• ~koko44
    (2012-08-15 14:24)
    Ona jest po prostu pijana nic dodać nic ując.Dodać urody ? nie da się,ująć nie ma z czego .A straszy na ekranie swoją fizjonomią.
  • ~~ Aneta
    (2012-08-15 10:32)
    To przecież BRONKA z filmu pt." DALEKO OD SZOSY " wyciągnięta z wiochy gdzie wrony zawracają bo nie miło i przykro i CIEMNOTA z prostactem .
  • ~nie gwiazda
    (2012-08-15 13:12)
    Może już na emeryturę ,a dać szansę młodym mądrym z miłą aparycją.Czym się kierowało kierownictwo tvp angażując ją do pracy na wizji/porażka/wiele osób nie ogląda kiedy ona jest,te jej bardzo wielkie wrota pokazujące wstrętne zęby.Nie da się oglądać.Tak jak Paradowską w super stacji,ta babcia uwielbia pokazywać stare kolaniska też to jest odrażające.Ani ją oglądać ani słuchać głos skrzeczącej żaby.Raz siedziała za stołem ale jej nie odpowiadało, jest po staremu,pokazuje kolaniska i swoje rozcapierzone człony/ręce/
  • ~dziadek
    (2012-08-15 14:34)
    Rysy twarzy raczej męskie; tzn. mężczyzny po przejściach
  • ~~ Albert
    (2012-08-15 10:35)
    Zęby ma jak nietoperz . Z językiem całowała się pewnie Nutrią .
  • ~telewidz
    (2012-08-15 12:53)
    Ta pani Rogalska nie powinna pracować na wizji, jest brzydka, strasznie szerokie usta ,zębiska i jest jak przekupka na targu ,kto to przyjął,i ta jej odwieczna fryzura ,czy jej nie można przenieść na zaplecze lub radia/nie głos też brzydki/.Nie oglądam kiedy ona prowadzi,dobrze ,że jest pilot.TVN ją odsunęło to TVP przyjeła.A oglądalność spada.
  • ~FA
    (2012-08-15 08:44)
    Załamała się kobieta tymi aferami. Może w GOLDZIE-OSZUST zainwestowała pieniądze lepiej żeby nie.
  • ~ianusz
    (2012-08-15 13:44)
    Autor ślepy czy zakochany? Kiedy wyglądała dobrze?. Dzięki żonie czasami muszę zerknąć na tę osobę w tv.Chyba w "Pytaniu na śniadanie "przeszła samą siebie.Mizdrzenie się, głupie śmiechy -chichy ,bełkotliwe wypowiedzi.Czas zdją aparat , niestety niewiele może on zmienić..
  • ~sp
    (2012-08-15 15:19)
    Nie jest piękna, ma bardzo szerokie usta. W czym to przeszkadza? Chyba ważniejsze jest to czy mówi wyraźnie i z sensem. Większa wagę należałoby przykładać do przekazywanych informacji.
  • ~Gosc
    (2012-08-16 13:09)
    ona jest pijana
  • ~jan
    (2012-08-16 08:06)
    Do TV dawac prosze osoby atrakcyjne i mlode, a nie stare brzydkie pudla! Ja na zapecze dac, bo obrzydza sniadanie!!!
  • ~aaa
    (2012-08-19 12:16)
    Najbrzydsza prezenterka w Tv
  • ~Beatrycze
    (2012-08-15 18:54)
    Strasznie mizdrzy i podlizuje sie w Pytaniu na śniadanie wyłączam nie mozna jej sluchać.
  • ~NAPRUTA JAK BELA!
    (2012-08-16 20:25)
    J.W.
  • ~ags
    (2012-08-15 12:57)
    Ta świetna prezenterka ma ogromny dystans do siebie co niejednokrotnie pokazała i mam nadzieję, że ma "gdzieś" artykuły pt. "niekorzystne zdjęcia Marzeny Rogalskiej". Pani Marzeno, pani osobowość, sposób bycia, humor świetnie sprawdzają się w programach jakie pani prowadzi. Te zdjęcia, wygląd, powierzchowność nie mają nic a nic do rzeczy! Proszę nie dać się zwariować. Pozdrawiam!
  • ~Kati
    (2012-08-15 11:49)
    Oj, bylibyscie w szoku, gdybyscie widzieli tych wszystkich zza szklanego ekranu na zywo, pare metrow przed soba. Mialam taka okazje. Nie ktorych zwyczajnie nie mozna poznac, tak staro wygladaja i sa po prostu nie ladni. Nie mowie tego, zeby krytykowac, boze bron, uswiadamiam tylko, ze odpowiedni makijaz telewizyjny, oswietlenie i dobry operator robi c u d a . Ja to zawsze wiedzialam, ale wiekszosc ludzi uwaza, ze oni tacy sliczni wszyscy w tym lelewizorku. Mlode dziewczyny, z jeszcze gladka i napieta skora, no moze tak, ale ta reszta, oj.
  • ~lucjan
    (2012-08-15 10:08)
    inteligentna, fajnie wypada w programach tv w których bierze udział. Ale w życiu nie przyszło mi do głowy że ładna i wygląda perfekcyjnie. Jest dużo więcej takich co tylko wyglądają,, niestety!!
  • ~re:ags
    (2012-08-16 20:27)
    Marzena!!! Nie wypisuj tych głupot na swój temat!!!
  • ~pasztet
    (2012-08-15 03:14)
    W TV też wygląda jak ... brrrrr szkoda gadać
  • ~Ona nigdy nie wygląda perfekcyjnie!!!
    (2012-08-16 20:24)
    WSTRĘTNA, GŁUPIA,KRZYWOUSTA ...I MA BARDZO GŁUPI, WKURZAJĄCY ŚMIECH!!! NIECH SPADA, BO...NIE ZAPŁACĘ!!!

Może zainteresować Cię też: