• ~po kolana
    (2012-07-28 07:54)
    Ale bym ja z e r z n a l masakra ufff
  • ~zen
    (2012-07-27 16:22)
    tak piekna kobieta subtelna elegancka nie co pomywaczki typu siwus
  • ~Vik
    (2012-09-12 16:48)
    Do znawcy pciprzeciwnej,jakim ty musisz byc hamem zeby o kobiecie i teraz Matce tak pisac.Wystarczy przeczytac cos napisal i metryki nikt juz ci sprawdzac nie musi.
  • ~znawca pcipszeciwny
    (2012-08-18 16:31)
    plebejskie nazwisko zdradza pochodzenie, pospolity pysk tęskniący za rozumem, wary napompowane, cycki napompowane i tylko czekać jak to wszystko zacznie eksplodować... kto dziś pamięta samathe fox?... podobna była i się zestarzała...silikon odessany, obwis został...
  • ~milosnik_szpagatu
    (2012-08-13 15:36)
    wary napompowane, cycki napompowane.. tylko czekac jak to wszystko zacznie eksplodować!
  • ~jagodzianka
    (2012-07-29 08:56)
    Szanowni komentatorzy, jeżeli -stanąwszy przed lustrem- możecie powiedzieć, że wyglądacie lepiej, aniżeli Pani Wyrwał, przyjmijcie moje gratulacje. Pani Wyrwał natomiast prezentuje się bardzo atrakcyjnie: jest ładna,zgrabna, a kreacja też jest dobrze dobrana. Jednakże sympatię do Niej niekoniecznie należy wyrażać w obraźliwym tonie i sądzę, że Pan moderator powinien od czasu do czasu skorzystać ze swoich uprawnień.
  • ~Marian
    (2012-07-27 22:12)
    No i co z tego, że taka POdobno pienkna? Bo mnie akurat to wisi! Moja dziewczyna jest ładniejsza, mądrzejsza i MOJA!!!
  • ~ZbyszekD
    (2012-07-27 21:21)
    Niezła jest, ale z tym nieziemska to przesada. Gdzie ta impreza się odbywała? Obciach niesamowity - czerwony dywan a przy schodach poupychane kawałki drewna, dziury w ścianach i wiszące kable. W remizy na wsi jest ładniej.
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-27 19:27)
    WYRWALA CZUBEK FRYZURE I SPONSORA O TO CHODZI MEDILNYM DUPKOM
  • ~s
    (2012-07-27 17:59)
    A tak naprawdę panie redaktorku, to kim jest wpędzająca pana w zachwyt ta szantrapa?
  • ~do generał italia
    (2012-07-27 16:05)
    generał-trafione w sam środeczek !!!
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-28 10:55)
    O Matko, chociaż dokładnie nie wiem, kto/co ona zacz, ale dziewczynisko PIJĘKNE, to nie ma to tamto. Straciłbym z nią z tysiąc złociszy - gdyby miała.
    Hej !-
  • ~cypis
    (2012-07-27 15:09)
    Określenie "gwiazda" dla babki która pokazuje cycki to chyba przesada...
  • ~Marta
    (2012-07-27 21:59)
    teraz wygląda fajnie, jak "Żona astronauty"...
  • ~Emeryt
    (2012-07-27 14:23)
    ************** się w beke po śledziach
  • ~przywalmi
    (2012-07-27 13:53)
    No cóż niektórym zal dupę ściska a to określenie nieziemska jest jak najbardziej ziemska i nie wygląda jak wieszak i do tego młoda
  • ~mamoniowa303
    (2012-07-27 13:36)
    najsubtelniejsza jest jak wywala cyce na okładkach świerszczyków
  • ~Dajciespokoj
    (2012-07-27 13:07)
    subtelna niczym polska dziura budżetowa
    subtelnie piękna niczym obecna polska prezydentowa
  • ~generał italia
    (2012-07-27 12:43)
    Subtelna jak haubica kal. 155.
  • ~Jacek
    (2012-07-28 11:35)
    super laska...
    ale fotki widziałem lepsze ;-)

Może zainteresować Cię też: