• ~Marzena
    (2012-07-27 06:12)
    G.M.O --to jest odpowiedz !!!.Niedlugo,dzieki P.O i PSL zezwolili na wprowadzenie zasiewow modyfikowanej zywnosci i juz nigdy ziemia nie powroci do poprzednigo stanu-beda spacerowac zmodyfikowane grubasy z fafdami tuszczu z brzucha,ktory splywac bedzie az do kolan.Takie figury spotykamy tam,gdzie zywnosc jest modyfikowana genetycznie.Brrrr
  • ~MONARA
    (2012-07-24 12:10)
    A DLACZEGO UBRAŁA SIĘ W TAKIE CZARNE PASKUDZTWO ? WYGLĄDA JAK STRASZYDŁO - NAWET 'COŚ WIĘCEJ MOŻNA UBRAĆ W COŚ ŁADNIEJSZEGO I GUSTOWNIEJSZEGO
  • ~scena
    (2012-07-24 11:55)
    Kasia Nosowska jest super jak i to co " ukrywa " pod plaszczem, takze,jest super Kasiu ,pozdrawiamy Ciebie bardzo serdecznie :)))
  • ~theterfox
    (2012-07-24 08:43)
    Kasia wygląda rewelacyjnie jak zawsze, kobieta musi mieć w pewnych miejscach ciała, bo inaczej staje się wieszakiem.
  • ~Bej
    (2012-07-24 08:39)
    Czepiacie się wyglądu jak by to było mozna tak łatwi sobie go kupic w sklepie.
    Czy nie wystarczy wam jej talent spiewania,pisania...??? Te komentaże piszą chyba same chodzące piekne ideały..Co się porobiło ze swiatem że tak wazny jest wygląd...a człowiek ? gdzie w tym wszystkim jest człowiek...jego duchowość ??? A poza tym to kto nas tak tuczy ? GMO !!!
  • ~Jacek11
    (2012-07-24 08:16)
    To jest Kowalska i Cugowski!!
  • ~bezposredni
    (2012-07-24 06:23)
    to nie Sojka tylko Irek Dudek ;) redaktorzyno od siedmiu boleści, kogoś ty jeszcze widział na tym zdjęciu, może lepiej Nosowska i Kojak brzmi bardziej sensacyjnie
  • ~el
    (2012-07-24 03:52)
    cale szczescie , ze Kasia Nosowska ma takie art. gleboko w d...e.
  • ~martin
    (2012-07-24 00:05)
    To już z BAJMem nie śpiewa? Szkoda. Jak śpiewała w zespole wyglądała rzeczywiście szczuplej. Ot, przestała dbać o siebie kobieta, brak samokontroli.
  • ~wuwuzela
    (2012-07-23 23:04)
    W Jarocinie na festiwalu wyglądała świetnie!!!
  • ~Grażka
    (2012-07-23 22:27)
    na zdj. 5 z K.Nosowską jest Marek Dyjak, redaktory od disco-polo!!!
  • ~chico
    (2012-07-23 21:35)
    Na szczęście są jeszcze normalni ludzie na tym świecie i taka Nosowska ma w d... to co napisałeś redaktorku. Nawiasem mówiąc zdjęcia sprzed kilku lat. Żenada ten artykulik.
  • ~wielka fanka
    (2012-07-23 21:30)
    O KASI NOSOWSKIEJ PISAC W KONTEKSCIE WYGLADU...TO CHORE...COS WAM SIE POMYLILO...TO NIE IDIOTKA CELEBRYTKA...NIE OBRAZAJCIE MISTRZYNI!!
  • ~Burger King
    (2012-07-23 20:46)
    Robota McDonalda
  • ~123
    (2012-07-23 20:10)
    za to sojka cos schudł .
    kto pisze te durne podpisy
  • ~BArt
    (2012-07-23 19:19)
    Przecież to jest Nosowska, ludzie tego poziomu maja głęboko w dupie stylizacje!!
  • ~f
    (2012-07-23 19:09)
    Nosowska nie jest i nie była, i nie będzie głupią ciipą zajmującą się utrzymywaniem na swoim ciele minimalnych ilosci ciała. To jest normalna pod tym względem istota. Jej wygląd zewnętrzny to jej sprawa nie mody, robienia za jego pomocą kaski jak większość tzw. artystów. W duupie ma wasz artykulik i komentarze, że jej za dużo. Nosowska jest wokalistką i autorką tekstów - nie modelką czy prostytutką. Baaj
  • ~po/graniczny
    (2012-07-23 16:14)
    wypaliła się w swojej niszy, rozmyśla "Sojka", który nie jest Sojką /pikczer 5/6/
  • ~Helen
    (2012-07-23 15:50)
    A coz to za prymitywny temat? Co to kogo obchodzi? albo powinno?
    Nie ma nic lepszego do podzielenia sie z bliznimi - to niech milczy! Albo sie wokol rozejszy i oczy szeroko otwarte trzyma!
    Nie wszystko co przychodzi z zachodu, godne jest malpowania... a wlasciwie to co?
    Szuka lepiej i uczy sie komplementow...
    A jesli krytyka chce sie zajmowac, to powinna ona byc konstruktywna, w przeciwnym razie podjudza tylko do zwasnienia w spoleczenstwie oraz miedzy narodami! Niech no pomysli ... a moze wybral zly zawod?
  • ~kocio
    (2012-07-23 15:25)
    ********* pomyłka przecież to Marek Dyjak z kaska