• ~kk
    (2012-07-23 15:23)
    ale jej sie podobala i nikomu nic do tego--- kazdy niech patrzy sam w lustro
  • ~kocio
    (2012-07-23 15:25)
    ********* pomyłka przecież to Marek Dyjak z kaska
  • ~Helen
    (2012-07-23 15:50)
    A coz to za prymitywny temat? Co to kogo obchodzi? albo powinno?
    Nie ma nic lepszego do podzielenia sie z bliznimi - to niech milczy! Albo sie wokol rozejszy i oczy szeroko otwarte trzyma!
    Nie wszystko co przychodzi z zachodu, godne jest malpowania... a wlasciwie to co?
    Szuka lepiej i uczy sie komplementow...
    A jesli krytyka chce sie zajmowac, to powinna ona byc konstruktywna, w przeciwnym razie podjudza tylko do zwasnienia w spoleczenstwie oraz miedzy narodami! Niech no pomysli ... a moze wybral zly zawod?
  • ~po/graniczny
    (2012-07-23 16:14)
    wypaliła się w swojej niszy, rozmyśla "Sojka", który nie jest Sojką /pikczer 5/6/
  • ~f
    (2012-07-23 19:09)
    Nosowska nie jest i nie była, i nie będzie głupią ciipą zajmującą się utrzymywaniem na swoim ciele minimalnych ilosci ciała. To jest normalna pod tym względem istota. Jej wygląd zewnętrzny to jej sprawa nie mody, robienia za jego pomocą kaski jak większość tzw. artystów. W duupie ma wasz artykulik i komentarze, że jej za dużo. Nosowska jest wokalistką i autorką tekstów - nie modelką czy prostytutką. Baaj
  • ~BArt
    (2012-07-23 19:19)
    Przecież to jest Nosowska, ludzie tego poziomu maja głęboko w dupie stylizacje!!
  • ~123
    (2012-07-23 20:10)
    za to sojka cos schudł .
    kto pisze te durne podpisy
  • ~Burger King
    (2012-07-23 20:46)
    Robota McDonalda
  • ~wielka fanka
    (2012-07-23 21:30)
    O KASI NOSOWSKIEJ PISAC W KONTEKSCIE WYGLADU...TO CHORE...COS WAM SIE POMYLILO...TO NIE IDIOTKA CELEBRYTKA...NIE OBRAZAJCIE MISTRZYNI!!
  • ~chico
    (2012-07-23 21:35)
    Na szczęście są jeszcze normalni ludzie na tym świecie i taka Nosowska ma w d... to co napisałeś redaktorku. Nawiasem mówiąc zdjęcia sprzed kilku lat. Żenada ten artykulik.
  • ~Grażka
    (2012-07-23 22:27)
    na zdj. 5 z K.Nosowską jest Marek Dyjak, redaktory od disco-polo!!!
  • ~wuwuzela
    (2012-07-23 23:04)
    W Jarocinie na festiwalu wyglądała świetnie!!!
  • ~martin
    (2012-07-24 00:05)
    To już z BAJMem nie śpiewa? Szkoda. Jak śpiewała w zespole wyglądała rzeczywiście szczuplej. Ot, przestała dbać o siebie kobieta, brak samokontroli.
  • ~el
    (2012-07-24 03:52)
    cale szczescie , ze Kasia Nosowska ma takie art. gleboko w d...e.
  • ~bezposredni
    (2012-07-24 06:23)
    to nie Sojka tylko Irek Dudek ;) redaktorzyno od siedmiu boleści, kogoś ty jeszcze widział na tym zdjęciu, może lepiej Nosowska i Kojak brzmi bardziej sensacyjnie
  • ~Jacek11
    (2012-07-24 08:16)
    To jest Kowalska i Cugowski!!
  • ~Bej
    (2012-07-24 08:39)
    Czepiacie się wyglądu jak by to było mozna tak łatwi sobie go kupic w sklepie.
    Czy nie wystarczy wam jej talent spiewania,pisania...??? Te komentaże piszą chyba same chodzące piekne ideały..Co się porobiło ze swiatem że tak wazny jest wygląd...a człowiek ? gdzie w tym wszystkim jest człowiek...jego duchowość ??? A poza tym to kto nas tak tuczy ? GMO !!!
  • ~theterfox
    (2012-07-24 08:43)
    Kasia wygląda rewelacyjnie jak zawsze, kobieta musi mieć w pewnych miejscach ciała, bo inaczej staje się wieszakiem.
  • ~scena
    (2012-07-24 11:55)
    Kasia Nosowska jest super jak i to co " ukrywa " pod plaszczem, takze,jest super Kasiu ,pozdrawiamy Ciebie bardzo serdecznie :)))
  • ~MONARA
    (2012-07-24 12:10)
    A DLACZEGO UBRAŁA SIĘ W TAKIE CZARNE PASKUDZTWO ? WYGLĄDA JAK STRASZYDŁO - NAWET 'COŚ WIĘCEJ MOŻNA UBRAĆ W COŚ ŁADNIEJSZEGO I GUSTOWNIEJSZEGO