• ~krzysztof
    (2015-01-18 13:27)
    najgorszy jednak jest jej głupkowaty język no i żałosny śmiech...koszmar
  • ~piggi
    (2014-04-13 20:09)
    ma tupet pchać się z taką twarzą na wizję ,druga Marzena to ta na S,druga najbrzydsza z telewizyjnej 2
  • ~krystian888
    (2014-03-10 18:05)
    W czasie antenowym wygląda tak samo jak na zamieszczonych fotkach. Marzenka tak ma po prostu.. Może jest lubiana, ale ja nie wiem o co chodzi. Jest tłuściutkim pączusiem pozującym na nastolatkę.. Buziaki Marzenka
  • ~coac
    (2012-11-30 09:25)
    Dobrze, że istnieje taka prezenterka, co nie tylko wygląda ale też wie co powiedzieć, zrobić makijaż nic trudnego, trudne jest wyjść bez makijażu w dzisiejszych czasach, szacunek :)
  • ~grisza
    (2012-11-08 10:52)
    Dziwie się szefom TVP2 że trzymają ją w tym programie P na Ś. tyle jest ładniejszych dziewczyn do prowadzenia tego programu ? Na tą jej gębę nie da się już patrzeć ani jej słuchać!!!
  • ~Maja
    (2012-10-31 19:41)
    Na wizji wygląda dokładnie tak samo jaj poza nią-czyli żle!
  • ~zdruzgotany widz
    (2012-10-18 17:44)
    To jest jedyna osoba z tych "śniadaniowych bajań", na którą nie da się patrzeć. Niedługo powieki opadną jej ...na buty.Czy naprawdę w TV nie ma pięknych i zdolnych??!!Jeśli nie, to może czas się pozbyć tych podstarzałych singielekwiecznych i urządzić casting???
  • ~gosc
    (2012-08-20 10:32)
    wiocha,drazni mnie sztucznoscia, wazeliniarstwem,brzydota,tupetem,wylaczam tv
  • ~aaa
    (2012-08-19 12:16)
    Najbrzydsza prezenterka w Tv
  • ~izirajder
    (2012-08-17 10:35)
    Nikt nie jest doskonały, więc rzucanie na żer ludzkiej głupoty i nienawiści tego co zwyczajne, jest miernym acz podlym wyczynem!
  • ~widz
    (2012-08-17 07:46)
    nos jak kartofel, usta i zęby obrzydzenie i takie monstrum w TV zgroza rzygać się chce.
  • ~autor
    (2012-08-17 07:13)
    jakie Q...a gwiazdy, jakie "gwiazdy??? tak po prostu ta durna klempa wygląda i już mamicie biednych ludzi wysokimi obcasami i makijażem a te niby gwiazdy są takie same jak wszyscy a nawet gorsze, a poza tym na nią nie można ani patrzyć ani jej słuchać
  • ~re:ags
    (2012-08-16 20:27)
    Marzena!!! Nie wypisuj tych głupot na swój temat!!!
  • ~NAPRUTA JAK BELA!
    (2012-08-16 20:25)
    J.W.
  • ~Ona nigdy nie wygląda perfekcyjnie!!!
    (2012-08-16 20:24)
    WSTRĘTNA, GŁUPIA,KRZYWOUSTA ...I MA BARDZO GŁUPI, WKURZAJĄCY ŚMIECH!!! NIECH SPADA, BO...NIE ZAPŁACĘ!!!
  • ~Gosc
    (2012-08-16 13:09)
    ona jest pijana
  • ~jan
    (2012-08-16 08:06)
    Do TV dawac prosze osoby atrakcyjne i mlode, a nie stare brzydkie pudla! Ja na zapecze dac, bo obrzydza sniadanie!!!
  • ~Beatrycze
    (2012-08-15 18:54)
    Strasznie mizdrzy i podlizuje sie w Pytaniu na śniadanie wyłączam nie mozna jej sluchać.
  • ~sp
    (2012-08-15 15:19)
    Nie jest piękna, ma bardzo szerokie usta. W czym to przeszkadza? Chyba ważniejsze jest to czy mówi wyraźnie i z sensem. Większa wagę należałoby przykładać do przekazywanych informacji.
  • ~dziadek
    (2012-08-15 14:34)
    Rysy twarzy raczej męskie; tzn. mężczyzny po przejściach

Może zainteresować Cię też: