• ~Emeryt
    (2012-08-02 14:44)
    gaz schodzi zostaje woda
  • ~podatnik
    (2012-08-02 00:18)
    NIE DOŚC ZE Z NASZYCH PODATKÓW JADA NA OLIMPIADE TO JESZCZE NIC TAM NIE WYGRYWAJĄ
  • ~bez przesadyzmu
    (2012-08-01 19:58)
    To tylko pływanie , a niektórzy się tak tym podniecają jak mrówka w ciąży.
  • ~Warszawka
    (2012-08-01 19:55)
    ~seul2012-08-01 16:11
    Ciekawe, czy Polacy w większości to chamy i prostaki czy tylko na tym forum ta hołota się ujawnia.



    Po tym co napisałeś wnioskuję, że wszyscy - oprócz mnie oczywiście.
  • ~Pan Leon Sułek
    (2012-08-01 18:39)
    Będzie jeździła na olimpiady do 67 roku życia, czy dłużej?
  • ~rezerwa
    (2012-08-01 18:04)
    PANI OTYLIO DZIEKUJE ZA WSPANIALE WYSTEPY, REKORDY SWIATA, TYTULY MISTRZOWSKIE, ZA IO W ATENACH. JEST PANI W PIERWSZYM SZEREGU NAJWIBITNIEJSZYCH POLSKICH SPORCMENEK I SPORTOWCOW. JEST PANI NAJLEPSZYM I NAJBARDZIEJ UTYTULOWANYM POLSKIM SPORTOWCEM W PLYWANIU. DZIEKUJE ZA CHWILE RADOSCI I WSPANIALE REPREZENTOWANIE POLSKI NA BASENACH CALEGO SWIATA.
  • ~ZXG
    (2012-08-01 17:50)
    Pani Otylka swoje już zrobiłaI i miała prawo bez większego obciążenia wystąpić na kolejnej olimpiadzie.Czekamy na następców.Chylimy czoła przed panią Otylią.
  • ~Tom
    (2012-08-01 17:30)
    Mistrzyni konczy! Dobrze robi tylko dlaczego tak pozno? Pewnie dlatego ze wygodnie dla niej jest wierzyc ze nie medale a uczestnictwo sie liczy,. Jesli tak, to moze jeszcze do Brazylii?
  • ~Andrzej Łuszczewski
    (2012-08-01 17:15)
    Otylio!

    Wielkie dzięki za lata Twoich wspaniałych występów i mistrzostwa olimpijskie!

    Były to niezapomniane i wielkie dla Polski wydarzenia.

    Teraz, po Londynie 2012, Życzę samych sukcesów w pracy trenerskiej lub organizacyjnej w polskiej szkole pływania.

    Jak od ciebie w przyszłości będzie zależeć kontrola wypełnienia minimów kwalifikacyjnych od kandydatów na olimpiadę, to PROSZĘ bezwględnie tego wymagaj.

    Wiesz przecież że nic tu do rzeczy nie mają żadne tam wcześniejsze medale czy inne zasługi i że liczy się wyłącznie forma sportowa.

    Tak jest w USA. I np. na Litwie gdzie rok temu postawiono na 14-sto latkę, która właśnie teraz, w Londynie 2012 została mistrzynią olimpijską.

    Proszę też nie rozmieniaj się już więcej na drobne.

    Gorąco pozdrawiam :)
  • ~Robnad
    (2012-08-01 16:44)
    Jannusz2012-08-01 16:06

    "Krytycy jej decyzji o stracie w igrzyskach nie mają prawa jej ganić gdyż tylko ona i jej trenerzy podejmują decyzje w tej kwestii. "

    no to ja też chcę na olimpiadę,pływam niezgorzej.

    czy ty kpisz ,czy o drogę pytasz.
    nie spełniła warunków minimum,było więc wiadomo,że nie ma po co jechać.
    w ogóle to jakiś cyrk z większością naszych sportowców.
    dzisiaj nasza sztafeta żeńska straciła długość basenu.
    wczoraj skifista stracił 1/2 minuty.
  • ~lekkoatleta
    (2012-08-01 16:40)
    ...pod koniec, bałem się, że się utopi.
    Dobrze, że nie jest politykiem .. mogła by pleść bzdury i robić z siebie durnia do śmierci, jak Bolek.
  • ~znajomy
    (2012-08-01 16:12)
    Otyli, wielkie podziękowania za wspaniałe chwile
  • ~seul
    (2012-08-01 16:11)
    Ciekawe, czy Polacy w większości to chamy i prostaki czy tylko na tym forum ta hołota się ujawnia.
  • ~Jannusz
    (2012-08-01 16:06)
    Wielkie podziękowania należą się Otylii za sukcesy i wzruszenia jakich dostarczała Polakom przez lata. Krytycy jej decyzji o stracie w igrzyskach nie mają prawa jej ganić gdyż tylko ona i jej trenerzy podejmują decyzje w tej kwestii. Niech krytykant sam spróbuje wskoczyć do basenu i pobić jakiś rekord!
  • ~lejba
    (2012-08-01 16:03)
    całe szczęście, że się nie utopiła !
    dość długo jej nie było widać !
  • ~Teresa
    (2012-08-01 16:03)
    Ale chamstwo w internecie. Kto was buraki wychowywał, ze tak opluwacie ludzi, którzy na to nie zasługują. Sport jest taki ze raz się wygrywa, raz przegrywa. Otylia
    przynosiła zaszczyt naszej ojczyźnie i chwała jej za to. Przypominanie wypadku to nie jest o key.Zajmijcie sie przekrętami naszych rządzących i polityków, bo oni niszczą naród i Polskie, a nie duperelami., bohaterzy
  • ~nie rozumiem
    (2012-08-01 15:58)
    i PO co tam jechała ?
    jak można tak spaprać
    wspaniałą karierę ?
    przegrać każdy może,
    ale ona przypłynęła 5 sek
    PO za ostatnią rywalką !!!
    tak nie przegrywają już nawet turystki
    z Bunga Bunga !!!
  • ~Jacek
    (2012-08-01 15:58)
    Bez sensu te pełne jadu komentarze pod adresem Jędrzejczak.
    Po prostu piszą je zawistnicy i zwykłe chamy i prymitywy.

    Jeśli chodzi o jej występ na Olimpiadzie ,to uważam ,że było wielkim błędem Jędrzejczak ,ze zdecydowała się startować.
    No trzeba trochę myśleć krytycznie . Trzeba umieć ze sceny zejść ,niepokonanym.
  • ~CeeL
    (2012-08-01 15:28)
    Nie wiem skąd tyle jadu, zawiści. Otylia śmierć brata też przeżyła. Jej zawdzięczamy to, że za jej wysiłek słyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Słabo teraz wypadła, prawda, ale to nie powód, aby obrzucać ją błotem. Ludzie, co wy robicie?!
  • ~życzliwy
    (2012-08-01 15:09)
    Po tym jak zabiła własnego brata, gnając na oślep już dawno jest skończona. Dziwiłem się, że jeszcze miała czelność uczestniczyć w jakiś zawodach i reprezentować nasz kraj. Dobrze, że chociaż los jest sprawiedliwy i niczego już więcej nie osiągnęła.

Może zainteresować Cię też: