• ~Janusz Nienormalny
    (2012-08-03 09:39)
    jJak może się podobać, skoro nie ma swojego biustu i ma koślawe nogi? Posłanka Anka też Wam sie podoba?
  • ~taka prawda
    (2012-08-03 10:31)
    Pamela zawsze wygladała świetnie i zawsze bedzie super, nawet w wieku 100 lat:)-
  • ~Alina
    (2012-08-03 10:53)
    Przeraza mnie ten zapyzialy stosunek do starszych ludzi na waszych lamach - od wielu lat mieszkam w Stanach i nikt nie osmielil by sie (nawet nikomu nie prszyszlo by to do glowy) napisac, ze z powodu wieku, kobieta nie powinna pokazywac tego czy owego! Co sie z wami dzieje w Polsce? dlaczego taka agresja? Przeciez starosc czeka was wszystkich i zapewniam was, ze jest o wiele przyjemniejsza jesli sie dobrze wyglada, prowadzi aktywny styl zycia i ubiera sie w co sie zywnie podoba!!!
  • ~kozik
    (2012-08-03 12:53)
    Lubię camel toe.
  • ~racja Alina
    (2012-08-03 13:26)
    W Polsce jest jakiś zaścianek, zahamowania i brak luzu, może dlatego tak jest
  • ~Janusz Normalny
    (2012-08-03 15:17)
    Alino. Tu jest Polska i guzik Cię obchodzi jak my u wegetujemy.
  • ~kohamPO
    (2012-08-03 16:21)
    .. Pamela nawet sie nie umywa do JULKI PITERY!
  • ~kohamPO
    (2012-08-03 16:23)
    ..a poza tym te nozyny to krzywiutenkie som, oj krzywiutenkie.. te bataliony ktore przeszly przez Pamelke pokrzywily ja co nieco.
  • ~ja
    (2012-08-03 19:30)
    Nasza biedna Polska a w niej ludzie sa pruderyjni i jak sie mowi 100 lat za murzynami.Mam ok.60 lat jestem szczupla zadbana,ubieram sie w krotkie spodenki ,sukienki mini i bluzeczki z golymi pleckami -opalona przechadzam sie wloskimi ulicami i wyznam Wam, ze jestem postrzegana nie tylko wsrod mezczyzn mlodych ale odbieram komplementy rowniez od pan.Gora Polki odkrywajcie sie poki jeszcze sie da Wloszki nie umywaja sie do nas .Apropos Pameli jest super nawet po operacjach...
  • ~v12
    (2012-08-04 09:45)
    Oj sfrustrowane baby, zazdrościcie jej, bo same pewnie wyglądacie jak kaszaloty jakieś, babka ma 45 lat, jest zgrabna i ładna , urodziła dwójkę dzieci, ja po czterech nadal jestem zgrabna, szczupła i zadbana ;p. I co to za artykuły co jakiś czas, o "starych" kobietach - "popatrz jak się trzyma 60-tka" - "skończyła 40 lat a się trzyma" - co to niby ma być? Jak kobieta skończy 40 lat to się podobać nie może? T jakaś granica?
  • ~lidia
    (2012-08-04 09:57)
    i co z tego ,znam babkę ktora ma 57 lat i wcale gorzej nie wygląda,tez nosi szorty. I to jest zwykła ,normalna babka,nie zadna celebrytka.
  • ~modliszka
    (2012-08-04 15:06)
    A co ma chodzić w worku po kartoflach?Mam 60 lat -jestem taka sobie lekko przy kości ale wcale się nie przejmuję,noszę śmiałe dekoldy,modne sukienki ,korzystam z usług kosmetyczki ,solarium itd... Ludzkie ,,języki,, nie obchodzą mnie wcale.Ważne jak ja się czuję.
  • ~obserwer
    (2012-08-05 17:28)
    człowiek powinien mieć wyrobione poczucie estetyki i uwzględniać otoczenie, by go nie straszyć i nie wywoływać odruchów wymiotnych u innych. 20-letnia niewiasta jeśli wygląda jak kaszalot lub słonica w 18 miesiącu ciąży powinna pohamować swój luz i nie eksponować zwałów słoniny na ulicy. To samo dotyczy np. 60-latki, ale jeśli dba o swój wygląd, niech pokazuje co ma najlepszego dla własnej przyjemności i innych.
  • ~Jolanta
    (2012-08-05 17:31)
    do Aliny,masz racje, ja mieszkam w Kanadzie i jest tak samo,ale z przykroscia stwierdzam,ze po napisaniu tego typu pozytywnej oceny i zaznaczajac,ze mieszka sie poza Polska,zawsze odzywaja sie takie zakompleksione ,,dodatki,,jak dla przykladu :Janusz Normalny:15:17
  • ~zuza
    (2012-08-07 12:36)
    mam 34 lata jestem szczupła i też ubieram w lecie szorty czy to zbrodnia?Jeszcze nikt mi nie zarzucił że wyglądam nieestetycznie.
  • ~Nika
    (2012-08-08 14:24)
    Jeśli kobieta ma zgrabne nogi niech nosi krótkie sukienki, spódniczki...jeśli ma ładny biust niech zakłady ciuszki z dekoldami, piękne włosy niech je rozpuści ...Lepiej troszkę przedobrzyć niż wiecznie użalać się nad innymi i zazdrościć . Więcej uśmiechu dla siebie i innych.
  • ~zulka
    (2012-08-09 04:20)
    wygląda obrzydliwie, nieestetycznie i brudno. Fe.
  • ~słowianin
    (2013-03-07 08:24)
    Alina! Siedzisz w Stanach? To siedź i nie mądrzyj się. I wara ci pieprzyć coś złego o Polsce.

Może zainteresować Cię też: