• ~m
    (2012-08-01 12:35)
    Metamorfozy pirata drogowego.
  • ~DinX
    (2012-08-01 12:56)
    W krajowych mendiach brylować można - jak nie z powodu sukcesu, to z powodu klęski. Pełny luz.
  • ~tyuty
    (2012-08-01 13:08)
    Nareszcie!! Wystarczy udawania !!
  • ~Skończ waść
    (2012-08-01 13:17)
    Skończ waść wstydu oszczędź jak mawiał Kmicic do Wołodyjowskiego. Pewnie Otylka celebrytka oczekuje na propozycję tańca z rozgwiazdami, jazdy z gwiazdami po autostradzie oraz inne medialne propozycje w TV za godziwą opłatę.
  • ~sokular
    (2012-08-01 13:21)
    Przepiękna i dzielna Otylko JESTES WIELKA I NIKT CI TEGO NIE ZABIERZE.
    Powodzenia - po tej straszliwej traumie i wielkiej katorżnej pracy coś się Pani od życia należy.Serdeczne pozdrowienia i SZACUN !!!
  • ~Bader
    (2012-08-01 13:47)
    Czytając wasze komentarze żałuję że nie zrobiłem wszystkiego co tylko możliwe by wyjechać z tego kraju.
  • ~elmo
    (2012-08-01 13:53)
    czas najwyższy wygrywają dziewczyny 20-letnie nastoletnie a nie babki koło 30-tki
    a pozatym trzeba się było dawno zdecydować czy się jest sportowcem czy celebrytką w przypadku wielu polskich gwiadek sportu flirt z tv mediami kończy się klapą sportową jednak mamieni nie wiadomo czym upadają
    a potem dziwią się że jeszcze nie tak dawno kochani są wygwizdywani

    Pytanie kto zwróci kasę za przygotowania ???
  • ~elmo
    (2012-08-01 13:55)
    ~DinX2012-08-01 12:56
    W krajowych mendiach brylować można - jak nie z powodu sukcesu, to z powodu klęski. Pełny luz.
    dokładnie nie ważne jak byleby pisali :)))
  • ~sake
    (2012-08-01 14:02)
    zapomnieliscie już wszyscy tak tu dziś wyśmiewający Otylię,ze oddała swój złoty medal na ratowanie życia dziecka ?
  • ~jj
    (2012-08-01 14:04)
    Dziękujmy Otylii za miłe chwile które jej zawdzięczamy. Mimo, że powinna siedzieć za zabicie brata własną głupotą. Cóż, celebrytom wszystko uchodzi na sucho.
  • ~najcenniejszy spot to bejsbol
    (2012-08-01 14:10)
    ~Bader2012-08-01 13:47
    Czytając wasze komentarze żałuję że nie zrobiłem wszystkiego co tylko możliwe by wyjechać z tego kraju.


    W Polsce, to popada się w dwie skrajności od uwielbienia do nienawiści. W Rudzi Śląskiej, czyli w mieście tej kobiety istnieje nawet ulica nazwana jej imieniem jest to ulica którą nazwano na jej cześć ulicą Otylii. Takie uwielbienie dla sportowca, to w mojej ocenie lekka przesada, zwłaszcza,że po karierze, to się o nich zapomina. W ogóle najcenniejszy spot to bejsbol, bo tam liczy się silny i celny rzut, a taki jest niezbędny w rzucaniu granatem .
  • ~Licence to kill kraulem
    (2012-08-01 14:28)
    ~jj2012-08-01 14:04
    Dziękujmy Otylii za miłe chwile które jej zawdzięczamy. Mimo, że powinna siedzieć za zabicie brata własną głupotą. Cóż, celebrytom wszystko uchodzi na sucho.

    Za jadę po pijaku,to pewnie zabierają prawo jazdy,ale niektórym w Polsce to można zbijać, bo spora grupa ma licencję na zabijanie, bo liczy się tylko to ile ma na sto metrów kraulem.
  • ~Janusz Pal.
    (2012-08-01 14:41)
    została celebrytką, czyli "zeszła na psy" !!!
  • ~sokular
    (2012-08-01 14:46)
    Nie trzeba było tam jechać.Współczuję Pani masakrycznego stresu. No ale SPOKOJNIE - NA ZAWSZE ZOSTANIE PANI WIELKA!!! pora na normalne życie a zawistni i mściwi rodacy dadzą Pani wreszcie spokój.Pozdrawiam i życzę Szczęścia - zasługuje Pani na nie.
  • ~Pewnie musi zrobić jakąś przysługę
    (2012-08-01 14:55)
    ~Licence to kill kraulem2012-08-01 14:28
    ~jj2012-08-01 14:04
    Dziękujmy Otylii za miłe chwile które jej zawdzięczamy. Mimo, że powinna siedzieć za zabicie brata własną głupotą. Cóż, celebrytom wszystko uchodzi na sucho.

    Za jadę po pijaku,to pewnie zabierają prawo jazdy,ale niektórym w Polsce to można zbijać, bo spora grupa ma licencję na zabijanie, bo liczy się tylko to ile ma na sto metrów kraulem.


    Pewnie musi zrobić jakąś przysługę, podpłynie z harpunem na mokrą robotę i będzie gitara.
  • ~olo
    (2012-08-01 14:58)
    Darmowy lans nie dla wszystkich, taki Owsiak niby narkoman a jaki ma lans w mediach wystarczy że z Komoruskim nadają na tych samych falach.
  • ~życzliwy
    (2012-08-01 15:09)
    Po tym jak zabiła własnego brata, gnając na oślep już dawno jest skończona. Dziwiłem się, że jeszcze miała czelność uczestniczyć w jakiś zawodach i reprezentować nasz kraj. Dobrze, że chociaż los jest sprawiedliwy i niczego już więcej nie osiągnęła.
  • ~CeeL
    (2012-08-01 15:28)
    Nie wiem skąd tyle jadu, zawiści. Otylia śmierć brata też przeżyła. Jej zawdzięczamy to, że za jej wysiłek słyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Słabo teraz wypadła, prawda, ale to nie powód, aby obrzucać ją błotem. Ludzie, co wy robicie?!
  • ~Jacek
    (2012-08-01 15:58)
    Bez sensu te pełne jadu komentarze pod adresem Jędrzejczak.
    Po prostu piszą je zawistnicy i zwykłe chamy i prymitywy.

    Jeśli chodzi o jej występ na Olimpiadzie ,to uważam ,że było wielkim błędem Jędrzejczak ,ze zdecydowała się startować.
    No trzeba trochę myśleć krytycznie . Trzeba umieć ze sceny zejść ,niepokonanym.
  • ~nie rozumiem
    (2012-08-01 15:58)
    i PO co tam jechała ?
    jak można tak spaprać
    wspaniałą karierę ?
    przegrać każdy może,
    ale ona przypłynęła 5 sek
    PO za ostatnią rywalką !!!
    tak nie przegrywają już nawet turystki
    z Bunga Bunga !!!