekwiecznych i urządzić casting???
  • ~~ Aneta
    (2012-08-15 10:32)
    To przecież BRONKA z filmu pt." DALEKO OD SZOSY " wyciągnięta z wiochy gdzie wrony zawracają bo nie miło i przykro i CIEMNOTA z prostactem .
  • ~ianusz
    (2012-08-15 13:44)
    Autor ślepy czy zakochany? Kiedy wyglądała dobrze?. Dzięki żonie czasami muszę zerknąć na tę osobę w tv.Chyba w "Pytaniu na śniadanie "przeszła samą siebie.Mizdrzenie się, głupie śmiechy -chichy ,bełkotliwe wypowiedzi.Czas zdją aparat , niestety niewiele może on zmienić..
  • ~FA
    (2012-08-15 08:44)
    Załamała się kobieta tymi aferami. Może w GOLDZIE-OSZUST zainwestowała pieniądze lepiej żeby nie.
  • ~~ Albert
    (2012-08-15 10:35)
    Zęby ma jak nietoperz . Z językiem całowała się pewnie Nutrią .
  • ~dziadek
    (2012-08-15 14:34)
    Rysy twarzy raczej męskie; tzn. mężczyzny po przejściach
  • ~nie gwiazda
    (2012-08-15 13:12)
    Może już na emeryturę ,a dać szansę młodym mądrym z miłą aparycją.Czym się kierowało kierownictwo tvp angażując ją do pracy na wizji/porażka/wiele osób nie ogląda kiedy ona jest,te jej bardzo wielkie wrota pokazujące wstrętne zęby.Nie da się oglądać.Tak jak Paradowską w super stacji,ta babcia uwielbia pokazywać stare kolaniska też to jest odrażające.Ani ją oglądać ani słuchać głos skrzeczącej żaby.Raz siedziała za stołem ale jej nie odpowiadało, jest po staremu,pokazuje kolaniska i swoje rozcapierzone człony/ręce/
  • ~telewidz
    (2012-08-15 12:53)
    Ta pani Rogalska nie powinna pracować na wizji, jest brzydka, strasznie szerokie usta ,zębiska i jest jak przekupka na targu ,kto to przyjął,i ta jej odwieczna fryzura ,czy jej nie można przenieść na zaplecze lub radia/nie głos też brzydki/.Nie oglądam kiedy ona prowadzi,dobrze ,że jest pilot.TVN ją odsunęło to TVP przyjeła.A oglądalność spada.
  • ~krzysztof
    (2015-01-18 13:27)
    najgorszy jednak jest jej głupkowaty język no i żałosny śmiech...koszmar